Skocz do zawartości

Spotkania w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

Czytając ten temat czuję się w obowiązku wyrazić również swoją opinię gdyż Sława jak wielu pamięta jest "moim dzieckiem" - niestety na trzy spotkania w Sławie aż dwie "wojny" ona wywołała :niewiem: .

Przypominam : I Majówka Karawaningowa w Sławie zrodziła się po "ciężkich" "bojach" gdyż stała się ona alternatywą dla Ogólnopolskiego Zlotu w centrum kraju (pomysłem tym sam tę wojenkę wywołałem niestety) - ale Sława zaistniała na mapie naszych spotkań .

Następne spotkania pomysłu 100pki z racji fajnego miejsca miały się odbywać co rocznie w 3 weekend maja - oczywiście dla tych co polubili to miejsce i już bez specjalnej pompy !!! (takie spotkanie odbyło się w zeszłym roku i było bardzo sympatycznie ).

Tegoroczny Zlot był ukoronowaniem tego miejsca (oczywiście dzięki WIELKIEMU wkładowi Wirka :zolta: ) ale .............. chcę tu zaznaczyć bardzo wyraźnie - pomimo , że Rysiu jest moim kumplem i bardzo go lubię (a Sławę hołubimy obaj od początku ) to jednak pomysł czerwcowej "majówki" w Sławie uważam za niefortunny co niestety dało się zauważyć po reakcjach moich przedmówców - sam mówiąc szczerze bym nie przyjechał bo dopiero co w Sławie byłem

:piwko: ................. także reasumując nie ma co "bić piany" i niepotrzebnie podnosić sobie ciśnienie tylko pozostac przy poprzednich ustaleniach "majówkowych" - bo szkoda naszych "nerw" a nasze "karabiny" czyli klawiatury nastawmy na "ślepe" czyli bezbolesne pociski bo "ostrymi" możemy się niepotrzebnie poranić :niewiem:

Kończąc pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i do MIŁEGO zobaczyska :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcecie cos wyciagnac od gospodarzy terenu np..ceny czy dodatkowe atrakcje to musi byc cyklicznosc powtarzania imprez wtedy rodza sie podstawy do negocjacji...gospodarze moga cos zaplanowac wykazac sie promocja okolicy prze swoimi wladzami...a my przy tym mozemy korzystac a jezeli bedziecie cos zawsze od nowa negocjowac to zawsze bedziecie na pozycji minimum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcecie cos wyciagnac od gospodarzy terenu np..ceny czy dodatkowe atrakcje to musi byc cyklicznosc powtarzania imprez wtedy rodza sie podstawy do negocjacji...gospodarze moga cos zaplanowac wykazac sie promocja okolicy prze swoimi wladzami...a my przy tym mozemy korzystac a jezeli bedziecie cos zawsze od nowa negocjowac to zawsze bedziecie na pozycji minimum....

 

To są mądre i prawdziwe słowa ...... tak to niestety wygląda i każda ze stron chce coś zawsze ugrać ..... my cenę, warunki, bonusy czy atrakcje ..... Oni chcą się wykazać przed lokalnymi władzami mieć promocje, prestiż .... bo takie coś ładnie wygląda w folderkach reklamowych ..... tak było jest i będzie .... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip85-87, Pięknie to wszystko podsumowałeś Filipku(Robercie) .

Ustalenia zapadły . Już nic nie kombinujmy . Czas pokaże , że warto było czekać na kolejną majówkę bo wierzę , że tegoroczna majówka nie jest ostatnią z tego cyklu . Za rok też jest maj , no ale to chyba zbyt duże wyprzedzenie w tym temacie .

Ledwie się zaczęły zloty tegoroczne i jest chyba za wcześnie aby już dziś dyskutować o kolejnym roku .

Pozdrawiam i spokoju ducha życzę wszystkim . :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku sam się "nakręcasz" ciągłym wracaniem do pytań, na które już Tobie odpowiedziałem. W mojej ocenie zachowujesz się jak „obrażone dziecko w piaskownicy” i robiłeś to już nie raz na tym forum w różnych tematach. Mało mnie to interesuje, co sobie myślisz jak i Ciebie zapewne też. Wypowiedziałem się, co myślę o ponownych impezach w Sławie ( zresztą nie tylko ja), a zdania, które cytowałem były Twoimi, a jak Ty to odebrałeś to Twoja sprawa i nie mam zamiaru tej rozmowy ciągnąć dalej. Wirku więcej luzu, bo za bardzo się tłumaczysz...

 

 

 

Ty jesteś odważny inaczej - odważny przed klawiaturą,

 

[ Dodano: Czw 13 Maj, 2010 15:36 ]

Wiele pod tym cytatem napisałem :niewiem: lecz stwierdziłem, że ktoś musi ustąpić i całość skasowałem, bo nie miejsce tu i czas żeby „prać brudy” nie związane tak do końca z tym tematem. Kto zdążył przeczytać ten wie, o co chodzi, a kto nie :hmm: może jego strata :niewiem:

 

Temat z mojej strony uważam za zakończony. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodano: Czw 13 Maj, 2010 15:36 ]

Wiele pod tym cytatem napisałem ;) lecz stwierdziłem, że ktoś musi ustąpić i całość skasowałem, bo nie miejsce tu i czas żeby „prać brudy” nie związane tak do końca z tym tematem. Kto zdążył przeczytać ten wie, o co chodzi, a kto nie ;) może jego strata. Wirku więcej luzu, bo za bardzo się tłumaczysz.

 

Temat z mojej strony uważam za zakończony. Pozdrawiam.

................. ja to przeczytałem Robert i w zupełności zgadzam się z Tobą a za umiejętność "odpuszczenia" sobie "konfliktu" podziwiam ;););):ok:

ps. Wirek a Tobie radzę "na ten tychmiast" założyć kłudeczkę na ten temat albo ............ :ok:... ;) ... ;) ... :ok: ... :ok: ........... no kurde ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym optymistycznym akcentem zakończmy ten temat. Ustalilismy ,że spotkanie w Sławie będzie odbywać się cyklicznie w 3 weekend maja . Kto chce ten będzie itd. Pozdrawiam i więcej luzu koledzy . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 3 tydzien nie sciagniecie tyle ludzi co na 1,2,3 maja i tego trzeba byc swiadom....

 

Nikomu na tym nie zależy . W ubiegłym roku było nas coś około 40 załóg i było ok .Wielkie zloty mamy w 1 Maja , a tu chodzi o spotkanie znajomych i lubiących Sławę.

 

[ Dodano: Czw 13 Maj, 2010 17:32 ]

Wirku zakończmy ten temat , nic tu nowego nie wniesiemy .Do przyszłej Sławy 2011. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zamknę ten temat by nie być piany.

Dziwię się tylko osobą które nie chcą przyjechać w dane miejsce np Sława, Turawa a maja najwięcej do napisania i doszukują się diabli wiedzą czego, pytanie po co zabiera się głos i doszukuje się różności, jak można napisać nie będę bo termin lub miejsce mi nie odpowiada, ale nie tu trzeba wiercić dziurę w całym.

Wrócimy do tematu majówki w przyszłym roku, moje propozycja czerwcowa odpadła, więc wracamy do poprzednich ustaleń.

 

Robicar ja swoje zdanie też mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.