Skocz do zawartości

Gadżety zlotowe i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Mam propozycję co do gadżetów zlotowych i nie tylko. Mianowicie, mój znajomy, również użytkownik forum i uczestnik zlotu w Sławie pracuje w małej poligrafii.

Jest propozycja wykonania smyczy na zlot, można na nich wydrukować logo forum + np. tekst: VIII zlot karawaning.pl Jelenia Góra wrzesień 2010 jak również może wykonać smycze tylko z logo forum itd. – cena takiej smyczy to około 5 zł. Poniżej zdjęcia przykładowych smyczy.

 

Smycz 1 nadaje się do napisów , ma łącznik i karabińczyk

Smycz 2.1 nadaje się do zdjęć , ma karabińczyk i końcówkę do komórki

Seria takich samych smyczy jest tańsza niż wersja tzw. personalizowana

z własnym imieniem , loginem i znakiem

 

 

Jest jeszcze jeden pomysł i moim zdaniem to może być bomba. Maciej przywozi ze sobą na zlot odpowiednie urządzenia oraz ceramiczne kubki – robi Nam zdjęcie na tle przyczepy, kempingu z rodziną, przyjaciółmi itd i za kilkanaście minut dostajecie kubek z tym zdjęciem z odpowiednią oprawą graficzną tj. ramka, podpis, logo… - koszt takiego kubka to 15 zł. Chyba niewiele jak za niepowtarzalną pamiątkę.

 

Umieszczam ten post, żeby zorientować się czy byliby chętni i na jakie ilości. Nie jest to chęć łatwego zarobku, gdyż z tego co się oriętuję są to ceny na granicy kosztów własnych + minimalna amortyzacja urządzeń.

 

Zainteresowanych proszę o odpowiedź , lista na którą się wpiszecie nie jest zobowiązująca - chcemy się tylko zorientować czy są chętni, czy warto się angażować z robotą.

Pozdrawiam TURTL.

post-144319-imported-1f6ecf23-306b-4fd7-b851-6c107d39e38f_thumb.jpg

post-144319-imported-d08ed3ff-cbb9-4adf-b51e-3ca9fa47b440_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jestem za smyczami do komórki oraz kubkami ze zdjęciem.

TURTL

Smycz 2.1 nadaje się do zdjęć , ma karabińczyk i końcówkę do komórki

Smycz z karabińczykiem do kluczy i końcówką do komórki zachęca do noszenia tych dwóch elementów razem. Pomysł nie sprawdza się gdyż klucze rysują plastikowe powierzchnie komórki więc proponuję opracować dodatkowy wariant smyczy tylko dla komórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Lista będzie, w środę, tak sobie założyliśmy że poczekamy tydzień ale jak widać jest pozytywne zaineresowanie, więc lista się pojawi. Co do smyczy tylko dla komórki to nie będzie problemu. Będą dwie listy: Jedna dla chętnych na gadżety zlotowe i dla chętnych na smycze tylko z logo forum. Pozdrowionka !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ponownie. Widząc zainteresowanie smyczami i kubkami zakładam 2 listy. Na 1 będą smycze i kubki ze zlotu jesiennego w Jeleniej Górze a na 2 liście smycze i kubki z logo karawaning.pl.

 

LISTA CHĘTNYCH DO NABYCIA SMYCZY I KUBKÓW Z LOGO KARAWANING.PL

 

1. finger - 4 smycze

2. szczepan - 2 smycze

3. akissjg - 1 smycz z logo forum + 2 kubki

4. koala - 2 smycze + 2 kubki

5. bluesmen - 1 smycz

6. lepciak - 1 smycz + 1 kubek (wnioskuję że ze zlotu)

7. wiecho57 - 1 smycz

8. wotr - 1 smycz

9. Adri - 1 smycz

10. kamilcb - 3 smycze

 

[ Dodano: Sro 30 Cze, 2010 23:07 ]

Proszę wszystkich, których umieściłem ne powyższej liście o konkretne sprostowanie, mianowicie proszę się określić jakie smycze - z logo forum czy ze zlotu w JG oraz to samo z kubkami: z logo czy ze zdjęciem zrobionym na zlocie.

Proszę pisać np. 1 smycz z logo + 2 kubki ze zdjęciem, lub 2 smycze zlotowe + 1 kubek z logo, itp. wówczws będę mógł utworzyć 2 listę z pamiątkami zlotowymi.

 

Szczepan; nie wiem gdzie są te polary, kiedyś je widziałem a teraz nie mogę znależć a chętnie też bym nabył....

 

Pozdrawiam wszystkich !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.