Skocz do zawartości

Assistance samochodu obejmuje tez przyczepę!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie jedziemy na wakacje sami a np. na kilka zestawów to jest to zwykłe dziadostwo-> zbędne.

 

Zbędne do pierwszej przygody typu urwane koło itp. Koszt usunięcia takiej cepki z autostrady może przewyższyć jej wartość.

 

Przykładowo uruchomienie samochodu ciężarowego we Włoszech (uszkodzone akumulatory to 700€ /sama usługa -wiem z doświadczenia) Teraz porównaj załadunek i transport przyczepy z uszkodzona osią/kołami ...

Osobiście wole zapłacić ok130zł /PZU Komfort i miec spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie każde assistance obejmuje przyczepę. Ostatnio kupowałem na dwa tygodnie w warcie i kazali kupić dwa osobne ubezpieczenia w sumie 90 zł. Na szczęście nie przydały się:ok:. Macie może jakieś sprawdzone firmy ubezpieczeniowe oferujące krótkoterminowe (2-3 tygodnie) ubezpieczenie assistance spełniające warunki:

- holowanie na terenie europy bez limitu kilometrów

- ubezpieczające auta starsze niż 10 lat

- miło by było gdyby ubezpieczenie samochodu obejmowało przyczepkę.

Sprawdzałem:

W Warcie nie spełnia warunku 1 holują do 400 km cena 45 zł za dwa tygodnie.

W Generali nie ubezpieczają aut starszych niż 10 lat cena ~38 zł za dwa tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- holowanie na terenie europy bez limitu kilometrów

 

ooo to już marzenia, nie ma takiego assistance.Jeśli się myle to podlinkujcie chętnie kupie nawet za 500zł rocznie.

 

No właśnie takie ubezpieczenie oferuje Generali cena za tydzień dla mnie wynosiła 38 zł. Niestety ubezpieczają tylko auta młodsze niż 10 lat.

http://www.generali.pl/klienci-indywidualni/samochod/ubezpieczenie-assistance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę liczysz,że ktoś zapewni holowanie np. z Portugali do Polski?

Wymyśla rażące niedbalstwo lub inny sposób.

 

Trzeba było by postudiować szczegółowo warunki. Są dostępne na drugiej zakładce w PDF. Mi się nie chce bo odpadłem na kryterium wiek samochodu. Nie zmienia to faktu że takie ubezpieczenie istnieje.

 

[ Dodano: Nie 18 Lip, 2010 21:37 ]

I jeszcze to http://www.starter24.pl/PL/oferta/starter_assistance/osobowe/ właśnie studiuje warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem, zapomnij ze będą cię holować do domu abyś mógł w PL naprawić pojazd.Owszem pisze w OWU ,że holują ale jeśli nie można naprawić na miejscu w warsztacie co jest raczej niemożliwe, chyba,że masz Maybacha itp, i poza ASO go nie tykają.

To o czym myślisz to Assistance+gwarancja nowego auta, wtedy nic cię nie interesuje.Kiedyś nawaliło mi auto w Szwecji i miałem do wyboru - 3 dni w hotelu (czas naprawy) lub przelot do domu i po naprawie znów przelot do Szwecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem, zapomnij ze będą cię holować do domu abyś mógł w PL naprawić pojazd.Owszem pisze w OWU ,że holują ale jeśli nie można naprawić na miejscu w warsztacie co jest raczej niemożliwe, chyba,że masz Maybacha itp, i poza ASO go nie tykają.

 

No właśnie mam dosyć wiekowe auto i do tego w bardzo mało popularnej wersji. Z tego co już zdążyłem się dowiedzieć to niektóre części są dosyć trudne do zdobycia w aso zamawiają w Japonii i termin oczekiwana do 4 tygodni. Zamienników często nie ma. Wydaje mi się że w przypadku uszkodzenia takiej części bardziej będzie im się opłacało przywieźć cały zestaw do domu. A jeżeli naprawią na miejscu to też będę zadowolony.

 

[ Dodano: Wto 20 Lip, 2010 21:28 ]

PTU oferuje tez ciekawe warunki dodatkowo polisy można kumulować. Holowanie do wartości 4500zł niby dużo ale nie podają ile liczą za kilometr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.