Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ditto napisał/a:

Przez BiH na dowód to chyba nie za bardzo. Mam wrażenie, że lepiej jednak mieć paszport.

 

Nie wiesz, nie pisz!

 

BZDURA!!!!!!!!!!!!!

 

Strasznie jesteś zasadniczy fux w swoich opiniach: "nie wiesz, nie pisz!", "BZDURA!!!!!!!!", itp.

A jak widać z kolejnych postów jednak straż graniczna prosi o paszporty. I co? Będziesz się z nimi kłócił po Chorwacku czy Bośniacku że nie mają prawa? A może pognasz do konsulatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz. Poddawanie w wątpliwośc wprowadzonych przepisów przez dany Kraj na ich oficjalnej stronie, powoduje chaos, gdyz ludzie później zapamiętuja wątpliwości, a nie stan faktyczny.

Moze uzyłem zbyt stanowczych slów, więc jeżeli czujesz sie urażony, to sorry.

Wejdź na stronę zalinkowaną z forum cro.pl, wydrukuj i tyle.

Pozdrawiam

 

Fux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze uzyłem zbyt stanowczych slów, więc jeżeli czujesz sie urażony, to sorry.

 

Pozdrawiam

 

Fux

 

Nie czuję się urażona, aż tak delikatna nie jestem. :ok:

Ale powiem Ci, że wolę troszkę chaosu niż potem obudzić się z ręką w nocniku na jakiejś granicy.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. My się wybieramy z Lublina na Chorwację 17 lipca. Pierwszy nocleg nad Balatonem nie wiemy jak długo. Jadą 2 auta, oba ciągną przyczepki, z tym, że holowniki oldtimery, rzekłbym mocne nietypy, średnia przelotowa będzie ok. 70km/h. Z postojami pewnie trzeba liczyć realnie 40km/h. Chętnie byśmy się przyłączyli do kogoś, ew. ktoś do nas, z tym, że trzeba się będzie liczyć z raczej żółwim tempem :ok: wakacjusze w liczbie ok 6-7 osob w wieku 23-25. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuaaa. Subtelniej byłoby natrafic na perturbacje... :-]

 

Może i subtelniej, ale w trakcie takich perturbacji :-] u większości znanych mi osób o subtelność trudno. Wręcz pokusiłabym się o stwierdzenie, że słowa, które cisną się na usta z subtelnościami mają niewiele wspólnego. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też jedna p-pka 2 + 0 ;) ze wschodu jedziemy na Chorwację, ale na początku września, nasza ekipa jest bez dzieci, więć gdyby ktoś również wybierał się w tym terminie to było by weselej. W ubiegłym roku był Zaton i Porat na wyspie Uglian, więc w tym roku zapewne gdzieś indziej, może Nevio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy 27 sierpnia do Orebicza na camping Nevio.Mamy zamiar być tam do 13 września / jak będzie fajnie/.Chętnie wypijemy z rodakami rakije ! / dwie osoby bez dzieci/. Być może -do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zybog to miło, gdyż jedziemy tylko jedną przyczepką ja i mąż, wiec dobrze wiedzieć że w razie czego jest na campie bratnia dusza ;) Myślałam jeszcze o Hwarze i campie Vira, ale nic narazie nie planuję, przecież jadę przyczepką więc nic mnie nie trzyma w jednym miejscu. Planuję wyjazd 5 września ale zobaczymy, być może uda nam się wyjechać trochę wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.