Skocz do zawartości

Okolice Łodzi


cemik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję miejsca na pierwszy krótki wypad najlepiej gdzieś w okolicach Łodzi ,Łęczycy w promieniu do 150km.

Jak na razie znalazłem Jedrusiowa Polana (Gorzewo) to by mi pasowało bo mam przyczepkę 60km od Łodzi i było by po drodze.

Może nad jeziorkiem sulejowskim by coś ciekawego się znalazło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad jeziorkiem sulejowskim

może Borki :niewiem: pod Tomaszowem

 

Za 2 osoby i dziecko było by 40 do 50zł za dzień to całkiem sporo,moze i mogło by być ale jakieś 2 lata temu byłem w Krakowie i za kwaterę na jedną osobę płaciłem tylko 25zł a tu jeszcze muszę przyciągnąć swoją przyczepkę.

Spłukałem się kupują tą przyczepkę więc poszukuje czegoś w miarę taniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będziesz miał ciężko to naprawdę jest nie drogo :) . Tym bardziej ze warunki są bardzo dobre :) . Jeśli zaczynasz dopiero zabawę z Karavaningiem to musisz się liczyć z takimi opłatami najmniej. :)

Takie tanie campingi praktycznie się skończyły chyba ze rozbijesz się gdzieś u jakiegoś gospodarza na łące ale to już nie jest camping.

Za cały skład + 3 osobowa rodzina trzeba liczyć od 40 do 80 zł za dobę. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ja znam dobrze to miejsce mieszkam 50 km od J Zdworskiego. :) Nie miałem zamiaru zniechęcić Cię do tego :niewiem: ale jest ciężko znaleźć coś taniego. Wiesz mi te usługi poszły w górę. :)

 

A wracając do ceny 20zł nie wiem jak to wyliczyłeś ? z cennika na tej stronie wynika jasno

 

Os. dorosła 7zł

Przyczepa 6zł

Samochód 5zł

Prąd 8zł

 

Czyli na 2 osoby masz 33zł za dobę (chyba że bez prądy i auto na ulice)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się przeoczyłem cenę za samochód i energie. Chociaż z energii bym nie musiał korzystać, a samochód mógłbym zostawić na ulicy bo z racji wieku i stanu zewnętrznego i tak by nikt go nie zabrał :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a samochód mógłbym zostawić na ulicy bo z racji wieku i stanu zewnętrznego i tak by nikt go nie zabrał :niewiem:

 

Obyś się nigdy nie zdziwił wychodząc rano z domu. Ja kiedyś straciłem na parkingu pod domem FSO 1500 kombi. Co z tego że to rozpadlina była, jeździła? Jeździła. A ja zostałem przymusowo "spieszony" na 1/2roku, bo akurat nie miałem pieniędzy na nic zastępczego. Potem kupiłem Forda Sierrę 2,3D Kombi. To była "bryka", ech łezka się w oku kręci.

Oczywiście samochód się nigdy nie znalazł. Pewnie był potrzebny na jednorazową "akcję" i dokonał żywota w jakiejś gliniance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cemik,

nad Zalewem Sulejowskim masz jeszcze w Barkowicach Mokrych co najmniej 2 miejsca. Po drodze "Na Cypel" najpierw masz "bardziej cywilizowane" (nigdy tam nie stałem) - zaznaczone kwatery na przyczepy, 220 przy każdej kwaterze ....., i na samym cyplu - "bardziej dzikie" (parking, a przy nim "małą gastronomia" prysznic, wc, woda z wodociągu) ale za to ... przyczepa w krzakach, sam decydujesz gdzie i jak ją ustawić.

Ceny niestety musisz sprawdzić na ich stronkach bo nie pamiętam :hmm:

 

pozdrawiam serdecznie - Pan Kleks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.