Skocz do zawartości

Danowskie - Kemping "W zatoce"


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sklep jest mnij więcej 500m od kempingu. MIędzy pomostami śmiało dzieciaki można puszczać - lekki spadek i piasek. A za pomostami dość gwałtowny spadek i sporo roślin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "centrum Danowskich udajesz się na Tobołowo i po drodze nie sposób przeoczyć kempingu. To mała miejscowość, łatwo znaleźć. A kemping jest tam, gdzie półwysep wchodzi w jezioro (na mapie od góry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tydzień wstecz, nie mając świeżego pomysłu gdzie jechać, postanowiliśmy odwiedzić Danowskie :) Kemping ma się całkiem dobrze patrząc po ilości wypoczywających ludzi :)

 

Pogoda początkowo nam nie sprzyjała.

 

 

Ale znaleźliśmy czas by pojeździć rowerami i zrobić ciekawą fotkę w okolicy...

 

 

... poszpiegować "szczury lądowe" z wody...

 

 

 

... czy złowić jakąś rybkę.

 

 

Te niestety zbytnio nie dopisały... przynajmniej jakościowo. Bo ilościowo to było ze 40 płoci/wzdręg, około 15 okoni (większość na spining) i dwa szczupaczki (niestety małe). Tylko kilka płotek nadały się do wrzucenia na patelnie. Resztę wypuściłęm by złowić za jakiś czas dwa razy większe :);)

 

 

 

Danowskie mają jednak poważną wadę... nie chce się z nich wyjeżdżać :krzykacz:

 

 

:)

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ruszam do Danowskich. W tym roku pierwszy raz, ale znajomym tak się w tamtym roku spodobało, że swój ogonek zostawili tam na cały sezon.

Ja zostaję do Niedzieli.

Tak więc jakby ktoś był ze znajomych to może się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Danowskich. Jak zawsze fajnie i rodzinnie. Jednak pierwszy raz skorzystałem z lodówki w kuchni przeznaczonej dla kempungu. Ktoś się nie bał i podebrał mój serek. A jestem sam z synem który musi rano mieć nabiał. Więc pewnie rano będę musiał zapakować się do auta i pojechać do sklepu. Przyznam, że trochę jest mi przykro że ludzie tak postępują tym bardziej że w tym przypadku opakowanie nawet sugerowało że jest to dla dziecka. Ale cóż ludzie są różni. Dobrze że zupy mi nie zjedli, a była w tej samej reklamówce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Serkowym skrytożercom mówimy stanowcze nie :) A moja przyczepa jeszcze stoi ? Ja się wybieram do Danowskich na zamknięcie sezonu i przygodtowanie cepki do zimowania. Może ktoś ma ochotę we wrześniu pomoczyć kija ... Szary ? Stef ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, sorry że tak późno odpisuję ale jakoś nie miałem czasu.

Co do twojej cepki to jak byłem ostatnio to sobie spokojnie stała pod drzewkami.

A co do wrześniowego wyjazdu - kiedy chcesz jechać? Bo akurat od 2 tygodni się leczymy bo się czepiają do nas jakieś choroby ale może jak będzie zdrowie i pogoda to 8-9 września? a pogoda ma podobno być ładna.

Co prawda ja nie wędkuję ale dobry browarek nigdy nie jest zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, sorry że tak późno odpisuję ale jakoś nie miałem czasu.

Co do twojej cepki to jak byłem ostatnio to sobie spokojnie stała pod drzewkami.

A co do wrześniowego wyjazdu - kiedy chcesz jechać? Bo akurat od 2 tygodni się leczymy bo się czepiają do nas jakieś choroby ale może jak będzie zdrowie i pogoda to 8-9 września? a pogoda ma podobno być ładna.

Co prawda ja nie wędkuję ale dobry browarek nigdy nie jest zły.

 

Ja w zasadzie dopiero mogę jechać pod koniec września lub początek października. Jak będziesz miał czas to bardzo chętnie wychylę z tobą browarka :) A jak się nie wykurujesz do tego czasu to mam zrobioną własnoręcznie wiśniówkę na tą okazję :)

Edytowane przez fish (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień wstecz, nie mając świeżego pomysłu gdzie jechać, postanowiliśmy odwiedzić Danowskie :) Kemping ma się całkiem dobrze patrząc po ilości wypoczywających ludzi :)

 

 

Pogoda początkowo nam nie sprzyjała.

 

 

 

Ale znaleźliśmy czas by pojeździć rowerami i zrobić ciekawą fotkę w okolicy...

 

 

 

... poszpiegować "szczury lądowe" z wody...

 

 

 

 

... czy złowić jakąś rybkę.

 

 

 

Te niestety zbytnio nie dopisały... przynajmniej jakościowo. Bo ilościowo to było ze 40 płoci/wzdręg, około 15 okoni (większość na spining) i dwa szczupaczki (niestety małe). Tylko kilka płotek nadały się do wrzucenia na patelnie. Resztę wypuściłęm by złowić za jakiś czas dwa razy większe :);)

 

 

 

Danowskie mają jednak poważną wadę... nie chce się z nich wyjeżdżać :krzykacz:

 

 

:)

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

 

Witaj

A jak z wędkowaniem na tym jeziorku ?

Czy są jakieś ryby ? godne wyciągania?:swiety:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fish, stef, można by pomyśleć o spotkaniu w Danowskich. Jutro rozeznam się w pracy kiedy będę miał wolne weekendy i podam terminy, w których mógłbym wyjechać. Może uda nam się zgrać :ok: Fajnie by było :)

 

 

 

Daniel, drobnicy mnustwo pływa. Mi nic konkretnego się nie uczepiło, ale łowiło się sympatycznie i na grillu rybkę mieliśmy :jesc:

 

Na dnie zalega dużo roślinności więc trzeba nieco się naszukać przyjaznego łowiska do zanęcenia. Wg mnie łódka/ponton obowiązkowa. Choć z pomostów też próbowali łowić i coś tam na haka się czepiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.