Skocz do zawartości

Adrianna Misia ;-)


Misio

Rekomendowane odpowiedzi

Ladne kolory ma, takie niebieskie z bialym, jak moja staruszka i fajne takie okna niebieskawe tez.

Duzy schowek z przodu, duzo smieci roznych czsem niepotrzebnych a czasem bezcennych wejdzie :) , to powodzonka w remonciku.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :-) Szybka realizacja planu ! Niech się dobrze sprawuje i miłego wojażowania :)

Czy mi się zdawało czy tam w łazience jest ustawiona lodówka ? Jakoś to nietypowo rozwiązane możesz pokazać więcej fotek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była chłodziarka ale ona została u byłego właściciela...

Co do większej ilości zdjęć to na razie mam ich sporo ale takich "technicznych" ale z czasem będę pokazywał jak będzie co :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem większej przyczepy 2+2 ale jak tu zrobię łóżko piętrowe to będę miał 2+1+1 :-)

A może na początek troszkę lżejsza, mniejsza i przy okazji ciut tańsza i młodsza będzie lepszym wyborem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem większej przyczepy 2+2 ale jak tu zrobię łóżko piętrowe to będę miał 2+1+1 :-)

 

Misio szukałem dokładnie tego samego a znalazłem 2+1+1, zamiast jugosłowiańskiej mam niemiecką i też jest git a nawet hit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

W związku z tym iż obiecałem pewnej osobie ze pokażę zdjęcia między innymi mojej drabinki...stwierdziłem iż wkleję kilka fotek z opisem :-)

Na wstępie muszę się przyznać iż okazało się ze chyba nie mam zdjęć mojej drabinki ;-) ale w takim razie postaram sie to niebawem nadrobić i uzupełnić :-)

 

Uchwyt na rower:

100_3920.jpg

 

Mocowanie koła

100_3929.JPG

100_3932.JPG

100_4319.JPG

100_4320.JPG

 

Łóżko piętrowe - hamakowe - w razie potrzeby można je złożyć

100_4312.JPG

100_4314.JPG

100_4315.JPG

100_4316.JPG

100_4318.JPG

Na pięterko wychodzi się po skłądanej drabince z Castoramy (jak wspomniałem nie mogę odnaleźć zdjęcia jej w przyczepce - za to tutaj na niej siedzi mój syn na zewnątrz)

drabinka_8430.jpg

 

Mocowanie toaletki

100_4330.JPG

100_4332.JPG

100_4333.JPG

100_4334.JPG

100_4335.JPG

 

wykonanie i mocowan ie zbiorn ik ana wodę - mam 3 takie kanistry (jedne w bakiście dla zlewozmywaka, drugi tutaj w łązience trzeci do stania w przedsionku i przyniesienia wody - podmianka - przekręcenie tylko zakrętki z pompką)

100_4336.JPG

100_4338.JPG

 

To na razie na tyle - później jeszcze pokarzę kilka modyfikacji elektrycznych.

 

Jeżeli ktoś by miał jakieś pytania do tych modyfikacji zapraszam - pewnie by to już w działach technicznych było kontynuowane :-)

 

PS. Modyfikacje wykonane przed wyjazdem urlopowym w 2010r.

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i mam kolejne foteczki :-)

 

Już pokazywane w innym topiku - usytuowanie mojej drabinki:

drabinka.jpg

No to jednak przewóz 1 roweru to mało :-) zakupiłem bagażnik taki "na tylną klapę" i przypnę go na czoło przyczepy - pewnie opory powietrza wzrosną ale nie aż tak jak bym je postawił na dachu (co u mnie nie jest takie proste).

IMG_4407.jpg

A tutaj dalsza walka z elektryką i oświetleniem:

Centralka

IMG_4410.JPG

IMG_4411.JPG

IMG_4412.JPG

No i modyfikacja oświetlenia - wyrzucenie żarówki i wklejenie 6 ledków (dla pracy na akumulatorze) oraz doklejony pasek ledowy włączany dodatkowo gdy nie będzie trzeba aż tak się martwić o amperki:

IMG_4414.JPG

IMG_4415.JPG

IMG_4416.JPG

IMG_4417.JPG

No i jeszcze główne światło:

Dla pracy na akumulatorku - ledowy wianuszek, a gdy mamy lepsze zasilanie można "dopalić" 10W żarówką halogenową

IMG_4418.JPG

IMG_4419.JPG

Jeszcze zrobiłem ledowe oświetlenie przed przyczepą - ale jakoś nie udało mi się cyknąć fotki - będzie z czasem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.