Skocz do zawartości

Gadżety zlotowe i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Finger,

 

Umieściłem Cię na pierwszej pozycji zgodnie z kolejnością zgłoszenia,

 

troszkę zamieszałem z tymi listami i proszę Wszystkich o korygowanie mnie gdyż Maciej mnie ubije jak coś namieszam ;( a wzór, który ma oplatać nasze kubki Maciej sam przedstawił i wiem że na dniach zaprezentuje smycze zlotowe i kubeczki o raz smycze tylko z logo karawaning.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

proszę Wszystkich o korygowanie

To w takim razie skoryguj zamówienie bo jak pisałem post wcześniej proszę o smycze 4 szt. z logo karawaning.pl i 2 kubki z foto . (Dopisz kubki i będzie grało ;( )

 

PS - Która lista jest obowiązująca ?

Na pierwszej stronie jest lista na której jestem zapisany ze smyczami a na drugiej stronie jest lista na której są zapisane kubki . ;(

Może byś to ujednolicił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger, pierwsza lista dotyczy kubków i smyczy tylko z logo "karawaning.pl" a druga lista to chętni na kubki zlotu jeleniogórskiego ze zdjęciem osobistym. Z tego co wiem to Maciej zaprezentuje niebawem smycze również zlotowe.

 

Wiem że trochę zamieszałem z tymi listami ale myślę, że będzie dobrze, dlatego proszę o czójność i korygowanie błędów.

 

Finger - na pierwszej liście masz 4 smycze z logo forum a na drugiej 2 kubki z foto

 

Jeżeli Maciej stwierdzi że kubki i smycze tylko z logo forum są nudne (a ma ku temu skłonności) to połączę obydwie listy w całość, wtedy będzie wszystko jasne dla wszystkich :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger - na pierwszej liście masz 4 smycze z logo forum a na drugiej 2 kubki z foto

 

Wszystko wyjaśniłeś w poście . To co napisałeś na temat mojego zamówienia to w 100% się zgadza . :ok:

 

Zatem do zobaczenia na zlocie przy ... kawie (!?!?!?). :?:hmm::?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger ! Kiedy przyjeżdżasz na Zlot. Muszę wiedzieć aby zakupić odpowiednią ilość kawy ! :?:ok:

Tą wieczorną ... :hmm: kawę też przywiozę , więc rozłożymy siły po równo .

Kiedy przyjadę ? Nie wiem . Zobaczymy kiedy się będą chcieli pojawić pierwsi zlotowicze . Dostosuję się . Wiesz , że mam cholernie daleko na zlot . Szkoda ściągać kapcie wychodząc z domu . :?

 

PS - To już tak bliziutko z terminem. :?:?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BELDZIK kubek z logo jest zawarty w załączniku poniżej - abyś wiedział o co prosisz . Poza tym jest też widoczny plik ze smyczą forum . Te dwa gadgety będą dostępne na zlocie BEZ ZAPISÓW w mojej budce . Szanowny TURTL :ok: prowadzi nadal listę na kubek zlotowy który widać w poście z 29 lipca . Te kubki będę robił na poczekaniu gdyż muszę tam wlepić zdjęcie np. twoje

post-149621-imported-0e6125c8-1843-4244-b29a-022cd5ec6473_thumb.jpg

post-149621-imported-3e63fd4c-a3f9-450e-8bd3-a28a28a03ee5_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.