Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Kemping "Pod Brzozami" Ustronie Morskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
321 odpowiedzi w tym temacie

#1 grześ

grześ

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów
  • Telefon:692664635
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:KNAUS 8903
  • Holownik:ZA SŁABY

Napisano 02 lipiec 2010 - 18:30

Witam wszystkich serdecznie.
Obecnie znajduję się w Ustroniu Morskim na kempingu "Pod Brzozami"
Serdecznie chciałbym zachęcić wszystkich do przyjazdu w to piękne miejsce. :ok:

W niedługim czasie zamieszczę fotki z pobytu
http://www.pod-brzoz...d-brzozami.html

[ Dodano: Pią 02 Lip, 2010 19:48 ]
"Pod Brzozami"

[ Dodano: Sob 03 Lip, 2010 21:52 ]
kemping

Załączone miniatury

• SDC11117.JPG
  • SDC11119.JPG
  • SDC11121.JPG
  • SDC11125.JPG
  • SDC11112.JPG
  • SDC11113.JPG
  • SDC11114.JPG
  • SDC11115.JPG
  • SDC11116.JPG

Nie traktuj życia zbyt poważnie bo i tak nie wyjdziesz z niego żywym

#2 Mirek9000

Mirek9000

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 2 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 12:46

Witam serdecznie!

Ja również chciałbym gorąco polecić pole namiotowo kempingowe "Pod Brzozami" w Ustroniu Morskim. Tutaj podaje adresik ich strony głównej : http://www.pod-brzozami.pl/

Jeżdżę tam już od paru sezonów i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że bardzo mi się tam podoba. Z roku na rok miejsce to cieszy się coraz większą popularnością. Widać też, że Pod Brzozami systematycznie się rozwija. Odpoczywam tam często na majówce i w końcówce czerwca. Miałem okazję obejrzeć nowy budynek wraz z dobrze rozwiniętą siecią sanitariatów. WC i kabiny prysznicowe są na naprawdę wysokim poziomie. W sezonie nie powinno być więc żadnych problemów jeśli chodzi o higienę. Toalety męski, damskie oraz dla osób niepełnosprawnych. Często czyszczone, to duży plus. Zdjęcia tego budynku można obejrzeć na stronie głównej pola namiotowego w zakładce "Galeria".

http://www.pod-brzoz...ategory&catid=1

Pole jest bardzo przestronne. Można bez problemu wybrać sobie miejsce na namiot lub kemping. Teren posiada wiele miejsca zacienionego jaki i obszary otwarte, pełne promieni słonecznych. Niemal w każdym miejscu znajduję się słupek z energią elektryczną. Na miejscu jest też ustawionych kilka wiat dla gości, są rowery, grille no i co mnie szczególnie cieszy - boisko do siatkówki. W zeszłym roku były darty i darmowe piłkarzyki. Pole ma bardzo przyjemny klimat. Posiada również plac zabaw dla dzieciaków. Można spokojnie przyjechać z laptopem ze względu na dostęp do bezprzewodowego internetu.
Samo Ustronie to również całkiem przyjemne miejsce. Nie jest to jakaś bardzo mała mieścinka, jest gdzie się wybrać (poza plażowaniem rzecz jasna) i co pooglądać. Zresztą Ustronie Morskie leży około 14 kilometrów od Kołobrzegu, więc nie ma większego problemu z wypełnianiem wolnego czasu. Bardzo ważne jest odległość od morza, to około 300 metrów. Powolnym spacerkiem 5 minut, po drodze mijamy sympatyczną promenadę :). Pole znajduję się bardzo blisko ważnych punktów takich jak apteka, banki, sklepy (w tym roku wybudowano tam Biedronkę;)). Jest parę niezłych dyskotek. Przy plaży znajduję się także park oraz miejscowy amfiteatr, na którym dużo się dzieje. Sama plaża na wprost pola namiotowego nawet duża. Bardzo sympatyczna, składająca się z głównie z uśmiechniętych młodych ludzi obsługa. Aktualny cennik również znajduję się na stronce :

http://www.pod-brzoz...d-brzozami.html

Ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne, ostatnio byłem ponad dwa tygodnie i portfel nie odczuł tego bardzo mocno. Naprawdę polecam wakacje "Pod Brzozami", ja przywożę stamtąd wyłącznie pozytywne wspomnienia. Polecam to miejsce.

Pozdrawiam ciepło!

#3 tymar

tymar

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1283 postów
  • Telefon:603 095 376
    Całkiem nowy!
  • SkądBydgoszcz
  • Model:CARAVELAIR Eldorado 420, A4110
  • Holownik:Już inny!!

Napisano 08 czerwiec 2011 - 20:01

A my także wypatrzyliśmy to pole poprzez internet- na razie. Wygląda bardzo dobrze, a rozmowa przez telefon z właścicielem była bardzo zachęcająca. Tak że my tam będziemy w Boże Ciało i zachęcam do spotkania także innych forumowiczów właśnien tam. Nas łatwo poznacie po nieodłącznej fladze forumowej. Jak ktoś będzie to śmiało na kawę i cóś -zapraszam.
BRAĆ KUJAWSKA
Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

pozdrawiam_tymar

#4 ziomek

ziomek

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 06 lipiec 2011 - 19:53

witam kolegow i mam pytanie
czy na tym polu jest w miare spokojnie
chcieliśmy jechać do Sianożęt ale nie ma miejsca więc zostaje Dzwirzyno lub Ustronie
wiem jadę i oglądam ale muszę wiedzieć na co moge liczyć jadąc 700 km nie chce mi się objeżdżać całego wybrzeża
dzieki :dzieki:

#5 kodi

kodi

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Telefon:606-701-346
  • Skądokolice 3city
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:IVECO DAILY w budowie
  • Holownik:nie potrzebny

Napisano 06 lipiec 2011 - 20:05

Co to znaczy spokojnie?
W nocy jest cisza i nikt nie był uciążliwy - przynajmniej podczas mojego pobytu.
Na polu jest pełen przedział wiekowy więc i jakieś ekscesy mogą się wydarzyć.
Prowadzą go młodzi ludzie więc jest wyczuwalny luz, ale do sprawy podchodzą zdroworozsądkowo.

Jeśli chodzi o okolice to nic nie będzie Ci przeszkadzać. Odłegłość do najbliższej knajpy, dyskoteki itp. jest wystarczająco duża by poczuć spokój.

Pozdrawiam

#6 wkizet

wkizet

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 148 postów
  • SkądAndrychów
  • Model:TEC weltbummler TB5
  • Holownik:Seat Toledo 1,9 TDI 90 KM

Napisano 30 lipiec 2011 - 08:19

Stacjonowałem tam w tym roku aż 8 dni, co w jednym miejscu rzadko mi się zdarza. Ceny rewelacyjne, potwierdzam. :)
Pozdrawiam Bluesmanna. :)

tec_60px.jpg
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Możesz utracić wszystko, ale nikt nie zabierze ci tego, co w życiu zobaczyłeś i przeżyłeś.

#7 skrool

skrool

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 208 postów
  • Telefon:600398523
  • SkądPYRZYCE zachodniopomorskie
  • Model:LMC LUXUS 450K,
  • Holownik:Mitsubishi Grandis 2,4 auto. + gaz

Napisano 30 lipiec 2011 - 13:05

W niedzielę wyjechałem z zamiarem zatrzymania się w Ustroniu pod brzozami. Sanitariaty I klasa. Teren mokry po deszczach, drogi rozjeżdżone samochodami i przyczepami, podłoże ziemia i trawa. Nie chciałem uwalać auta i przyczepy jak mieszkający tam. Ostatecznie stacjonowałem w Dźwirzynie Biała Mewa. Warunki dobre. Teren ogromny, że można się zgubić, podłoże piaszczyste, nie było śladu po deszczach.

Pozdrawiam Sławek K.

936612.png

#8 bodzioklb

bodzioklb

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3492 postów
  • SkądKlb
  • Sprzęt:Brak
  • Model:Volvo V50 T5 AWD
  • Holownik:Rozglądam się za Rapido...

Napisano 30 lipiec 2011 - 21:30

Czyli wszyscy, którzy tam pojechali byli uwaleni ? :D

nie bylo az tak zle :)

mniejsze cepki wyjezdzaly brama na dole bez problemu...
autka z duzymi cepkami wyjezdzaly brama na drugim koncu pola bez pomocy traktora a jedynie potrzebowaly popchniecia
klopotem bylo to ze to podgorke a wyjazd przez brame wymagal mocnego lamania zestawu...

najwiekszym klopotem bylo zaparkowane auto blisko bramy wyjazdowej i nie bylo mozliwosci lagodnego brania zakretu tylko wszyscy musieli wyjezdzac tumi samymi sladami - zlamany zestw na blocie nie zawsze chce jechac tam gdzie powinien wiec trzeba bylo uwazac

personel pola na biezaco dowozil i podsypywal wyjazd ale na fantazje niektorych kierowcow wyjezdzajacych na 1 biegu i 5000rpm... nie ma rady :czerwona:

osobiscie wole mokry trawnik niz betonowa pustynie ...

Użytkownik bodzioklb edytował ten post 30 lipiec 2011 - 21:38

#9 Piotr J

Piotr J

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1097 postów
  • SkądWarszawa
  • Model:SUN CARAVAN
  • Holownik:VW T4

Napisano 31 lipiec 2011 - 13:48

to i ja się dołączę z opinią wyrobioną po 2 tygodniach pobytu (tydzień jeszcze przed nami)
A więc tak: pole godne polecenia pod względem przede wszystkim ceny, lokalizacji i obsługi.
Koleżeństwo wyjechało po pierwszych opadach deszczu a padało jeszcze przez kilka dni po ich wyjeździe a sytuacja obecnie wygląda trochę gorzej co postarałem się ująć na poniższych zdjęciach.
Namiotowcy się zwinęli, więc miejsca więcej ;)
Pogoda dziś dopisuje więc i drogi obeschną :)
Na jednym ze zdjęć auto kolegi TimTim po wyjeździe z pola.

Jednym słowem polecamy. Trochę ekstremalnych wrażeń nigdy za dużo.

Załączone miniatury

• IMG00131-20110729-1915.jpg
  • IMG00132-20110731-1412.jpg
  • IMG00121-20110724-1227.jpg
  • IMG00129-20110728-1706.jpg
  • IMG00119-20110724-1227.jpg

Użytkownik Piotr J edytował ten post 31 lipiec 2011 - 14:02

Dbajmy razem o kulturę na 19 kanale CB

#10 Pod-brzozami

Pod-brzozami

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 259 postów
  • Telefon:530 859 659

Napisano 20 sierpień 2011 - 14:40

Dawno nie było takiego kataklizmu. Przez miesiąc lało non stop. Pod koniec września zajmiemy się drogami. Poruszanie się po polu będzie dużo łatwiejsze.

#11 Pod-brzozami

Pod-brzozami

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 259 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 14:03

Aktualny cennik na sezon 2012 jest już na naszej stronie internetowej. :)

http://www.pod-brzozami.pl/cennik.html

Serdecznie zapraszamy forumowiczów na tegoroczną majówkę!

#12 Bluesmen

Bluesmen

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1657 postów
  • SkądŻagań
  • Model:Hobby 460

Napisano 07 marzec 2012 - 22:33

Pod-brzozami ceny :ok: i chyba nie uległy zmianie w stosunku do roku ubiegłego. Tak trzymać.

W życiu piękne są tylko chwile.

#13 wojciechw1963

wojciechw1963

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 155 postów
  • Telefon:609723893
  • Skądśrem
  • Model:hobby
  • Holownik:rav 4

Napisano 18 marzec 2012 - 11:32

Polecam bylem było super. :gitara: :brawo: :drive:

#14 rosołek

rosołek

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1568 postów
  • SkądKotlina Kłodzka
  • Model:ADRIA 4256 TE/Niewiadów N-126 E84
  • Holownik:Ford Focus Mk1 Kombi 1.8 TDI

Napisano 18 marzec 2012 - 17:55

też się w tym roku wybieram - po dobrych opiniach forumowiczów - a zniżki dla forumowiczów z karawaning.pl są/były czy się o ucho obiło ?

"Lubię kiedy się zieleni, lubię jak się piwko pieni..."

#15 Pod-brzozami

Pod-brzozami

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 259 postów

Napisano 20 marzec 2012 - 16:38

Serdecznie zapraszamy :) Zniżki dla forumowiczów karawaningu naturalnie aktualne.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych