Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wybieram sie w tym roku do Chorwacji.Dopiero zaczynam przygode z kempingiem,bedzie to moj drogi wyjazd poprzedni to byly Wegry.Prosze was o pomoc jak jechac, gdzie jechac w miare blisko i w miare tanio,prosze o jakies ceny to jest samochod,przyczepa,namiot do przyczepy,dwoch doroslych,dwoje dzieci 10 i 6 lat. Z gory dziekuje :niewiem::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej do HR masz na płw. Istria a tam dziesiątki kempingów do wyboru do koloru od m. Umag aż po Pulę i niżej. Ceny zależą głównie od standartu ośrodka: na kempingu Mareda zaplacisz za parcelę ok. 30 - 40 Euro za dwie osoby w tym prąd, przyczepa, samochód, sanitariaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem tak ze nie wiem czego szukam,zeby bylo w miare no w miare :niewiem: blisko. Jescze nie bylem w chorwacji to dla mnie sie przyda kazda informacja,ale to kazda.No ale jak mam rozumiec parcele 30 - 40 euro. To jak rozumie to jest za dobe,ale czy to nie wazne ile jest osob ?? bo u mnie to jest ja zona i dwojka dzieci 10 i 6 lat. Dzieki za jakie kolwiek podpowiedzi. Podzrawiam... :niewiem:

 

[ Dodano: Wto 11 Maj, 2010 22:09 ]

JAK JUZ CZYTACIE TO NAPISZCIE COS :yay: POZDRAWIAM I DZIEKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy forum polskiego języka nie wymaga ? UPS nie chce się wciskać alta, nazwy krajów pisze małą literą, to co w googlach wyskakuje w dziesiątkach linków nakazuje szukać forowiczom. Czy tolerowanie tego jest w porządku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPS wejdź sobie na www.eurocampings.pl tu masz bazę i strony WWW poszczególnych kempingów.

Polecam Pule i kemping Medulin jest nie drogi a warunki na nim są bardzo dobre no i jest blisko a jak Wam się znudzi Chorwacja to blisko do Włoch.

Jest położony w lesie z każdej strony jest morze. W okuł kempingu jeździ pociąg elektryczny -fajna wycieczka.

Poza tym jest świetna woda dla dzieciaków jak i dla dorosłych, jeśli chodzi o nurkowanie.

Jest sklep spożywczy na miejscu.

Woda pod prysznicem gorąca, ale do godz. Ok. 20, 00 potem letnia, bo podgrzewają za pomocą baterii słonecznych.

Umywalki do zmywania naczyń.

Tylko potrzeba długi przewód do prądu, bo skrzynki są rzadko poustawiane.

Wskazana też będzie plandeka na samochód, ponieważ kapie żywica.

Przed kempingiem jest wesołe miasteczko zabawa dla całej czwórki.

Warto skorzystać z wycieczki statkiem ze szklanym dnem.

Blisko jest bank i bankomat po drodze jest dużo super marketów.

Nic tylko jechać jak na pierwszy raz do jest OK.

Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam rozumiec parcele 30 - 40 euro. /quote]

 

Parcela to wytyczone stanowisko na kempingu o powierzchni od 80m2 do 120m2 w zależności od standardu kempingu. Cena za parcelę dot. dwóch osoób plus cały majdan a za dodatkowe osoby musisz doplacić od 8 do 15 Euro za dobę. Z dzieciakami poleciłbym Ci super kemping Lanterna koło Porec /Istria/, który ma 2 baseny i brodziki na terenie z ratownikami, różne animacje dla dzieci tak, że duzo czasu miałbyś dla siebie. Ceny nie takie straszne: za wszystko zaplacisz ok. 180 zł za dobę a jest to jeden z droższych na Istrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj UPS.

Jak już decydujesz się na Chorwację - spróbuj trochę dalej.

Polecam Ci na początek okolice Zadaru. Szczególnie jeżeli mało kasy.

Od Zadaru na południe (wioski zaraz za miastem) mnóstwo małych prywatnych kampingów.

(np. Bibinje)

Ceny bardzo mocno negocjowalne. Myślę, że twoja rodzina to koszt ca. 20 Euro.

Bardzo ważne - w Zadarze dużo marketów z normalnymi cenami

I co istotne - mam wrażenie (subiektywne) ,że ładniej niż na Istrii.

A jak już się wynudzisz w okolicach Zadaru -zjedź na Makarską - inny kraj - palmy ,skały itp.

Nie ma się czego obawiać - łatwiej niż na Węgrzech

Pozdrawiam Rafaldz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przychylam się do kolegi wyżej Zadar małe ładne miasteczko, jest przystań jachtowa i pole kempingowe dobre miejsce do wypadów , hipermarket w okolicy,stacja z lpg, nie daleko do slitu, do dubrownika około 300km jak dobrze pamiętam, ogólnie polecam ten kraj, drogi wspaniałe, klimat i b. dobra pogoda :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John,tomano,

rafaldz,lukasz Dziekuje wam za podpowiedzi,napewno sprawdze i mysle ze wybiore cos ciekawego :niewiem: Jak sie wam cos przypomni to prosze piszcie bo kazda informacja jest dla mnie wazna. Dziekuje i pozdrawiam...

 

 

 

 

A Cathay i kocur to za bardzo nie wiem o co wam chodzi ???

 

[ Dodano: Sro 12 Maj, 2010 21:05 ]

Do baldtom wyjazd planujemy tak kolo 15 lipca.Wiecej napisze cos blizej wyjazdu ale chetnie bym sie podpiol do kogos bo razniej :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.