Skocz do zawartości

Camping nad J.Piaseczno -Lubelszczyzna


leon30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem polecić całkowicie nowy ośrodek wybudowany w miejsce starego, prowadzę tam bazę nurkową a na campingu stoi moja przyczepka.

Ośrodek nazywa się Resort Piaseczno, na miejscu jest hotel ***, domki, pole namiotowe i oczywiście camping.

Nie będę pisał o hotelu bo to nie ta grupa dyskusyjna.

Zalety campingu:

1. wszystko nowe

2. wydzielone miejsca

3. dwa duże pawilony z węzłem sanitarnym (kibelki, prysznice, umywalki)

4. całoroczny basen odkryty

5. 5 jakuzzi na dworze(największe 12 osobowe)

6. 100 metrów od wody (I klasa czystości)

7. policja i ochrona na terenie ośrodka

8. sklep, restauracja, bary

9. mało ludzi ( nie wiem jak będzie w sezonie)

 

A tu opis ze strony resortu:

Kemping zapewnia:

Numerowane wytyczone miejsca kempingowe o powierzchni od 60 do 180 m².

Każde miejsce posiada dostęp do energii elektrycznej.

Bliska odległość do ujęć wody.

Alejki i drogi w pełni oświetlone - latarnie co 8m.

Parking.

Wyposażenie węzłów sanitarnych (zespoły sanitariatów):

toalety;

prysznice;

umywalki;

lustra;

ciepła woda;

toalety i prysznice dla osób niepełnosprawnych;

zmywalnie naczyń;

miejsca na pralnie;

obiekt w pełni ogrodzony, chroniony i monitorowany.

Formy płatności:

gotówka;

przelew;

karta kredytowa.

(VISA, EURO, MASTER CARD)

Godziny pracy recepcji:

czynne 24 godziny na dobę.

 

Cennik na stronie www.resortpiaseczno.pl

Gdyby ktoś chciał konkretne fotki to mogę porobić i wrzucić tutaj.

Pozdrawiam

PS nie mam udziału w zyskach, przyjeżdżajcie bo smutno wieczorami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam. leon30 zainteresowałeś mnie tą propozycją baaardzo. Do tego ośrodka mam ciut ponad 100 km, a jak do tej pory to jeździłem tylko do Firleja koło Kocka, gdzie jest jakby o połowę taniej :czerwona: .Planuję wakacje na campingu Szekla w Strzelcach koło Giżycka, ale wypad weekendowy (nie jeden jak nam się spodoba) nad Piaseczno jak najbardziej !! Jeśli możesz to powrzucaj jak najwięcej fotek plaży, sanitariatów, i w ogóle wszystkiego....bo przyznam szczerze, że te co są na stronce to tylko drzewa na nich widać :czerwona: Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębiając się w cennik to wcale nie wygląda tak różowo, za wejście do małego baseniku muszę doliczyć 30 zł. od osoby. Jednak wolę campingi, gdzie takie atrakcje wliczone są w cenie, bo po podliczeniu wszystkiego okaże się, ze cena za pobyt taka sama jak w Chorwacji z dostępem do basenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w poniedziałek to porobię fotki, co do cen to nie interesowałem się nimi, wiem że wejście na basen i jakuzzi jak ktoś nie jest gościem hotelu kosztuje 30zł za cały dzień. Dziś wieczorem jak wyjeżdżałem widziałem parkę w jakuzzi pijącą winko :-)

Na razie mało osób, pewnie odstraszyły ich ceny, skoro piszecie że drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No cóż właśnie wróciłem ze swojej wyprawy właśnie w to miejsce. Jak dla mnie to jest to godne do polecenia. To możne zacznę od cen na swoim przykładzie. Za 3 osoby, przyczepa + namiot, samochód ,prąd, miejsce , 7 dni pobytu zapłaciłem 350 zł. Myślę ze cena jest ok. Co do sanitariatów jak już pisani w I poście są godne polecenia. Na kempingu znajdują się dwa budynki sanitariaty w których umiejscowione są prysznice, kibelki, miejsca do zmywania naczyń. woda w prysznicach ciepła cały czas bo0 są podgrzewacze co do umywalek to w większości była ciepła, w miejscu do zmywania naczyń no niestety nie spotkałem sie z ciepła woda. Sanitariaty sprzątane codziennie rano. Około 5 prysznicy i 4 kibelków. To wszystko znajduje sie w dwóch budynkach na polu kempingowym (panowie na lewo panie na prawo) tyle samo dla pań jak i panów. Co do pola to wydzielone sa boksy dla każdego użytkownika jak liczyłem na kroki to ok 9 na szerokość a 12 na długość jak dla mnie to wystarczajcie bo ustawiając swoja przyczepkę na szerokość to jeszcze miejsce zostało na moia "Renie" a przedemna dużo miejsca. Pole oświetlone przez lampki wyznaczające boksu (fajne wrażenie wieczorem). No ośrodku znajduje sie posterunek policji jak również jest ochrona w paru miejscach zainstalowany jest monitoring. Co do policji to pojawiaj sie albo pieszo albo swoim pojazdem jadąc w koło pola po alejkach. ale nie było ich widać w sobote co było największe natężenie młodzieży :hop1: i największe żniwo by zebrali od małolatów popijających :) ale cóz możne sie bali. Ale ochrona była i sprawdzała. Co do basenu jak ktoś przyjezdna nad jezioro to po co mu basen, jak ma go u siebie w miejscu zamieszkani chyba ze zapłaci. Do jeziorka krótka trasa zaraz za polem, woda czysta, jest molo przy którym umiejscowione sa drabinki. Plaża piaszczysta jak również zalesiona w tylnej części ( do wyboru i koloru cień i słońce) dla dzieci raj. Sklepy, znajduje sie na odrodku jeden sklep można kopić podstawowe rzeczy, bez problemu. na ośrodku znajduje sie hotel wraz z reteuracja cen nie sprawdzałem to nie wiem. Co do atrakcji jest kolejka tzw pociąg kursuje w soboty i niedziele po najbliższej okolicy cena 5 zł od osoby,jest tez kolejka górska można tak nazwac dla dzieci to tez atrakcji. Znajdują się tam tez bary tj.pizza, hamburgery,lodu frytki, :hop1: itp. Najdłużej otwarte sa w weekend Jak tam sie skusicie pojechać to rozkładajcie soje budki od całej strony hotelu , chyba ze ktoś lubi mieć cały czas piekarnik to miejsc jest do woli. A w weekendy nie przyjeżdżajcie bo możne byc natłok ludzi jak coś to w tygodniu poniedziałek do środy

Hm, chyba wszystko jak coś to zadajcie pytania a postaram sie odpowiedzieć na bieżąco To teraz zdjecia;

post-150615-imported-092dc1dc-d373-48ac-a201-f99d887b6733_thumb.jpg

post-150615-imported-f21c09d0-63fa-48ba-b036-a919b9394751_thumb.jpg

post-150615-imported-27072f95-74d6-4099-86f1-add99bc8fb78_thumb.jpg

post-150615-imported-1051e6a3-cb6f-48a6-bf02-b1d23080d1d7_thumb.jpg

post-150615-imported-c8453daf-c6aa-4596-a4fc-c9b645367d40_thumb.jpg

post-150615-imported-c50be252-d594-492f-91c8-d790878173ed_thumb.jpg

post-150615-imported-1ad44e99-54b7-4d22-baf0-c8f8e41e11ce_thumb.jpg

post-150615-imported-77608e00-10f0-4c59-9b6b-dd7ca146b005_thumb.jpg

post-150615-imported-614834f1-e273-482d-8788-59eb144d20dc_thumb.jpg

post-150615-imported-052bcc7c-f17b-4798-87ca-28e515e02bea_thumb.jpg

post-150615-imported-70042688-0e43-4e6d-af20-129049a584ff_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę temat. Wybieramy się do tego ośrodka w drugiej połowie lipca. Pytanie - czy był tam ktoś ostatnio i co tam się zmieniło w stosunku do tego co opisał Kolega.

Będę wdzięczny za opinię.

Pozdrawiam - Witek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżę temat. Wybieramy się do tego ośrodka w drugiej połowie lipca. Pytanie - czy był tam ktoś ostatnio i co tam się zmieniło w stosunku do tego co opisał Kolega.

Będę wdzięczny za opinię.

Pozdrawiam - Witek.

 

 

Co cię inetresuje konkretnie jestem na ty ośrodku codziennie poniważ prowadzę bazę nurkową DIVE SEEVICE >>> Ośrodek działa identyczniej jak w latach poprzednich >>>>

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem ostatnio i rok temu również -

2011- wrażenie pozytywne sanitariaty ok cisz spokój ochrona, policja wszystko super

 

2012 - może źle trafiłem ale troglodyci pijący drący swoje ry... i puszczający muzykę ( od 5 rano do 24 ) ze swoich wiejsko stuningowanych aut (ochrona nie reaguje):krzykacz:

 

pani z recepcji opowiadała jak tydzień wcześniej była burda i stracili 10 lamp.niewiem.gif

 

pocieszające jest to że w niedzielę "towarzystwo " wyjechało i zapanowała błoga cisza i wtedy ten obiekt wydał się bardzo fajny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mi się nie podobało. Ośrodek wygląda jakby tam nie było jakiegoś jednego szefa. Wszystko działa jakoś tak "nie za bardzo", i czystość wc taka sobie, i sklep taki sobie i bar jakiś dziwny - wszystko takie niedorobione. Choć potencjał jest Wielki. Uważam że to miejsce tylko dla osób które mają tam blisko. Jak dla mnie to jezioro jest brzydkie, nieduże mętne, a plaża taka sobie. Ja tam więcej nie pojadę. I chyba więcej osób ma takie zdanie bo byłem tam w sierpniu i były totalne pustki na kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jest połowa lipca 2013r, na kempingu 5 (słownie:pięć) budek, w tym 3 z forum :)) Cisza, spokój, plaża blisko, aczkolwiek zaniedbana, kemping też szału ni ma, ale potencjał jest. Ale nam to nie przeszkadza-jest spokojnie, a to jest tylo baza do zwiedzania okolicy. Chcesz mieć super jedź do Mariota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.