Skocz do zawartości

Danowskie - Kemping "W zatoce"


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu Waszych postów odnośnie miejsca,już wiem gdzie pojadę na" Wakacje 2013 ".Właśnie takich miejsc szukam,czystych ,schludnych,przede wszystkim spokojnych i kameralnych.Lubię ciszę i spokój.W pracy człowiek się dosyć stresu naje.Fotki piękne,przede wszystkim czysto i nie ma natłoku,wiadomo różna frekwencja może być.Jeśli ktoś z Was dysponuje podobnymi miejscami poproszę o info na PW. Pozdrawiam całą Brać Karawaningową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po przeczytaniu Waszych postów odnośnie miejsca,już wiem gdzie pojadę na" Wakacje 2013 ".Właśnie takich miejsc szukam,czystych ,schludnych,przede wszystkim spokojnych i kameralnych.Lubię ciszę i spokój.W pracy człowiek się dosyć stresu naje.Fotki piękne,przede wszystkim czysto i nie ma natłoku,wiadomo różna frekwencja może być.Jeśli ktoś z Was dysponuje podobnymi miejscami poproszę o info na PW. Pozdrawiam całą Brać Karawaningową.

 

Z tym spokojem w sezonie może być różnie, choć samo pole jest długie i szerokie i można spokojny zakątek znaleźć dla siebie. Ja też pewnie wpadnę w wkakację do Danowskich na kilka dni, już z nowym członkiem załogi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za co do spociku !!

Ja również na pewno wpadnę nie raz do Danowskich, tym bardziej, że nowy członek załogi rodzi się na koniec czerwca to i dalej nigdzie się nie wybieramy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosną pewnie coś konkretniej będziemy ustalać. Teraz możemy poplanować atrakcje na wypad :) Może jakąś piracką imprezę zrobimy? cfaniaczek.gif

 

Oczywiście nasza załoga podpisuje się pod tym rękoma, nogami i czym tam jeszcze posiada. Przynajmniej będzie można sobie na forum pogadać o przyszłym zlocie, a nie tylko odśnieżać podwórko :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dobra Panowie i Panie.

 

Jak wygląda lista na 30.05 - 2.06 w Danowskich.

 

A i jeszcze mam pytanie bo podczas pobytu nie interesował mnie ten temat - tam są jakieś pokoje/ domku do wynajęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są domki bez wc za (dokładnie nie pamietam) 30-40zl za osobo dzień, i pokoje z łazienkami coś od ok. 50. Ceny że słyszenia, nie pamiętam dokładnie.

 

O ile byłbym chetny na spotkanie to nie wiem czy praca pozwoli. Od majówki każdy weekend pracuję i na razie nie zapowiada się rozluźnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie.

 

Jak wygląda lista na 30.05 - 2.06 w Danowskich.

 

A i jeszcze mam pytanie bo podczas pobytu nie interesował mnie ten temat - tam są jakieś pokoje/ domku do wynajęcia?

@dudek_t napisał:

... tam są jakieś pokoje/ domku do wynajęcia?

Polecam nasze sprawdzone miejsca:

1. Nad jeziorem Blizno.

Dojazd > A - B - C - D   ...< obracaj kursorem obraz

A <  Nowinka

B < Gospodarz=leśniczy t: 87 6419667

C < skręcamy w lewo, dalej jedziemy do punktu A 

wg GPS: N53.963332, E23.034014

Gospodarz mieszka w leśniczówce, wynajmują cały dom z placem w Atenach (patrz GPS) dla turystów.

Można ustawić przyczepę i korzystać z sanitariatów+prądu.

Pani gospodyni gotuje i oferuje super obiady w dobrej cenie.

Przy jeziorze mają pomost wraz ze sprzętem pływającym w cenie pobytu.

D < Donowskie

 

2. Nad jeziorem Studzienicznym.

Dojazd > A - B - C 

A < skręcamy w prawo Studzieniczna

B < Leśniczówka + sklep (skręcamy w lewo) t: 87 643 00 84

W leśniczówce do wynajęcia pokoje lub miejsce na przyczepę z prądem.

C < skręcamy w lewo, jedziemy do pola namiotowego.

Na polu namiotowym dostęp do wody (pompa) toalety "sławojki) nie ma prądu.

Pani Basia z leśniczówki inkasuje symboliczne opłaty za pobyt.

Na tym polu namiotowym odpoczywaliśmy po powrocie z Litwy < zapraszam ...

... do klikania dowiesz się więcej

Pozdrawiam,

PS

Polecam sprawdzone/przetestowane oba miejsca.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pola namiotowego nad j.Studzienniczne - pkt C z poprzedniego postu:

cennik pola 8 zł / 1 os. / 1 nocwłaściciel mieszka na polutoalety są otwarte całą dobę, prysznic dodatkowo płatnyjest możliwość podłączenia do prądu, ale trzeba mieć swój przedłużacz.

jest to pole namiotowe firmy sirocco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.