Skocz do zawartości

Spotkanko Szczeciniaków?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem jak z miejscem i mam nadzieję, że mówimy o tym samym terminie, czyli długim weekendzie czerwcowym,

Ja, jezeli chodzi o miejsce, to się dostosuję jeżeli będzie tak jak wspomniał Olo gdzieś w obrębie zachodnioopomorskiego lub okolicach,

Jeżeli chodzi o termin, to na chwilę obecną mogę potwierdzić gotowość przyjazdu w sobotę 5 czerwca z rana (praca w piątek), ale w przyszłym tygodniu będę pracował na wolnym piątkiem :bukiet: , wtedy mógłbym potwierdzić przyjazd na spotkanko w czwartek, :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek Wypoczynkowy w Zdbicach i Camping nr 64

78-600 Wałcz, telefon 067 / 25 81 675

 

Czy ktoś tam był?

Czy ktoś może wydać ocenę. Strona IT bardzo słaba.

 

Może ma ktoś jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem Dzisiaj tj 30.05.10 w Łasku na kempingu "Siedem sosen". Oto kilka zdjęć.

 

[ Dodano: Nie 30 Maj, 2010 21:54 ]

Byłem Dzisiaj tj 30.05.10 w Łasku na kempingu "Siedem sosen". Oto kilka zdjęć.

 

[ Dodano: Nie 30 Maj, 2010 22:14 ]

Nie mogę sobie poradzić z resztą zdjęć. Można je obejrzeć tu: http://pl.fotoalbum.eu/skrool/a478393

post-140830-imported-b05b538a-7b9a-456a-a945-92565847e663_thumb.jpg

post-140830-imported-d41efbfb-6185-482b-8974-272c15458e15_thumb.jpg

post-140830-imported-9fb6610b-acaa-4325-bc77-fdb2a29d3702_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie... Siedem Sosen mi pasuje, jak będzie pochmurno to nie będzie ciepłej wody pod prysznicem ale to akurat da się przeżyć... Na kilka załóg taki węzeł spokojnie wystarczy...

 

Nasz wyjazd do Polanicy, z uwagi na prognozy pogody raczej się oddala niz przybliża, więc tak jak napisałem kilka postów wyżej, jak nie Polanica to wpadamy na spocik w "Siedem Sosen"...

 

[ Dodano: Nie 30 Maj, 2010 22:22 ]

Przyznam, że po obejrzeniu fotek skroola na fotoalbumie - podoba mnie się bardzo :ok:

 

Jest pomost, zadaszone miejsce do "pogadania", drewno na ognisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę, że Siedem sosen nie znajduje zainteresowania. Brak bieżącej wody robi swoje.

To może zmieniamy miejsce dyslokacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie pochmurno to nie będzie ciepłej wody pod prysznicem ale to akurat da się przeżyć...

Ty nie bądź taki kozak, mnie osobiście bardzo interesuje ciepła woda pod prysznicem (chociaż 1 raz na 2 dni) bo łazienka w przyczepie to sporty extremalne :-) i nie chce mi się nosić zbiorników.

 

Ponadto jak mam jechać z Lepszą Połową to bardzo wskazany jest cywilizowany węzeł sanitarny .... daleko nie szukając wyspa albo drawtur bo odległość i kierunek podobny. Cały czas kusi mnie na wyspie ta pływająca platforma z silnikiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, platforma Ci się marzy... ponownie się opijemy i z platformy będą nici... :ok: Ciiiiiiiii....

 

No to panowie, podawać konkretne miejsca i głosujemy... Ja nie podaję, ale na 80% przyjadę, bo do Polanicy w taką pogodę ( dopiero w piątek ma się wypogodzić ) to ciągnął się nie będę. W Drawturze nie byłem, chętnie bym pobył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, platforma Ci się marzy... ponownie się opijemy i z platformy będą nici... Ciiiiiiiii....

 

No to panowie, podawać konkretne miejsca i głosujemy... Ja nie podaję, ale na 80% przyjadę, bo do Polanicy w taką pogodę ( dopiero w piątek ma się wypogodzić ) to ciągnął się nie będę. W Drawturze nie byłem, chętnie bym pobył.

Ja też na 80-95%, głosuję za drawturem lub wyspą (ze wskazaniem na wyspę bo po mimo wszystko bezpieczniej - w sensie zamykania przyczepy)

Gdzieś w naszym towarzystwie (na forum) kręci się syn chyba właścicieli/dzierżawców (nie wiem jaka forma prawna działalności) Drawtur-u więc można uzyskać aktualne dane.

 

Na pływanie platformą destrukcyjny wpływ nie miały nasze pifka tylko wczesne wstawanie Adasia (0555) a Ty cwaniaczku spałeś ze swoimi chłopakami do 0945 .... a to sporo zmienia. I nie będę kablował kto od rana proponował drink-a :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak luksus to luksus. Umywalnie, kibelki, knajpka i serdelki.

My lądujemy w Ekolandzie nad jeziorem Siecino.

Będą tam Jacole z Koszalina z dwoma innymi załogami.

 

[ Dodano: Pon 31 Maj, 2010 20:42 ]

Siedem sosen - jak podciągną wodę bieżącą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My lądujemy w Ekolandzie nad jeziorem Siecino.

Będą tam Jacole z Koszalina z dwoma innymi załogami.

 

ja popieram siecino jest piękne i jest baza nurkowa na wyspie (chociaż klamotów pewnie nie zabiorę ale polecam instruktora/właściciela). rozumie że ekoland to nie jest to cudo na wyspie z groblą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my wahamy się

48% to Drawtur zmamy i polecamy a młody chce zobaczyś walik rycerskie na zamku

w Drahimie.

49% Międzyzdroje Cemp 24.

3% to zostać w domku -jak poleje fest.

 

zobaczymy jaka będzie pogoda w środę

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my wahamy się

48% to Drawtur zmamy i polecamy a młody chce zobaczyś walik rycerskie na zamku

w Drahimie.

49% Międzyzdroje Cemp 24.

3% to zostać w domku -jak poleje fest.

 

zobaczymy jaka będzie pogoda w środę

mnie to lotto ......... byle kible były fajne , w siecinie można wyczarterować/wynająć jakąś żaglówkę (jest kilka miejsc) a na drawskim w długi wekend to se można wybić z głowy bo wszystko wynajęte 3 miesiące przed wekendem. W związku z tym troszkę wolałbym siecino ale jeżeli będziemy na drawturze 3-4 dni to może jakiś spływnik jednodniowy po drawie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.