Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swego czasu rozkładałem dodatkowy namiot, jako ewentualna ochrona przed słońcem dla dzieci, jak im się nie chciało siedzieć pod daszkiem, zdarzało mi się również w nim sypiać ale płacić nie kazali... dodaję, że namiot nie licząc materaca stał pusty...

 

Opłacałem parcelę i rodzinkę + dodatki bez namiotu... czyli jak w cennikach prikazali

 

Namiot był duży z dwoma sypialniami, sprzed zakupu budy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. przemówiło to naszym wybranką. fajnie - wsparcie forum jest niesamowite i rozwiewają wiele wątpliwości. :) SUPER wielkie dzięki. jak będę miał jeszcze jakieś głupie pomysły i niejasności to będę pisał :] tylko się nie złościć.. :hehe: Filozofia moją dziedziną i podejście do tematu jak prawnik zawsze jest wytłumaczenie albo dobre albo złe <hahaha>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nam zdarzyło się raz nie płacić za dodatkowy namiot w którym spały 2 osoby przez 10 dni bo rozłożyliśmy samą sypialnie (igloo 3 osobowe) w przedsionku. Dodam że było to na Stoi w Puli a ochrona chodziła przynajmniej raz dziennie po wszystkich parcelach i sprawdzała czy ktoś na waleta nie śpi i czy jest numerek powieszony na przyczepie. Przypuszczam że traktowali to jako integralną część przedsionka, bo w sumie można by tam rozłożyć łóżko polowe i też spać bez problemu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wiam ponownie po roku. Znów wybieram się do Chorwacji, ale teraz już dalej okolice Splitu i tu mam pytanie czy ktoś wie gdzie najlepiej się wypoczywa i jest fajna plaża i pola kempingowe? Jeszcze jedno pytanko odnośnie drogi, bo w zeszłym roku jechaliśmy przez Czechy, Słowację, Węgry, częściowo autostradą, a konkretnie przez Słowację. Teraz planujemy całą drogę autostradą i myślimy czy jechać przez Austię czy lepiej nie, ale tam byśmy omijali Słowenie, bo słyszałam, że droga autostrada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam ponownie po roku. Znów wybieram się do Chorwacji, ale teraz już dalej okolice Splitu i tu mam pytanie czy ktoś wie gdzie najlepiej się wypoczywa i jest fajna plaża i pola kempingowe? Jeszcze jedno pytanko odnośnie drogi, bo w zeszłym roku jechaliśmy przez Czechy, Słowację, Węgry, częściowo autostradą, a konkretnie przez Słowację. Teraz planujemy całą drogę autostradą i myślimy czy jechać przez Austię czy lepiej nie, ale tam byśmy omijali Słowenie, bo słyszałam, że droga autostrada.

 

Przez Słowację jedzie się super, na Węgrzech autostrada jest super ale jest ciągle pod górę. W Słoweni winieta jest droga kosztuje 15 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam czy ta droga jest dobra http://www.viamichelin.pl/web/Trasy czy lepiej coś zmienić proszę o pomoc w wytypowaniu trasy jak najbardziej ekonomicznej zestaw powyzej 3,5 tony , van 3,8 LPG 2586 dmc + hobby 1250 dmc wyjazd z Piaseczna do http://www.zaton.hr/en/camping , nie chcę jechac po manowcach ale też becelować za wszystkie płatności bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam czy ta droga jest dobra http://www.viamichelin.pl/web/Trasy czy lepiej coś zmienić proszę o pomoc w wytypowaniu trasy jak najbardziej ekonomicznej zestaw powyzej 3,5 tony , van 3,8 LPG 2586 dmc + hobby 1250 dmc wyjazd z Piaseczna do http://www.zaton.hr/en/camping , nie chcę jechac po manowcach ale też becelować za wszystkie płatności bardzo dziękuję

 

 

 

Witam

Jak tam Kolego było? Udała się podróż i wypoczynek?

 

Dlaczego pytam...?

Także mam ochotę jechać w 2012 do Chorwacji ze świeżo zakupioną (wrzesień 2011) cepką.

W czasie planowanie myśłałem o moim aucie, którym już byłem w Chorwacji i do którego mam zaufanie. To Dodge Caravan (vel.Chryslel Voyager) z manualem, z 1999r+LPG. Niestety Polska rzeczywistość zweryfikowała chęci. Policzyłem że DMC Dodga (2400kg) + DMC przyczepki (1500kg) to już powyżej uprawnień kat.B, do tego ewentualne idiotyczne opłaty: viaTOOL też mnie przeraziły.

Na szczęście mamy możliwość jazdy na wakacje służbowym autem (Toyota Rav) która ma DMC w sam raz do naszej cepki/ zestawu nieprzekracając 3,5t. JUż się pogodziłem że Dodge odpada, a szkoda... ;(

 

Chodzi mi o Wasze wrażenia, drogę, campingi, postoje, ceny, noclegi.... itp

Mógł byś coś napisać, przesłać jakieś zdjęcia...

My chcemy jechać w czerwcu 2012r. Jesteśmy takze z okolic Warszawy. Myślimy o trasie na Rabkę, przez Słowację, Węgry...itd.

 

Pozdrawiam ;)

"Burnster"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.