Skocz do zawartości

Hajduszoboszlo


Artur Siwek

Rekomendowane odpowiedzi

czy może ktoś napisać po której stronie basenów jest wjazd na kemping

 

wybieramy się tam po 3 sierpnia mam nadzieję że na 14 dni

 

czy był ktoś teraz czy duze jest obłożenie

 

jadę z dużą przyczepą więc pytanie czy łatwo będzie znaleźć wolne miejsce a może ktoś z forum też będzie w tym terminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolego z daleka od Hajduszoboszlo !! Ja 3 sierpnia jade nad baseny termalne na Węgry z krakowa. Jadę na kemping do miejscowości Bogacs. 17 km od Egeru. Kemping pewny i sprawdzony... wejście na baseny w cenie kempingu ... Polecam, może się spotkamy :-] :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Miejscowość Bogacs koło Egeru ( 17 km ). Baseny przede wszystkim zadbane i czyste. Woda wymieniana co 2-3 dni. Na miejscu masz dwa kempingi ale od razu mówię pojedz na kemping koło basenów ponieważ wejście masz w cenie pobytu. Jak wiedziesz do miejscowości Bogacs od Egeru to Przed mostkiem w prawo. Masz żółty budynek tam się rejestrujesz a 50 metrów dalej masz wjazd na kemping.Na zdjęciu gdzie masz napis Termal Furdo to obok jest ten żółty budynek. Ale jakbyś jechał z racji przyczepki od drugiej strony od Mezokoveds to za mostkiem kręcisz w prawo. Dla osób lubiących łowić ryby tez super miejsce tuż przed wjazdem do miejscowości jest jezioro. Ja tam jade 6 raz i polecam. Co roku cos nowego jest. Ostatnio zamontowali w jednym basenie podświetlanie. Ale nie zawsze działało. Jakbyś chciał wyruszam z Krakowa koło 4 rano właśnie tam. A jak co to spotkamy się na miejscu. Ja będę Niewiadówką z krakowa na pewno znajdziesz. Jak co pisz na gg : 4048889

 

 

Tu masz baseny:

 

http://www.herkulesexpress.pl/wegry/mezokovesd/bogacs.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego około 3.500 forintów za dobe ( 3 osoby dorosłe, przyczepa, samochód,prąd). Co do ceny basenów to baseny masz w cenie kempingu. A co do ceny za dobe to +/-. Zawsze coś sie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów. Ja również odradzam Hajduszo ładny kompleks jest w Nyiregyhaza za Tokajem jadąc z Polski camping obok stawów gdzie można wędkować /duże karpie/ a za Hajduszo ok.100 km miejscowość Gyula rewelacja zarówno baseny jak i miejscowość, bez tłumów Polaków i Niemców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puspokladany, super wody borowinowe. baseny w cenie kempingu, ok. 30% taniej niż w Bogacsu. Kemping nad jeziorkiem, gdzie można połowić rybki za niewielką opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elaola masz 100% rację ja byłem w maju i za wjazd na kemping zażyczyli sobie dla przykładu za kamperka i 2 dorosłe osoby i dziecko 7500 ft kemping fajny ale bardzo zatłoczony był w majowy wekend wybraliśmy sąsiedni kemping za 3000 ft kpl z prądem i luzik pełny bez tłoku i spokój a do basenów było 100 m przez drogę i ważna informacja dostaje się opaski na rączkę co umożliwia wchodzenie i wychodzenie poza obręb basenów

wejsciówka na basen kosztowała 700 ft za osbę dorosłą dziecka nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.