Skocz do zawartości

Kemping "Pod Brzozami" Ustronie Morskie


grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Obecnie znajduję się w Ustroniu Morskim na kempingu "Pod Brzozami"

Serdecznie chciałbym zachęcić wszystkich do przyjazdu w to piękne miejsce. :ok:

 

W niedługim czasie zamieszczę fotki z pobytu

http://www.pod-brzozami.pl/cennik-pola-namiotowego-pod-brzozami.html

 

[ Dodano: Pią 02 Lip, 2010 19:48 ]

"Pod Brzozami"

 

[ Dodano: Sob 03 Lip, 2010 21:52 ]

kemping

post-145366-imported-436486ab-eb17-4796-827f-9c41322af415_thumb.jpg

post-145366-imported-a7c626a1-3579-4832-989e-ce9ab9465aa5_thumb.jpg

post-145366-imported-0dfdfdb8-677d-4ad8-924e-052e48225c51_thumb.jpg

post-145366-imported-19b132d2-131a-40c8-bf9c-c55b26b7a2c0_thumb.jpg

post-145366-imported-f698cd31-1345-4c03-842f-699216bb86b8_thumb.jpg

post-145366-imported-e22a4e7b-b82f-4a3e-bef7-aaa88616f74b_thumb.jpg

post-145366-imported-a5c51293-a2ff-4e8b-a20f-f201880f67b7_thumb.jpg

post-145366-imported-5fe5764f-6c4c-4f95-9ed9-31d9e4b1511d_thumb.jpg

post-145366-imported-c0fb8e0e-2fce-40c1-acbd-92c9bcf7b225_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam serdecznie!

 

Ja również chciałbym gorąco polecić pole namiotowo kempingowe "Pod Brzozami" w Ustroniu Morskim. Tutaj podaje adresik ich strony głównej : http://www.pod-brzozami.pl/

 

Jeżdżę tam już od paru sezonów i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że bardzo mi się tam podoba. Z roku na rok miejsce to cieszy się coraz większą popularnością. Widać też, że Pod Brzozami systematycznie się rozwija. Odpoczywam tam często na majówce i w końcówce czerwca. Miałem okazję obejrzeć nowy budynek wraz z dobrze rozwiniętą siecią sanitariatów. WC i kabiny prysznicowe są na naprawdę wysokim poziomie. W sezonie nie powinno być więc żadnych problemów jeśli chodzi o higienę. Toalety męski, damskie oraz dla osób niepełnosprawnych. Często czyszczone, to duży plus. Zdjęcia tego budynku można obejrzeć na stronie głównej pola namiotowego w zakładce "Galeria".

 

http://www.pod-brzoz...ategory&catid=1

 

Pole jest bardzo przestronne. Można bez problemu wybrać sobie miejsce na namiot lub kemping. Teren posiada wiele miejsca zacienionego jaki i obszary otwarte, pełne promieni słonecznych. Niemal w każdym miejscu znajduję się słupek z energią elektryczną. Na miejscu jest też ustawionych kilka wiat dla gości, są rowery, grille no i co mnie szczególnie cieszy - boisko do siatkówki. W zeszłym roku były darty i darmowe piłkarzyki. Pole ma bardzo przyjemny klimat. Posiada również plac zabaw dla dzieciaków. Można spokojnie przyjechać z laptopem ze względu na dostęp do bezprzewodowego internetu.

Samo Ustronie to również całkiem przyjemne miejsce. Nie jest to jakaś bardzo mała mieścinka, jest gdzie się wybrać (poza plażowaniem rzecz jasna) i co pooglądać. Zresztą Ustronie Morskie leży około 14 kilometrów od Kołobrzegu, więc nie ma większego problemu z wypełnianiem wolnego czasu. Bardzo ważne jest odległość od morza, to około 300 metrów. Powolnym spacerkiem 5 minut, po drodze mijamy sympatyczną promenadę :). Pole znajduję się bardzo blisko ważnych punktów takich jak apteka, banki, sklepy (w tym roku wybudowano tam Biedronkę;)). Jest parę niezłych dyskotek. Przy plaży znajduję się także park oraz miejscowy amfiteatr, na którym dużo się dzieje. Sama plaża na wprost pola namiotowego nawet duża. Bardzo sympatyczna, składająca się z głównie z uśmiechniętych młodych ludzi obsługa. Aktualny cennik również znajduję się na stronce :

 

http://www.pod-brzoz...d-brzozami.html

 

Ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne, ostatnio byłem ponad dwa tygodnie i portfel nie odczuł tego bardzo mocno. Naprawdę polecam wakacje "Pod Brzozami", ja przywożę stamtąd wyłącznie pozytywne wspomnienia. Polecam to miejsce.

 

Pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my także wypatrzyliśmy to pole poprzez internet- na razie. Wygląda bardzo dobrze, a rozmowa przez telefon z właścicielem była bardzo zachęcająca. Tak że my tam będziemy w Boże Ciało i zachęcam do spotkania także innych forumowiczów właśnien tam. Nas łatwo poznacie po nieodłącznej fladze forumowej. Jak ktoś będzie to śmiało na kawę i cóś -zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam kolegow i mam pytanie

czy na tym polu jest w miare spokojnie

chcieliśmy jechać do Sianożęt ale nie ma miejsca więc zostaje Dzwirzyno lub Ustronie

wiem jadę i oglądam ale muszę wiedzieć na co moge liczyć jadąc 700 km nie chce mi się objeżdżać całego wybrzeża

dzieki :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy spokojnie?

W nocy jest cisza i nikt nie był uciążliwy - przynajmniej podczas mojego pobytu.

Na polu jest pełen przedział wiekowy więc i jakieś ekscesy mogą się wydarzyć.

Prowadzą go młodzi ludzie więc jest wyczuwalny luz, ale do sprawy podchodzą zdroworozsądkowo.

 

Jeśli chodzi o okolice to nic nie będzie Ci przeszkadzać. Odłegłość do najbliższej knajpy, dyskoteki itp. jest wystarczająco duża by poczuć spokój.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W niedzielę wyjechałem z zamiarem zatrzymania się w Ustroniu pod brzozami. Sanitariaty I klasa. Teren mokry po deszczach, drogi rozjeżdżone samochodami i przyczepami, podłoże ziemia i trawa. Nie chciałem uwalać auta i przyczepy jak mieszkający tam. Ostatecznie stacjonowałem w Dźwirzynie Biała Mewa. Warunki dobre. Teren ogromny, że można się zgubić, podłoże piaszczyste, nie było śladu po deszczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszyscy, którzy tam pojechali byli uwaleni ? :D

 

 

nie bylo az tak zle :)

 

mniejsze cepki wyjezdzaly brama na dole bez problemu...

autka z duzymi cepkami wyjezdzaly brama na drugim koncu pola bez pomocy traktora a jedynie potrzebowaly popchniecia

klopotem bylo to ze to podgorke a wyjazd przez brame wymagal mocnego lamania zestawu...

 

najwiekszym klopotem bylo zaparkowane auto blisko bramy wyjazdowej i nie bylo mozliwosci lagodnego brania zakretu tylko wszyscy musieli wyjezdzac tumi samymi sladami - zlamany zestw na blocie nie zawsze chce jechac tam gdzie powinien wiec trzeba bylo uwazac

 

personel pola na biezaco dowozil i podsypywal wyjazd ale na fantazje niektorych kierowcow wyjezdzajacych na 1 biegu i 5000rpm... nie ma rady :czerwona:

 

osobiscie wole mokry trawnik niz betonowa pustynie ...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się dołączę z opinią wyrobioną po 2 tygodniach pobytu (tydzień jeszcze przed nami)

A więc tak: pole godne polecenia pod względem przede wszystkim ceny, lokalizacji i obsługi.

Koleżeństwo wyjechało po pierwszych opadach deszczu a padało jeszcze przez kilka dni po ich wyjeździe a sytuacja obecnie wygląda trochę gorzej co postarałem się ująć na poniższych zdjęciach.

Namiotowcy się zwinęli, więc miejsca więcej ;)

Pogoda dziś dopisuje więc i drogi obeschną :)

Na jednym ze zdjęć auto kolegi TimTim po wyjeździe z pola.

 

Jednym słowem polecamy. Trochę ekstremalnych wrażeń nigdy za dużo.

post-684-0-09614800-1312116148_thumb.jpg

post-684-0-16815500-1312116195_thumb.jpg

post-684-0-00844400-1312116247_thumb.jpg

post-684-0-45588100-1312116277_thumb.jpg

post-684-0-17776600-1312117316_thumb.jpg

Edytowane przez Piotr J (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

też się w tym roku wybieram - po dobrych opiniach forumowiczów - a zniżki dla forumowiczów z karawaning.pl są/były czy się o ucho obiło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.