Skocz do zawartości

Grille Cadac


old

Rekomendowane odpowiedzi

link nie działa - coś im padło ze sklepem internetowym. Strona główna działa. Jaki model? Ten na kartusze czy na dużą butlę mają? Mnie interesuje tylko model LP

 

[ Dodano: Sob 15 Maj, 2010 13:23 ]

stronka zaczęła działać - również dzwoniłem i zamówiłem - dzięki Wojteksw za informację. Z tego co się dowiedziałem to mają je jeszcze po starej cenie - nowa dostawa będzię pewnie już w nowej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu wczorajszym tez miałem problemy z komputerem, usilnie szukałem tego grilla i wszedłem na stronę firmy Kamai. pl ze sprzętem kempingowym i po kliknięciu zakładki grille gazowe otrzymałem jako gratis pliki z Koniem trojańskim, całe szczęście, że mam zabezpieczenie. Plik poszedł do kwarantanny, powiadomiłem Firmę Kamai o tym fakcie ale do obecnej chwili maję to gdzieś.

 

[ Dodano: Sob 15 Maj, 2010 16:51 ]

Old Bardzo dobrze, że skorzystałeś jeszcze z tej dostawy, ja rano pytałem o dostępność, bo chciałem się upewnić ile jeszcze mają. Do mnie wyślą w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wersja na naboje turystyczne

 

Mieli dwie wersje tego grill'a - jak widać został tylko ten na kartusze

 

[ Dodano: Nie 16 Maj, 2010 09:00 ]

Do mnie wyślą w poniedziałek.

 

do mnie podobnie - teraz tylko kwestia reduktora i przewodu. Ja mam zamiar korzystać z tej samej butli co zasila budkę. Czy są jakieś przeciwskazania dla długiego przewodu gazowego? Mogę oczywiście wyciągnąć butlę - używam BP light więc nie jest taka ciężka ale po co jak można tylko zakręcić inny reduktor z dłuższym przewodem. Druga sprawa, gdzie można kupić takie przewody ze śrubunkiem? Nie chcę się bawić w cybanty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, gdzie można kupić takie przewody ze śrubunkiem?

w sklepach z akcesoriami gazowymi i w sklepach z czesciami do przyczep i kamperow , bywaja tez w hipermarketach na dziale "ogrod".

Idac na skroty - szukaj tam gdzie sa sprzedawane kuchnie i grile gazowe :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cadac Safari Chef znalazłem i zamówiłem. Cena 289 zł,

 

to wersja na naboje turystyczne :)

 

Dopytaj, mówili mi, że mają jeszcze kilka sztuk z przystosowaniem do butli gazowej.

 

[ Dodano: Nie 16 Maj, 2010 14:51 ]

Faktycznie, teraz sprawdzałem, produkt niedostępny. Prawdopodobnie było nas chętnych więcej, tylko nikt nie chce się przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kochani dołożyć "szybki zawór" taki jak macie do kuchni czy lodówki i wyprowadzić szybkozłaczkę już za reduktorem w przyczepie czy kampie i jechać z jednej butli .... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do podłączenia grila stosuję coś takiego

http://elcamp.movera.com/...=details&lang=6

Bardzo dobrze się sprawdza do tego 3 m węża z końcówkami na 1/4 cala kupiony w Castoramie na akcesoriach gazowych

 

Zastosowałem dokładnie ten sam patent (Artur dzięki za wskazówki :) ).

Wszystko ma jednak swoje plusy i minusy. Nie trzeba dodatkowej butli, dodatkowego reduktora, jeżeli jednak chcemy "powędrowć" z grilem trochę dalej, chociażby na tył przyczepy do cienia...

Stwierdziłem, że na dłuższe wyjazdy zaopatrzę się w dodatkowy "zestaw zasilający".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba dodatkowej butli, dodatkowego reduktora, jeżeli jednak chcemy "powędrowć" z grilem trochę dalej, chociażby na tył przyczepy do cienia...

Stwierdziłem, że na dłuższe wyjazdy zaopatrzę się w dodatkowy "zestaw zasilający".

Jak pamiętasz w Bran miałem dodatkowy zestaw zasilający w postaci butli 0,5 kg, dzieki temu mogłes grilować u siebie a nie u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętasz w Bran miałem dodatkowy zestaw zasilający w postaci butli 0,5 kg, dzieki temu mogłes grilować u siebie a nie u mnie

 

Dokładnie tak :)

 

Nie pamiętam jednak szczegółów dotyczących dodatkowej butli.

Była to taka mała butla do napełniania + reduktor?

Na ile wystarcza taki zestaw?

 

Ja mam w zapasie butlę 3 kg i o takiej myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była to taka mała butla do napełniania + reduktor?

Na ile wystarcza taki zestaw?

Tak była to mała butla do napełniania + zwykły reduktor 37 mbar, oraz przejściówka z małej butli na dużą, aby można było ten reduktor podłączyć.

Niestety feler tej małej butli jest taki że jest nietypowa i nie mogę jej wymienić a nabicie kosztuje 8 zł za 0,5 kg gazu dlatego pewnie zastosuje taką właśnie 3 kg bo koszt wymiany jest mniejszy niż nabicie tej małej.

A na ile wystarczy to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.