Skocz do zawartości

Kemping "Pod Brzozami" Ustronie Morskie


grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie zgadzam z wieloma rzeczami. Ani "bliskość" morza mi nie przypasowała, ani melioracja pola, wjazd większym zestawem itd.

"Za głośne" nalewanie wody to już w ogóle jest poza konkursem :hehe: . Tym, którym to przeszkadza polecam Ciechocinek- bez przyczepy, za to ze skierowaniem z ZUS-u.

Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jeśli o mnie chodzi to jadąc nad nasze wspaniałe polskie morze mam pewne kryteria którymi się kieruję ( myślę że nie tylko ja)

te ważniejsze to;

1.odległość od morza/plaży

2.ceny na kempingu

3.odległość od miejsca zamieszkania

reszta do uzgodnienia...

 

dlatego też wziąłem udział w/w wątku bez żadnego zbędnego sarkazmu...

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście lenie już Wam się nie chce parę metrów przejść na plaże  :] 

Pewnie, najlepiej to "zakotwiczyć" na plaży  :oslabiony:, ale wtedy znowu będzie przeszkadzał piasek, szum morza i latające mewy. Kilka minut  (5-8) spaceru na plażę to chyba nie jest daleko..... A tak na marginesie to chyba nikt nikogo nie zmusza do pobytu tam gdzie mu się nie podoba  :hmm:. Napiszę jeszcze raz, to co już pisałam tj. kemping Pod Brzozami prowadzą ludzie z pasją, którzy wiedzą po co to robią. Atmosfera i warunki są naprawdę w porządku, miejscówki wśród drzew lub na słoneczku - wedle uznania, wiele udogodnień dla rodziców i dzieciaków (ping pong, piłkarzyki, dart, rowery, świetlica z zabawkami dla najmłodszych, kino letnie), dostęp do lodówek, czajników, naczyń, pralki - czego chcieć więcej? Nie rozumiem skąd tyle lamentów. Jeżeli decydujemy się na urlop na kempingu, to raczej powinniśmy mieć świadomość, że  nie zastaniemy tam totalnej ciszy i spokoju, Pod Brzozami naprawdę jest cicho, spokojnie i bezpiecznie. Podczas naszego pobytu nie było żadnej nocnej imprezy na polu, która zakłóciła by ciszę nocną (przynajmniej ja nie słyszałam.....).

Jeszcze raz gorąco polecam, a "nowicjuszy" proszę nie bierzcie sobie do serducha tych "niedobrych" opinii o Brzózkach - po prostu jedźcie tam i przekonajcie się sami, że jest super :yay: . Wiadomo, co osoba, to inna opinia i zawsze znajdzie się ktoś, komu może przeszkadzać choćby latająca mucha, czy liście spadające z drzew :].

 

Pamiętajcie - decydując się na pobyt Pod Brzozami - decydujecie się na pobyt na kempingu, a nie na pobyt w apartamentowcu All Inclusive.

 

 

Ja gorąco POLECAM i zawsze będę na TAK dla BRZÓZEK  :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, najlepiej to "zakotwiczyć" na plaży :oslabiony:, ale wtedy znowu będzie przeszkadzał piasek, szum morza i latające mewy. Kilka minut (5-8) spaceru na plażę to chyba nie jest daleko..... A tak na marginesie to chyba nikt nikogo nie zmusza do pobytu tam gdzie mu się nie podoba :hmm:. Napiszę jeszcze raz, to co już pisałam tj. kemping Pod Brzozami prowadzą ludzie z pasją, którzy wiedzą po co to robią. Atmosfera i warunki są naprawdę w porządku, miejscówki wśród drzew lub na słoneczku - wedle uznania, wiele udogodnień dla rodziców i dzieciaków (ping pong, piłkarzyki, dart, rowery, świetlica z zabawkami dla najmłodszych, kino letnie), dostęp do lodówek, czajników, naczyń, pralki - czego chcieć więcej? Nie rozumiem skąd tyle lamentów. Jeżeli decydujemy się na urlop na kempingu, to raczej powinniśmy mieć świadomość, że nie zastaniemy tam totalnej ciszy i spokoju, Pod Brzozami naprawdę jest cicho, spokojnie i bezpiecznie. Podczas naszego pobytu nie było żadnej nocnej imprezy na polu, która zakłóciła by ciszę nocną (przynajmniej ja nie słyszałam.....).

Jeszcze raz gorąco polecam, a "nowicjuszy" proszę nie bierzcie sobie do serducha tych "niedobrych" opinii o Brzózkach - po prostu jedźcie tam i przekonajcie się sami, że jest super :yay: . Wiadomo, co osoba, to inna opinia i zawsze znajdzie się ktoś, komu może przeszkadzać choćby latająca mucha, czy liście spadające z drzew :].

 

Pamiętajcie - decydując się na pobyt Pod Brzozami - decydujecie się na pobyt na kempingu, a nie na pobyt w apartamentowcu All Inclusive.

 

 

Ja gorąco POLECAM i zawsze będę na TAK dla BRZÓZEK :brawo:

Mu tu dyskutujemy dla dobra tego kempingu. Dzięki argumentom na nie będzie mniej rozczarowanych. Pamiętaj, że ci sklejajacy zamki rozczarowani to byli najprawdopodobniej czytelnicy forum. Warto, żeby wiedzieli, że mogą podjechać kilka kilometrów dalej mieć plażę tuż za płotem i mniej sąsiadów bo kemping jest bardzo spopularyzowany na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chcę tylko zauważyć, że nigdy nie kłamaliśmy w kwestii odległości. Równie dobrze możecie nam zarzucać, że nie znajdujemy się nad Morzem Czarnym ;)

 

 

2. Nie róbmy z forumowiczów niepełnosprawnych. Karawaning to podróże, podróże to mapa albo chociaż gps. Internet jest również dostępny. Nie mówiąc o tym, że wybrzeże Polska ma dosyć długie i jest z czego wybierać. Nie tylko Ustronie Morskie ma kempingi i dostęp do morza, jest to wiedza na poziomie szkoły podstawowej ;)

 

3. Zamek zakleił uczestnik Waszego forum. Dlatego tutaj o tym napisałam. Z całym szacunkiem, ale nie uważam, żeby niezadowolenie było usprawiedliwieniem dla takiego chamstwa.

 

4. Na naszej stronie www posiadamy bogatą, aktualizowaną galerię. Jeśli faktycznie ktoś przygotowuje się do wyjazdu tak, jak piszecie, nie będzie zaskoczony ani wyglądem pola, ani jego usytuowaniem. Jeśli korzysta TYLKO z opinii forumowiczów, nie powinien jednak mieć do nas zbytnich pretensji. Naprawdę. Jeśli przerasta kogoś korzystanie z internetu, może zadzwonić - zawsze udzielamy rzetelnych odpowiedzi i żadne pytania nie są nas w stanie zaskoczyć.

Edytowane przez Pod-brzozami (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Marty.Jeszcze kiedy pisał tu Kuba również nie było ściemy.

Pierwszy raz  sam przyjechałem w zeszłym roku i gdy zobaczyłem obłożenie(przyjazd w sobotę  :nono: ) załamałem się jak stary dach.jednak zaoferowano mi pomoc w ulokowaniu się i upchnięto (dosłownie :hehe: ) chyba w jedyne wolne miejsce. I gitara,pasowało i już.

W tym roku chciałem pokazać żonie gdzie jej małżonek sobie wypoczywał i tym razem grzecznie zapadliśmy sobie w niedzielę.Miejsca do wyboru, o czym również Marta była łaskawa wspomnieć proponując terminy przyjazdów na kemping.Przed przyjazdem był telefon z zapytaniem o sytuację na polu i taką informację otrzymaliśmy.

I okej, wiedziałem jak jest w "brzózkach" i nie byłem niczym zaskoczony.

Proponuję wszystkim zasięganie interesujących Was informacji u źródła...bo jak powiada przysłowie-"Jedni lubią jak cyganie grają, inni jak im nogi śmierdzą" :zlo:.

Nie zarzekam się , że wpadnę za rok ( trzeba zwiedzać ) ale może za trzy, może pięć lat na pewno będzie się chciało odświeżyć wspomnienia ( całkiem miłe ).

Trzymajcie się ciepło :piwko: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki, koledzy, kolejne pytanie żółtodzioba :-D jaka jest faktyczna różnica pomiędzy boxem a zwykłym miejscem bo nie bardzo mogę na zdjęciach wyczaić gdzie te boxy się znajdują?? no i czy te boxy mają cień jakoiś i czy jest natym polu szansa na jakikolwiek cień ?? Może proste pytania ale szykuję się do pierwszego wyjazdu z cepką i na pierwszy kemping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki, koledzy, kolejne pytanie żółtodzioba :-D jaka jest faktyczna różnica pomiędzy boxem a zwykłym miejscem bo nie bardzo mogę na zdjęciach wyczaić gdzie te boxy się znajdują?? no i czy te boxy mają cień jakoiś i czy jest natym polu szansa na jakikolwiek cień ?? Może proste pytania ale szykuję się do pierwszego wyjazdu z cepką i na pierwszy kemping.

Cień jest jak trafisz miejsce, ja mam przyczepkę w cieniu poniżej 1 bramy, ale polecam miejsca ciut wyżej z racji "strumyka co to nie szeleści" ( gratulacje dla gminy Ustronie i jej wydziału ochrony środowiska). Boxy są wzdłuż ulicy i jest to "Twój" kawałek podłogi przy płocie. Osobiście byłbym za tym aby z terenu przy budynku wzdłuż drzew też wydzielić boxy.....

 

 

Odnośnie fotek to jako ciekawostka moja pierwsza nieudolna panorama Ustronia Morskiego. Można krytykować :ee: .

 

 

Przewijamy.......

 

 

 

6db707b453d93d1a.jpg

Edytowane przez automaciek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka super !!!!!

 

Poproszę jednak o doprecyzowanie czy wolicie zająć box czy normalny teren bo nie wiem czy mam sobie rezerwować czy też nie :hmm:

 

Jeżeli zarezerwujesz sobie box, będziesz miał miejscówkę pewną na 100% - przy dużym obłożeniu kempingu. Jeżeli nie zarezerwujesz - wybierzesz sobie miejsce takie jaki będzie Ci odpowiadało wizualnie i przestrzennie. Jeżeli jedziesz pierwszy raz i nie znasz miejscówek radziłabym nie rezerwować w ciemno. Jak dojedziesz na kemping, zrobisz rekonesans to wybierzesz sobie swoje miejsce - taka jest zasada na tym kempingu - "osiadasz" tam gdzie Ci pasuje (w ostateczności tam gdzie jest wolne miejsce). Zależy kiedy zamierzasz jechać - proponuję zadzwoń do Marty - ona na pewno powie Ci jaka jest obecnie sytuacja Pod Brzozami i podpowie czy rezerwować box - to raczej najlepsze rozwiązanie  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zarezerwujesz sobie box, będziesz miał miejscówkę pewną na 100% - przy dużym obłożeniu kempingu. Jeżeli nie zarezerwujesz - wybierzesz sobie miejsce takie jaki będzie Ci odpowiadało wizualnie i przestrzennie. Jeżeli jedziesz pierwszy raz i nie znasz miejscówek radziłabym nie rezerwować w ciemno. Jak dojedziesz na kemping, zrobisz rekonesans to wybierzesz sobie swoje miejsce - taka jest zasada na tym kempingu - "osiadasz" tam gdzie Ci pasuje (w ostateczności tam gdzie jest wolne miejsce). Zależy kiedy zamierzasz jechać - proponuję zadzwoń do Marty - ona na pewno powie Ci jaka jest obecnie sytuacja Pod Brzozami i podpowie czy rezerwować box - to raczej najlepsze rozwiązanie  :hmm:

 

O i to jest bardzo satysfakcjonująca odpowiedź jakiej oczekiwałem. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę aby poniższe linki posłużyły jako wzorzec do tegoż działu i wątku: PODRÓŻE - Polska Północna - Kemping "Pod Brzozami" Ustronie Morskie .

Wydaje mi się , że właśnie taki charakter ma mieć ten dział .

 

http://forum.karawaning.pl/topic/11874-dolny-%C5%9Bl%C4%85sk-znany-i-mniej-znany-relacja-z-podr%C3%B3%C5%BCy/

http://forum.karawaning.pl/topic/13990-bieszczady-i-szlak-ikon-z-kampingu/

 

Szczegóły i konkrety to raczej tu - http://forum.karawaning.pl/topic/9304-ustronie-morskie-kemping-pod-brzozami/

Krótkie i rzeczowe informacje zawarte na jednej stronie . Tak to moim zdaniem powinno wyglądać . Czyż nie jest bardziej przejrzyście ?

Od informacji bardziej szczegółowych , zapisów to już raczej telefon wystarczy .

 

Pozdrawiam "Brzózki" i może do ... zobaczenia ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.