Skocz do zawartości

Danowskie - Kemping "W zatoce"


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Kurka Panowie... ma lać w sobotę i niedziele :niewiem:

 

Gdzie na tym polu są przyłącza prądowe? Łatwo tam trafić?

 

Oczywiście jeszcze zapytam, w którym miejscu jest równo? Nie mam najazdów a chciałbym mieć możliwie poziomo :swieca:

Edytowane przez dudek_t (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurka Panowie... ma lać w sobotę i niedziele :niewiem:

 

Gdzie na tym polu są przyłącza prądowe? Łatwo tam trafić?

 

Oczywiście jeszcze zapytam, w którym miejscu jest równo? Nie mam najazdów a chciałbym mieć możliwie poziomo :swieca:

 

A ja dziś sprawdzałem pogodę i ma być przyzwoita, znaczy sobotę słońce i delikatny deszcz czasami, a niedziela bez opadów. A że w nocy chłodno, to mamy płyny rozgrzewające na tę okoliczność :pub: . I mam nadzieje że uda nam się jednak ognicho rozpalić :gitara: . Przyłączy jest wystarczająco, a miejsc płaskich jest sporo wiec z poziomowaniem nie będzie problemu. Jak coś ja mam zawsze dwa najazdy więc mogę się podzielić :)

Edytowane przez fish (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a wiecie już kiedy przyjeżdżacie? Ja startuje koło 15 i będę na miejscu, mam nadzieje, koło 18. Chyba nie wyrobię się z rozstawieniem przedsionka :niewiem:

A ty dziś jedziesz dziś? Ja dopiero kończę pracę dziś o 21 wiec wybieram się jutro z rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z przykrością, muszę powiedzieć, że dopadła mnie i syna choroba. 38st gorączki i zwolnienie na cały przyszły tydzień.

Strasznie żałuję i Was przepraszam. Tak się napaliłem na ten wyjazd. Z żoną wojnę stoczyłem zwycięsko, szwagierkę przeprosiłem, że nie będę na urodzinach jej córki, zakupy płynów "rozgrzewających" zrobiłem, przyczepa stoi pod domem przygotowana... a tu niestety chorubsko się przyplątało.

 

Bardzo żałuję i proszę zróbcie jakieś fotki, przynajmniej sobie pooglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z przykrością, muszę powiedzieć, że dopadła mnie i syna choroba. 38st gorączki i zwolnienie na cały przyszły tydzień.

Strasznie żałuję i Was przepraszam. Tak się napaliłem na ten wyjazd. Z żoną wojnę stoczyłem zwycięsko, szwagierkę przeprosiłem, że nie będę na urodzinach jej córki, zakupy płynów "rozgrzewających" zrobiłem, przyczepa stoi pod domem przygotowana... a tu niestety chorubsko się przyplątało.

 

Bardzo żałuję i proszę zróbcie jakieś fotki, przynajmniej sobie pooglądam.

 

 

Będziemy :piwo: za twoje zdrowie. Ja niestety nie wyrwę się dziś wcześniej z roboty, wiec do jutra :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po spotkaniu... :( Czas zleciał niemiłosiernie szybko, pogoda, wbrew prognozom, pozwoliłana na spędzenie weekendu na powietrzu i przy ognisku :) Dzięki za spotkanie, nowe znajomości :D:dzieki:

 

A Danowskie jak to Danowskie... jak zwykle przyjazne, aż chce się wracać :)

 

Pozdrowienia dla Pani Lidii :bukiet:

 

Maciek fotek nawrzucał aż nie ma co dodać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.