Skocz do zawartości
Andreas

kamping w okolicach Szczawnicy ???

Rekomendowane odpowiedzi

Izmir

Bardzo nie polecam kempingu "U EWY".

Pomimo, że właścicielka jest super miła, ale nie jest niestety w stanie zapanować nad właścicielem (swoim mężem), który jest bardzo wrogo nastawiony do swoich gości (zwłaszcza jak jest pod wpływem alkoholu). Jednemu z turystów powiedział, że mu nie otworzy prysznica na kempingu o godz. 6 rano "bo nie ma zamiaru tylko dla niego tak rano wstawać", innym razem zabraniał rozwieszania na kempingu sznurków na bieliznę i grillowania. Byliśmy świadkami jak na kempingu jedna z Pań zwróciła mu uwagę, że w piaskownicy dla dzieci jest dużo sterczących, pordzewiałych gwoździ (tak faktycznie było) - wówczas praktycznie wpadł w szał, poleciał po coś podobnego do kilofa, rozwalił nim piaskownicę, wielokrotnie przeklinał tą Panią, a chwilę później kazał jej wraz z rodziną (to było bardzo kulturalne i spokojne małżeństwo z dwójką dzieci) wynosić się. Wszyscy obecni przy tej sytuacji czuliśmy wielki niesmak, a już nawet nie chcę myśleć co czuła ta Pani. Dla mnie osobiście masakra. Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją. Więcej tam nie pojadę.

Witam,

bywamy na kampingu u Pani Ewy już wiele lat, być może opisywana sytuacja miała miejsce,  jednak myślę, że jeżeli tak to miało to charakter incydentalny. Jesteśmy tylko ludźmi i każdemu z nas może zdarzyć się gorszy dzień. Przez te kilkanaście razy jakie gościliśmy na tym kampingu, gospodarze byli nam zawsze bardzo pomocni i sympatyczni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
snoozer

zna ktoś może cennik tego pola kempingowego u Ewy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi