Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Camping nr 64 Ośrodek Wypoczynkowy w Zdbicach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 RadekP

RadekP

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 326 postów
  • Telefon:602440980
  • SkądStargard
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:WILK SPORT 500
  • Holownik:Renault Grand Scenic 1,9

Napisano 30 maj 2010 - 10:40

Ośrodek Wypoczynkowy w Zdbicach i Camping nr 64
78-600 Wałcz, telefon 067 / 25 81 675

Czy ktoś tam był?
Czy ktoś może wydać ocenę. Strona IT bardzo słaba.

Może ma ktoś jakieś fotki.
RadekP
Stargard Szczeciński
Dołączona grafika

#2 Andreas

Andreas

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów
  • SkądKatowice
  • Model:Hobby 400
  • Holownik:Honda CRV 2.0 130KM 4x4

Napisano 31 maj 2010 - 09:00

wiam
znajomi w zeszłym roku byli w Zdbicach / koło Wałcza.
ja tam jeżdziłem za małolata i nic sie nie zmieniło.
fajne Jezioro , niedaleko dziki półwysep, skansen II Wojny Swiatowej [czołgo katiusze i takie tam]

nie spodziewaj się rewelacji ale wytrzymac się da taki PRL-owski klimat :ok: ale ogólnie ok.
Route 66!!!!

#3 kit

kit

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6946 postów
  • Telefon:888192516
  • SkądPOZNAŃ
  • Model:BIOD 400TD
  • Holownik:Opel Astra

Napisano 31 maj 2010 - 20:54

odwiedziliśmy Zdbice w zeszłym roku podczas pobytu w Czaplinku :ok: największym plusem jest cicha spokojna okolica i mało ludków ;) jeziorko bardzo fajne i super lasy do wycieczek rowerowych :ok: faktycznie od lat nic tam się nie zmienia ;) w zeszłym roku było tak samo jak podczas naszego pobytu ponad 10lat temu ;)

... przygoda zaczyna się od wyjścia z domu ... bo droga jest równie ważna jak sam cel ...

#4 zibi

zibi

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 146 postów
  • Skądwielkopolska
  • Model:Home Car 39 Racer

Napisano 12 sierpień 2010 - 17:59

Od czerwca tego roku jest nowy dzierżawca kempingu. Dziś z ciekawości tam zajechałem ( bez przyczepy ).
Zmieniło się sporo na lepsze , trawa przystrzyżona , porządek na kempingu , kąpielisko wyznaczone wysypane żółtym piaskiem , miejsca na ogniska . Sporo przyłączy , stanowiska są równe , sporo cienia , woda ciepła w prysznicach od 19 do 10 rano . Dwie osoby z zestawem 37 pln. plus klimatyczne .
Byłem na tym kempingu daw lata temu i od tamtej pory omijałem to miejsce , teraz mam zamiar i ochotę pod koniec sierpna tam na kilka dni zawitać z przyczepą.

#5 kit

kit

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6946 postów
  • Telefon:888192516
  • SkądPOZNAŃ
  • Model:BIOD 400TD
  • Holownik:Opel Astra

Napisano 12 sierpień 2010 - 20:46

Zmieniło się sporo na lepsze

no wreszcie :ok: okolica jest piękna i jak warunki są lepsze to chętnie też tam zajade ;( ;(

... przygoda zaczyna się od wyjścia z domu ... bo droga jest równie ważna jak sam cel ...

#6 MKJ

MKJ

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 154 postów
  • Telefon:606455890
  • SkądBiałogard / Bjuv
  • Model:Hobby 540 UF
  • Holownik:Kia Sorento 2,5CRDI , Citroen C5

Napisano 25 lipiec 2017 - 05:20

Odświeżę trochę temat.
Podzielę się z wami wrażeniami z pobytu na campingu 64.
Od tego roku nowi właścicie, bardzo mili i pomocni.
Camping czysty i zadbany, dużo miejsca można postawić przyczepę w dowolnym miejscu, ale jest też kilka parceli jak ktoś lubi się odseparować od innych.
Toalety i prysznice zadbane, ciepła woda cały czas, jest też toaleta dla niepełnosprawnych, przyłącza prądu i wody, świetlica, mini bar, jest gdzie umyć gary, plac zabaw dla dzieciaków. Czysta woda w jeziorze fajny pomost a obok mała przystań gdzie stacjonuje WOPR. Dookoła las.
Rozmawiałem z właścicielami na temat rabatu dla nas. Każdy zestaw który będzie miał nalepkę forumową ma 10% zniżki.
Poniżej kilka fotek.

Załączone miniatury

• 20170722_110253.jpg
  • 20170722_083550.jpg
  • 20170722_082848.jpg
  • 20170721_194555.jpg
  • 20170721_210753.jpg
  • 20170722_082630.jpg
  • 20170722_082633.jpg
  • 20170722_083713.jpg
  • 20170722_082757.jpg
  • 20170721_194750.jpg
  • IMG-20170724-WA0006.jpg
  • IMG-20170724-WA0005.jpg
  • IMG-20170724-WA0007.jpg

Monia i Krzyś J   :) 

Szczęście może przyjść przypadkowo, ale o rozum musimy postarać się sami.

#7 TomekKnaus

TomekKnaus

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 752 postów
  • SkądSzczecin
  • Model:Knaus Sudwind
  • Holownik:TDI

Napisano 25 lipiec 2017 - 07:37

MKJ !!! .... Opis - pełna profeska .... Dron na wyposażeniu przyczepy :-) ... idziecie z postępem czasu :-)

TOM

#8 Dpong

Dpong

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 443 postów
  • SkądRokietnica
  • Model:Adria Adora 502
  • Holownik:Volkswagen Passat B6 2.0TDI DSG

Napisano 25 lipiec 2017 - 07:43

Hm to za mój zestaw 2+2 coś koło 90 zł, byłem w Zdbicach w zeszłym roku i po zdjęciach widzę, że sanitariaty się nie zmieniły. Raczej właściciel liczy na szybki zysk.

#9 MKJ

MKJ

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 154 postów
  • SkądBiałogard / Bjuv

Napisano 25 lipiec 2017 - 10:25

Tomek. Dron niestety nie mój, ale zachorowałem i męczę żonę żeby kupić.

Doping. Nowy właściciel jest dopiero od niedawna. Cały czas coś robi. Zobaczymy co czas pokaże, przynajmniej jest czysto.

Wysłane z czegoś takiego jak Samsung.

#10 danielpoz

danielpoz

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 993 postów
  • SkądPoznań/Swarzędz
  • Model:ADRIA Optima 4270 TD
  • Holownik:Ford Expedition

Napisano 25 lipiec 2017 - 10:30

Hm to za mój zestaw 2+2 coś koło 90 zł, byłem w Zdbicach w zeszłym roku i po zdjęciach widzę, że sanitariaty się nie zmieniły. Raczej właściciel liczy na szybki zysk.

Nam wychodzi 70zł, pamiętasz może ile było rok temu?

#11 Dpong

Dpong

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 443 postów
  • SkądRokietnica

Napisano 25 lipiec 2017 - 11:10

Nie pamiętam dokładnie ale też cena nie była adekwatna do jakości oferty pola, zdaje mi się, że zapłaciłem ok 70 zł, a byłem tam tylko dla towarzystwa.
MKJ właśnie w tym tkwi problem, że nowy właściciel podnosi cenę, powoli może i coś robi, ale ja to nazywam biznesowym buractwem, chce zysk bez wkładu i ponoszenia kosztów, taka sytuacja jest nie tylko w przypadku pól kempingowych, często widać to w nowopowstałych sklepikach, czy bistrach. Niestety w przypadku pola trzeba przed skasowaniem klienta pokazać się z jak najlepszej strony, a tu jest na odwrót

#12 MKJ

MKJ

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 154 postów
  • SkądBiałogard / Bjuv

Napisano 25 lipiec 2017 - 11:13

Dpong, sorki piszę z telefonu i przeinaczyło twój nick i nie zauważyłem. Sorki jeszcze raz.

#13 MKJ

MKJ

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 154 postów
  • SkądBiałogard / Bjuv

Napisano 25 lipiec 2017 - 13:32

Dpong nie wydaje mi się bo przez ten czas co byłem to cały czas ganiał i coś robił. Mam takie wrażenie że po prostu jesteś w jakiś sposób uprzedzony do tego campingu. Moje wrażenie jest jak najbardziej pozytywne do tego campingu.

#14 Dpong

Dpong

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 443 postów
  • SkądRokietnica

Napisano 25 lipiec 2017 - 14:38

Dpong nie wydaje mi się bo przez ten czas co byłem to cały czas ganiał i coś robił. Mam takie wrażenie że po prostu jesteś w jakiś sposób uprzedzony do tego campingu. Moje wrażenie jest jak najbardziej pozytywne do tego campingu.

NIe źle mnie zrozumiałeś, ba nawet mam z tego pola miłe wspomnienia, a kanie (sowy) tam znalezione są na razie zapisane jako rekord życiowy.

Nie istotne jest dla mnie, że ktoś biega i coś robi na kempingu.

Właściciel (właściciele, pracownicy, rodzina) powinni zawsze być na kempingu i dbać o niego bo to ich praca, za którą kasują pieniądze.

Jeżeli wybieram się gdzieś na kemping to albo jest w jego pobliżu coś wartego uwagi, albo oferuje rozrywkę dla moich dzieci i dla mnie, albo jedzie tam ekipa, z którą chcę się spotkać.

Cena, jaką płacimy za kemping musi być czymś uzasadniona. W ofercie tego kempingu dla mnie i mojej rodziny nie ma nic co zachęciłoby mnie do przyjazdu do nich i spędzeniu tam jakiegoś czasu za 90 zł za dobę. Za takie pieniądze należałoby sie spodziewać toalet i zaplecza wyremontowanego co najmiej w ostatnim 10leciu.

Sporo osób może napisać, że jest tam spokój, cisza i natura, a ja znam miejsca, gdzie za te same pozytywy i takiej samej jakości zaplecze zapłacę 60 zł.

Tak jak napisałem wcześniej biznesowe buractwo podnosi cenę, a potem będzie być może remontować pomieszczenia. Gorąco kibicuję takim biznesom, tyle, że może nie zdążyć bo klientela nie będzie waliła drzwiami i oknami z uwagi na niski standard pola w porównaniu do ceny. 

Nic złego bym nie powiedział, gdybym widział na Twoich fotach nowe łazienki i zmywak, zagospodarowane kąpielisko, wtedy 90 zł nie byłoby tak drażniące.

A tu kiszka, posprzątane pomieszczenia i dbający właściciel to trochę mało.

Nie chciałbym być źle zrozumianym, ale na kempingu w kraju nad morzem za 120 zł można z nowej łazienki dosłownie jeść z podłogi, a i nad jeziorem za 60 zł nie obawiam się jak mi szampon na ziemie spadnie.

Ogólnie szkoda pola, bo ma potencjał z uwagi na położenie. Poczekajmy do przyszłego roku może te zarobione pieniądze zainwestuje i odszczekam to co napisałem.

Oczywiście może być sytuacja, która determinuje tak wysoką cene, na którą aktualny właściciel nie ma wpływu, a my o niej nie wiemy, co nie zmienia faktu, że sie tam pojawię i dam moje pieniądze komuś bezmyślnemu za nic.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych