Skocz do zawartości

Grille Cadac


old

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Odkopuje temat :)

 

Proszę posiadaczy grilla cadac safari chef o opinie podczas użytkowania tego urządzenia :)

Od pierwszego posta minęło już sporo czasu więc może już jakieś zdanie macie na ten temat. Wizualnie mi się podoba :) jak będzie oki to zamawiam u żonki na święta :)

 

Znalazłem na http://www.ceneo.pl/9150703#mh=e2r4e7GX89005cadac_zGNq1e7XCqs2bqmBANnACEkyhOQpTqy7D6y7qOT29Div6x7hUBpsdY1Uo0HKhuSufbYlSj8q_Xjohyr2yJBAglS29u7HCVqIumzZHHyP0Yjg34dcwZ1Gw2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie są jak najlepsze. Działa dobrze, ugriluje wszystko co na niego wrzucisz. Przy weekendowych wyjazdach sprawdza się po powrocie do domu mycie brudnych części w zmywarce :)

 

Pamiętać trzeba, żeby przy zakupie koniecznie wybrać wersję do zasilania z butli gazowej a nie z kartuszy, które są bardzo drogie i dość szybko się zużywają.

Do zestawu potrzebny jest reduktor na 30 mbar a nie na 37 mbar jakie są u nas powszechnie stosowane.

Widzę, że cena znaleziona przez Ciebie bardzo dobra, bo teraz nawet w Obelinku podrożało i kosztuje tam 79 Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie są jak najlepsze. Działa dobrze, ugriluje wszystko co na niego wrzucisz. Przy weekendowych wyjazdach sprawdza się po powrocie do domu mycie brudnych części w zmywarce :)

 

Pamiętać trzeba, żeby przy zakupie koniecznie wybrać wersję do zasilania z butli gazowej a nie z kartuszy, które są bardzo drogie i dość szybko się zużywają.

Do zestawu potrzebny jest reduktor na 30 mbar a nie na 37 mbar jakie są u nas powszechnie stosowane.

Widzę, że cena znaleziona przez Ciebie bardzo dobra, bo teraz nawet w Obelinku podrożało i kosztuje tam 79 Euro.

Dzięki bardzo za odpowiedź :)  Od początku byłem zdecydowany na butlę gazową :) 

Piszę list do Mikołajki z zamówieniem ;)

Tu można kupić zestaw podłączenia do butli http://emistomarket.pl/pl/p/Waz-z-reduktorem-din-do-podlaczenia-butli-Reduktor/1286

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie grill bardzo przyjemny. trochę niski więc jak nie chcesz przy nim kucać to będziesz musiał go postawić na jakiś stoliku. Ja osobiście widzę tylko jeden mankament. Brak części zamiennych. Nie udało mi się nigdzie zdobyć płyty grill'a - niestety przez złą szczotkę uszkodziłem sobie powłokę i jest słabo. Może ktoś przy okazji wie gdzie ew. można zakupić pojedyncze elementy do tych grill'i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w rzeszy, wyszperałem na ebay.de i poprosiłem kolegę żeby kupił wysłał do siebie (mieszka w hitlerowie) i zabrał po drodze jak będzie jechał do polski. Przesyłka do polski  była droższa niż pokrywa (miałem wersję bez pokrywy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Grill ponoć już w domu i czeka na choinkę :) Mam jeszcze pytanko czy cadac safari będzie działał na reduktorze 37 mbr ?

znalazłem, wyczytałem z wcześniejszych postów- działa na 37mbr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.