Skocz do zawartości

Duża woda !!!


baldtom

Rekomendowane odpowiedzi

Wotr, sie trzymajcie, Wroclaw fajne jest miasto i milo popatrzec, ze ludzie sie potrafia sami zorganizowac do obrony swojego miejsca.

 

Tu u nas matoly na wycieczki chodza po mostach i po walach przeszkadzajac tylko tym co maja prawdziwa robote tam. A ci kretyni z telewizji tylko na nich czekaja, zeby podgrzewac atmosfere...

 

Trzymajcie sie chlopaki i dziewczyny. :hmm:

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jacek l, Dziękuje w imieniu Wrocławioków ..... z ostatniej chwili http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&msa=0&msid=110421552618080637112.00048709114ba6ecdfc5a&ll=51.102139,17.058248&spn=0.115014,0.214749&iwloc=0004872fb37718d405c31&source=embed i jescze to na dowód że się nie poddajemy :hmm:http://wroclawzwyboru.blox.pl/2010/05/Powodz-we-Wroclawiu-2010-RELACJA-NA-ZYWO-cz20.html

 

[ Dodano: Nie 23 Maj, 2010 11:19 ]

Cały czas trzymamy się,walka wolontariuszy jest nieoceniona są posiłki wojska amfibie sprzęt ciężki.Teraz wystepują lokalne podtopienia zewnętrznych dzielnic wrocławia i przesiakanie wałów.Warszawo nie daj się jesteśmy z wami. :hmm:

 

[ Dodano: Nie 23 Maj, 2010 12:15 ]

Dzielne miasto wrocław :ok:http://lukaszwrobel.pl/pl/wroclaw-powodz-kozanow-2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas czytam relecje z obrony Wrocławia przed wodą ,co najbardziej mnie przeraża to :brak planu działania ,haos .Mam wielki szacunek dla ludzi którzy z własnej woli zamiast patrzeć chcą ratować ale kto im poradzi jak????

cytat jednego ze sprawozdawców :

godz. 18.39 - obserwacje peranvankuro: Właśnie wróciłem z akcji z ul. Dokerskiej. To co tam się dzieje naprawdę jest śmieszne, brak koordynacji i zdecydowania w działaniach, brak zamysłu i wyobraźni.Wały ustawiane raz Tu raz Tu.Ludzie pracują w pocie czoła, nawet nastoletnie dziewczyny i panie w średnim wieku!!! a takie napinacze chodzące po osiedlu tylko się wożą w dresach i okularkach popijając piwo.Gdzie obywatelska wspólnota!

 

godz. 18.07 - Jolka: Nieciekawie w Radwanicach. Tutaj woda blisko bloków, nie ma żadnych służb, worków, piasku ani nic.Mieszkańcy nie wiedzą co robić.

 

Mamy władze samorządowe ,władze takie ,siakie a jak co do czego to ????????

 

 

Muszę Ci wyjaśnić nie do końca dziennikarze są poinformowani o działaniach służb .

Miałem z nimi do czynienia w Oławie, jakie głupoty mówili i co później przekazywali ( szukają jak największej sensacji).

Ten chaos wynika z tego, że każdy broni swego nie patrząc na to co robią inni.

Cytujesz zdanie jakieś Joli z Radwanic - otóż Radwanice nie były zagrożone tak jak inne miejsca, słuchając każdego, każdy się bał i najmniejsze plotki, doniesienia wzbudzały strach.

Na pełno było sporo błędnych decyzji, ale czasami wynikało to z tego, iż ten żywioł był nie przewidywalny np w jednym miejscy doszczelniano wał, a wyrwa robiła się w drugim miejscu i trzeba było szybko reagować i ktoś w tym miejscu powie, że to chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie oparte jest na informacjach zawartych w :

http://wroclawzwyboru.blo...-ZYWO-cz20.html

fakt że w momencie zagrożenia każdy widzi tylko swój czubek nosa i będzie go bronił ,nie patrząc na innych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas, już chyba po strachu. Woda opada, wywieziony sprzęt z bazy, wrócił tam spowrotem. Jutro pierwszy raz w tym tygodniu otwierają szkoły w Wilanowie, a tam chodzi właśnie moja córa. Problemem jest nadal sytuacja na prawym brzegu Wisły. Wał Miedzeszyński podmaka i pojawiają się zapadliska oraz wyrwy w jezdni i chodnikach. Wawer lekko podtopiony, lecz w stosunku do zalanych terenów południa Polski to "Pan Pikuś". Najbardziej bałem się o Włocławską tamę, lecz kolejny raz wytrzymała :bukiet: . Teraz kolej na Polskę północ.

Trzymajcie się, będzie dobrze :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.