Skocz do zawartości

Kempingi Jury - Krakowsko-Częstochowskiej


janbas

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informację , czy ktoś z Was odwiedzał kempingi na Jurze Krakowsko -Częstochowskiej,

które są warte polecenia. :jump:

A to jest jeden z nich , ale jeszcze tam nie byłem.

http://www.wlodowice.pl/index1.php?go=aktualnosci&id=104

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajny jest kamping w Siamoszycach (nazywa się chyba Ciechan). Przyjemne miejsce do kąpieli - jest małe jeziorko, plaża i fajne tereny na rower.

Pzdr, Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację , czy ktoś z Was odwiedzał kempingi na Jurze Krakowsko -Częstochowskiej,

które są warte polecenia. :jump:

A to jest jeden z nich , ale jeszcze tam nie byłem.

http://www.wlodowice.pl/index1.php?go=aktualnosci&id=104

 

Janusz, zobacz w spotkaniach na zbiegowisko w Ojcowie,

było właśnie na jurze, dość ciekawe miejsce - już na terenie parku

warunki ... przyzwoite, std podobny jak w Gackach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, zobacz w spotkaniach na zbiegowisko w Ojcowie,

było właśnie na jurze, dość ciekawe miejsce - już na terenie parku

warunki ... przyzwoite, std podobny jak w Gackach

Janusz na jesień pewnie się tam spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam Kroczyce piękne miejsce skały woda zamek grzyby wszystko w okolicy z ode mnie jest około 60km droga prosta nie da się nie trafić :niewiem:

zaś w przypadku Siamoszyc miałem przyjemność być tam na pykniku zakładowym, miejsce do takich imprez dobre ale mnie jakoś nie przypadło do gustu :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

zdecydowanie polecam Kroczyce piękne miejsce skały woda zamek grzyby wszystko w okolicy z ode mnie jest około 60km droga prosta nie da się nie trafić :niewiem:

zaś w przypadku Siamoszyc miałem przyjemność być tam na pykniku zakładowym, miejsce do takich imprez dobre ale mnie jakoś nie przypadło do gustu :niewiem:

 

 

Nam też nie. Wystarczy temperatura nieco powyżej 25 st i tłumy ludzi. Woda taka sobie.

Skalniaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Własnie wróciliśmy z Podlesic i Siamoszyc. Z Podlesic uciekliśmy bo z sąsiedniego ośrodka napieprzały co wieczór do późna nie do zniesienia basy z dyskoteki - budka stawała się wtedy subwooferem, ani ja ani dzieciak nie mógł zasnąć... lipa... Ucieklismy do Siamoszyc i do wieczora było ok jednak około 17.00 zjawiła się zawierciańska młodzież i obdarowała nas tymi samymi dźwiękami UP, UP, UP !!! Do rana - o spaniu zapomnij. Rano od 8.00 znowu ci sami UP, UP, UP. Dzieciak wysiadł z przyczepy i na kocu obok ich samochodu zobaczył uprawiających sex łysego osobnika z niełysą blondyną - dramat. Na szczęście odjechali i ta noc była ok, ale już rano dnia następnego ci sami przyjechali i znowu stanęli koło nas otworzyli bagażnik, i z głośników popłynęły dźwięki RMF okraszone odpowiednimi basami, młodzież się uchlała, wrzeszczała, po chwili nadjechało pół Zawiercia z grillami i piwami - tym samy szybko spakowaliśmy sie i wróciliśmy o domu...... Dramat !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciliśmy z Podlesic i Siamoszyc. Z Podlesic uciekliśmy bo z sąsiedniego ośrodka napieprzały co wieczór do późna nie do zniesienia basy z dyskoteki - budka stawała się wtedy subwooferem, ani ja ani dzieciak nie mógł zasnąć... lipa... Ucieklismy do Siamoszyc i do wieczora było ok jednak około 17.00 zjawiła się zawierciańska młodzież i obdarowała nas tymi samymi dźwiękami UP, UP, UP !!! Do rana - o spaniu zapomnij. Rano od 8.00 znowu ci sami UP, UP, UP. Dzieciak wysiadł z przyczepy i na kocu obok ich samochodu zobaczył uprawiających sex łysego osobnika z niełysą blondyną - dramat. Na szczęście odjechali i ta noc była ok, ale już rano dnia następnego ci sami przyjechali i znowu stanęli koło nas otworzyli bagażnik, i z głośników popłynęły dźwięki RMF okraszone odpowiednimi basami, młodzież się uchlała, wrzeszczała, po chwili nadjechało pół Zawiercia z grillami i piwami - tym samy szybko spakowaliśmy sie i wróciliśmy o domu...... Dramat !

 

historia nieciekawa - dobrze wiedzieć, że takie rzeczy się dzieją tu i tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kemping w Podlesicach, gdyż korzystałem z niego. Kemping bardzo zadbany i osoby na nim przebywające, łącznie z młodzieżą ,podczas mojego pobytu zachowywały się bez zarzutu. Nie miałem żadnych złych wspomnień odnośnie halsu dobiegającego z sąsiadującego z kempingiem hotelu. Być może wynikało to z tego, że na kempingu przebywałem w "czarnych" dniach tygodnia, a nie podczas weekendu, a szczególnie długiego weekendu, która to pora niektórym ludziom odbiera rozum, co skutkuje tym, że mentalnie wracają do jaskiń. Zastanawiam się dlaczego nie zwróciłeś się do administracji lub ochrony kempingu, żeby ukrócić te ekscesy. Pozostaje jeszcze droga interwencji policyjnej, ponieważ w RP do godz 22.00 do 6.00 obowiązuje cisza nocna. Wiem że zepsuty przez troglodytów wypoczynek pozostawia złe wspomnienia, ale może kiedyś przyjedziesz na Jurę i przekonasz się że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u ochroniarzy tego sąsiedniego ośrodka (w tej budce koło szlabanu gdzie oglądają telewizor :)) zapytać co i jak i do której, byli wystraszeni i szeptem powiedzieli mi, że to imprezują jacyś dyrektorzy wraz z gośćmi, jakaś też szycha tego ośrodka w liczbie łącznej 13 - tu.... Zapytałem kiedy koniec to powiedzieli, że nie wiedzą i spontaniczna ma być godzina zakończenia bo to ważniaki łącznie z ich pracodawcami.. Miedzy czasie ktoś ze srebrnego, długiego samochodu tablica rej zaczynająca się od WE......, gość pod garniturem natrąbił na nich, że go cyt. " bezprawnie przetrzymują pod szlabanem naruszając tym samym prawo karne :)klotnia.gifczerwona.gif o czym powinni doskonale wiedzieć jako ochroniarze policia.gif".... Ech......

 

A sam kemping Podlesice rzeczywiście na poziomie i goście kempingu też - widać było, ze można i pogadać i się upić i radia posłuchać i muzyki, ale tak aby nikomu innemu nie przeszkadzało.... a nie muza (choć nie wiem czy basowe UP UP jak młotek to jeszcze muzyka) na full na cały kemping z basikami na full oczywiście i wrzeszczenie do siebie bo nic nie słychać bo muza za głośno....

 

 

PS: Nie wiedziałem, że są jeszcze w Polsce wśród młodzieży chłopaki z dłuższymi włosami na głowie ?! A tu proszę ! Nie wszyscy muszą być łysi i na bandytkę ogoleni :)

Edytowane przez Sisar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też byłem w Podlesicach w długi majowy weekend, mój opis jest w temacie "Jura,autocamping Podlesice". Moje wrażenia sa bardzo pozytywne. Oczywiście słyszeliśmy że jest impreza w hotelu obok ale jakoś nie przeszkadzało nam to bardzo, choć oczywiście również uważam że powinny liczyć sie z innymi ludzmi będącymi na sąsiednim kempingu. Sam kemping jest ok .

Pozdrawiam Latin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.