Skocz do zawartości
leon30

Camping nad J.Piaseczno -Lubelszczyzna

Rekomendowane odpowiedzi

berciiik

Desek nadal brak, czynny tylko jeden sanitariat. 

W weekend 8/9 sierpnia stał się cud!

Pomimo zapełnienia kempingu w 100% nikt nocą nie próbował zagłuszyć muzyki z dancingu.

Mimo wszystko stwierdzam że to całkiem pożądny kemping, sanitariaty regularnie sprzątane, a czysta woda i fajny pomost podciągają trochę ocenę.

Mogło by być lepiej, ale nie jest źle.

My bylismy w tym roku z znajomymi i z tego co widze po waszych postach to troche sie pozmienialo.. Sanitariaty czynne i czyste, Ogolnie miejsce o tyle fajne ze bardzo uniwersalne. Ja kocham kempingi ale tam mają domki, pawilon.. wszystko. No i wyzywienie w porzadku.

A piaseczno jak piaseczno :) zawsze bede tam wracac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RichardGhval

Ja jestem ciekaw jak to sie stalo ze taka spolka jak Mazury PTTK sp.zoo jest wlascicielem jak sie domyslam terenu nad J. Dabskim ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
red

Witam

Był ktoś w tym roku w Piasecznie? Wychodzi na to że od piątku do poniedziałku możemy zaplanować jakiś wyjazd, Mazury i Suwalszczyzna nie zachęcają w prognozach - weekend raczej nie zapowiada się tak ciepły jak na południu. Możemy tradycyjnie pojechać do Okuninki ale może warto spróbować czegoś nowego?

Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o cennik? Na stronie cennika brak - na jakie koszty trzeba się nastawić w przypadku 2+2 + przyczepa + samochód + daszek bez prądu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi