Skocz do zawartości

Kraków 31/05-05/06


Sławcio

Rekomendowane odpowiedzi

Krakow - jak zwykle - korki, korki. O powodzi można zapomnieć.

Camping najbliżej to SMOK na ul. Księcia Józefa. Jest tam drogo ale przede wszystkim mokro. Trzeba zadzwonić czy wpuszczą na wyższe stanowiska. Bardzo dobry dojazd do centrum. Drugi jest przy zakopiance za Libertowem po prawej. Nie byłem tam ale z pewnością jest suchy. Komunikacja własna. Trzeci w Wieliczce, też suchy. Busy do K-wa.

Za kilka dni trawniki trochę podeschną. Polecam SMOK.

:bukiet: AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławcio, ja już pisałem na PW, Smok sprawia ładne wrażenie z ulicy

jest blisko centrum i w rejonie dość spokojnym.

Co do powodzi, to w samym mieście nie ma już śladu - poza śladami mułu i śmieciami na bulwarach, ale to pewnie wysprzątają do weekendu.

Kemping nie był zalany, choć w tym rejonie woda stała, ale możesz tyrknąć jak tam się sytuacja przedstawia. Kemping jest na skarpie, więc z samego pola woda spływa.

 

jest jeszcze kemping clepardia, ale to już dalej od centrum i trzeba sie przebijać przez opolską - jedna z głównych arterii

http://www.clepardia.pl/

 

Swojej łąki nie oferuje, bo woda dalej do kostek :bukiet:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wczoraj w sobotę dwukrotnie przejeżdżałem obok Smoka. Kemping otwarty, trawka przystrzyżona, puściutko, brak jakichkolwiek śladów wody na kempingu. O ile mogłem dostrzec z samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek pisałem o campingu przy zakopiance. To camp. KORONA w Gaju. Podjechałem tam dzisiaj by obejrzeć i zrobić zdjęcia - tak powiedziałem na bramce. Nie zostałem wpuszczony. Jak stwierdziła bramkarka szefostwo nie życzy sobie zdjęć a turyści zagraniczni również.

Zostawiam to bez komentarza.

Oczywiście mogłem lać wodę;

- zrobię tam zlot ,

- chcę tam postawić p-pkę itp.

ale chciałem poznać nastawienie właścicieli.

Jakże inaczej jest np. w Niedzicy

:ok: AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po powrocie.

,,Smok" ok. standart naprawdę ok.

Niestety prawie cały czas lało i jak wyjeżdżałem to dolny pokład był troszkę zalany.

Jeżeli chodzi o zdjęcia to nikt za bardzo nie chce jak mu fotografują dziury. Należy jednak dodać że prowadzi to w prostej lini do plajty itd.

Ja parę zdjęć na smoku zrobiłem i na PW wyślę.

Po drodze z powrotem do W-wy zajechałem na kemping w Suchedniowie i o dziwo standart naprawdę ok. a cenka troszkę niższa. Oczywiście jak co komu pasuje.

Dzięki za wsparcie kolegów z Krakowa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz Slawcio, a my z Tomkkiem przyjechalismy na Smoka w srode wieczorem, tzn. ja we srode a Tomekk we czwartek rano i juz NIE PADALO. :hehe:

 

Krakow no to SUPER JEST po prostu, z kempingu na rowerach na Rynek sie jedzie jakies 20 minut, bylem 2 razy, to wiem, poznalismy nowego kolezke z rodzina, znaczy sie Pedro sie nazywa i nadaje sie... :hehe:

 

Relacja i zdjecia beda jutro albo pojutrze, mozna jechac smialo, ALE w razie deszczu rezerwujcie miejsca na GORNYM TARASIE!, tak zrobilismy i super bylo, mimo padajacego/lejacego cala noc deszczu.

 

CDN..

 

Jacek i Tomekk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, sie u nas nie pokazalo, mimo, ze moja przyczepa jest w pelni elektryczna i chodzila kuchenka elektryczna z piecem olejowym, czasem razem, dalo rade i nic nie wywalilo, no moze mielismy farta faktycznie.

 

:hehe::hehe::)

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.