Skocz do zawartości

Romanowo nad Zalewem Koronowskim


paulos

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

 

Na prośbę moich przyjaciół pojechałem na rekonesans do Romanowa nad Zalewem Koronowskim, gdzie znajduje się pole kempingowe. Miejsce odwiedzane bardzo często przeze mnie przed laty. Od tego czasu ośrodek zmienił się nieco, ale miejsce w dalszym ciągu wydaje się urokliwe.

Jest tam kąpielisko niestrzeżone, plaża wysypana piaskiem. Boisko do siatkówki, w przygotowaniu boisko do piłki nożnej. Pod zadaszeniem stoły do ping-ponga. Toalety może nie luksusowe ale czyste. Prysznice za dodatkową opłatą. Jest też mini bar gdzie można zjeść zapiekankę, pizzę frytki i takie tam różne pierdoły. Miejsca wystarczy na kilkadziesiąt przyczep. Kemping w znacznym stopniu zadrzewiony i bez problemu można znaleźć miejscówkę w cieniu. Na miejscu można wypożyczyć kajak, rower wodny lub łódź. Do miasta jakieś cztery kilometry. Najbliższy sklep spożywczy około kilometra, zaopatrzony w podstawowe art. spożywcze i napoje (wszelkiego rodzaju). W tym samym miejscu jest również bar dla tych, co nie lubią gotować. Według zapewnień pani w recepcji na kempingu panuje spokój.W dniu dzisiejszym stało tam kilkanaście przyczep, ale to dopiero początek wakacji więc zapewne będzie ich więcej.

Ceny podane w cenniku można negocjować podczas dłuższego pobytu lub w przypadku większej ilości osób.

Podczas rozmowy z panią z recepcji, wspólnie ustaliliśmy rabat w wysokości 10% dla członków forum karawaning.pl (wymagana naklejka na przyczepie)

Jeśli są potrzebne jeszcze jakieś informacje na temat kempingu to mogę się dowiedzieć.

Telefon do ośrodka: 661-852-391 oraz 695-835-728

post-144792-imported-5e3631ea-c453-4560-835d-61b15a4c8a08_thumb.jpg

post-144792-imported-f11cf5e6-535a-446b-af98-10ccb4c95ac9_thumb.jpg

post-144792-imported-bd0cab11-3c83-4d7b-a60e-98bb92eb9207_thumb.jpg

post-144792-imported-317423e5-09ce-48df-8d3e-75d905f4c41d_thumb.jpg

post-144792-imported-b7c02cd7-86e8-442f-a8bd-4ac2f85af1a9_thumb.jpg

post-144792-imported-959c4ed6-cd28-4182-8444-0f139c2ff868_thumb.jpg

post-144792-imported-e3582fa4-27a9-4fc6-86ed-8c78a92caa7a_thumb.jpg

post-144792-imported-aaa380fe-9e6d-4472-8708-956edaa148fa_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobilismy sobie objazdówke i trafiliśmy do Romanowa.Miejsce jest :ok: ,plaża i wogule jestesmy pod wrazeniem.Fotki pokazuja cały urok tego miejsca.Jesli ktos z Bydgoszczy i okolicy ( i nie tylko) miał by ochote tam zajechac ,to mozemy zrobić III Spotkanie Kuj-Pom. Paulos i My jestesmy Za ,i prosimy o reszte ofert. :]:ok::]:]:]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Jeszcze nie ma konkretnego terminu, tym bardziej że teraz wakacje i wiele osób gdzieś tam wyjechało. Ja też mam tydzień urlopu i chyba jutro gdzies pojedziemy, prawdopodobnie do Swornechgaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Kuj-Pom ,są robione różne spotkania na naszym i nie tylko terenie,jestescie zawalani fotkami i opiniami o miejscach.Wiemy że każdy robi jak moze i uważa ,ale jak nie bedzie frekfencji na II spotkaniu ,to znaczy ze nasze wysiłki i namawianie właścicieli kempingów idą na marne,a za tym idzie tylko jedna wieśc, że jesteście do :ok: lub nie chcecie sie z nami :]:ok::-]:] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Kuj-Pom ,są robione różne spotkania na naszym i nie tylko terenie,jestescie zawalani fotkami i opiniami o miejscach.Wiemy że każdy robi jak moze i uważa ,ale jak nie bedzie frekfencji na III spotkaniu ,to znaczy ze nasze wysiłki i namawianie właścicieli kempingów idą na marne,a za tym idzie tylko jedna wieśc, że jesteście do :ok: lub nie chcecie sie z nami :]:ok::-]:] .

 

 

Hello!

Irek jak Ty liczysz te spotkania bo coś mi tu nie pasi, że to ma być trzecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które ?chyba drugie było w Chmielnikach?chyba że nie nadanżam za numeracją haha :ok:

 

Hello!

no jak policzyć to jeszcze tam u Kornaka i Tomika na dziko, w Żędowie, we Wierzchucinku a w Stopce też spotkanie było... cholera zakręciłem się już.. :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli chodzi o spotkania KUJ-POM to ja myślę że będzie dopiero II, a t ooc było w Chmielnikach to było pod nazwą: " Spotkanie na wariata :) 28-30 maj 2010" , chyba że było jeszcze jedno w Chmielnikach :tuptup: .

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Nie 04 Lip, 2010 22:46 ]

Żędowie, we Wierzchucinku a w Stopce
Nie chcę się wymądrzać lecz myślę że to były spociki :ok: . Ale ludzką naturą jest się mylić, jak sięmylę to sprostujcie moje rozmyślania.

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

z tego co widzę to w kuj - pom-ie zbyt wielu karawaningowców się nie angażuje w zorganizowanie jakiegoś , choćby mini zlociku ...... a plany na ten sezon co niektórzy mieli szerokie , że cho cho .........

a i na dzikusa też widać , że to lipa ............ na początku wielu jest zapaleńców , a jeśli termin się zbliża to wszyscy jakoś czymś się wykręcą ...

i po co to zawracać sobie dupę :ok:

lepiej dać sobie spokój , bo z tym pięknie brzmiącym z kujaw - pomem - oddziałem caravaningu wychodzi na to , że nic się nie zorganizuje ...

a tobie IRKU W i PAULOSIE , życzę dużo cierpliwości i owocnych ustaleń , bo i na nich w zasadzie w tej organizacji w naszym regionie się kończy . dla pozostałych pozostaje tylko wlepić :tuptup: kartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podobno spontany są najlepsze :D

Wiem jak to jest w sezonie urlopowym zgrać wszystkich w jednym terminie :D , też kiedyś próbowałem sił jako organizator podobnych imprez wypadów- szkoda nerwów, ale niektóre spontany były super. Jak powiedział elias26 liczy się jakość a nie ilość. Życzymy wytrwałości i luźnego podejścia do sprawy. Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.