Skocz do zawartości

Spotkanko Szczeciniaków?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy są może chętni na małe odkrywcze spotkanko szczeciniaków oraz tych dla których odległość nie gra roli w wielki weekend 2-6 czerwca 2010?

My wybieramy się na malutki - niepoznany jeszcze kemping w rejon styku zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego (pomiędzy Choszcznem a Krzyżem) www.siedemsosen.pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Olo, kemping prezentuje się interesująco - na pewno tam wstąpimy ale nie wiem czy akurat w podanym przez Ciebie terminie, ponieważ planujemy wyjazd na spocik do Polanicy - no chyba, że się nam nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie koresponduję z właścicielem. Na poletku może zmieścić się - według wyliczeń Pana, około 10 przyczep. W końcu to poletko ma raptem obszar 4000 m2. No to takie sobie niewielkie ustronie na kameralne spotkanko. Atrakcyjna jest przede wszystkim okolica, którą pamiętam jeszcze z czasów obozów harcerskich. Lasy, jeziora, cisza. Przysłowiowa dziura i to zabita dechami. Ale w końcu o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na kemping na wyspie ( pełna infrastruktura )

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4378&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Podobna odległość, tak sobie delikatnie myślę, że bylibyśmy jednak skłonni zrezygnować z Polanicy...

 

Może się uda kilka załóg zebrać... Nad siedmioma sosnami też się poważnie zastanawiamy...

 

Jednak jechać w czwartek do Polanicy ładnych kilkaset km na piątek i sobotę, powrót w niedzielę, to tak myślę, że się chyba przeliczyłem nieco...

 

Temat otwarty, załogi ze Szczecina i okolic ( Poznań, Bydgoszcz, Gorzów itd :ok: ) , prosimy o aktywność w wątku...

 

[ Dodano: Pią 07 Maj, 2010 20:34 ]

Spocik zachodniopomorskie i przyjaciele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka co Patryk podał super można by tam zorganizować spocik tylko teraz ważny jest termin, kiedy, proponujecie może 18- 20 czerwiec. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do siedmiu sosen, to tylko tyle wiem co z witryny. Właściciel zachwalił pole i okolice w sposób godny. Ale, jest jedno małe ale. Z Pana relacji wyszło małe szydełko. Okazuje się, że nie ma na polu bieżącej wody i wodę do picia targają ze sklepiku ze wsi :jump: . Wszystkie techniczne sprawy załatwiane są wodą z jeziora. Już więcej się nie dopytywałem.

 

My jedziemy w trzy załogi. Problem jest w tym, że musimy być rozbici w miarę blisko Szczecina. Ja muszę skoczyć raniutko w piątek na 8 godzinek do pracy, a inny ojciec rodziny też ma jakiś tam dyżur. Wobec tego nie możemy oddalać się od domostw na więcej niż te przysłowiowe 100 km z przyczyn praktycznych. Nie chciałbym wjeżdżać tym promem na wyspę bo się z rana nie wydostanę. Chyba, że w pław. Wobec tego weekend 2-6 czerwca to sprawa otwarta. Gdzie i jak nie istotne, grunt to dobre towarzystwo.

Z tymi sosenkami mogłoby być ciekawie. No taki tam extreme. Prysznic jest ciepły - tylko można żabkę przywitać na głowie. Sraczyk jest - spłuczce woda z jeziora nie przeszkadza. Mycie naczyń - zlewik jest. My się chyba na coś takiego zdecydujemy. Argumentem jest cisza, spokój, małe poletko, nieodkryta okolica.

 

A co do 18-20 czerwca - krótki weekend, ale jedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

 

My się ciągle zastanawiamy nad Polanicą, jeszcze tam nie byliśmy no i bardzo byśmy chcieli pojechać z wycieczką do Skalnego Miasta.

 

A więc u nas sprawa wyklaruje się w ostatnim tygodniu maja, albo pojedziemy do Polanicy, albo z Wami na camp Siedem Sosen.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nad morze np. Bałtyckie?

Przed sezonem a pogoda ma być super.

 

Ja raczej jezora zostawiam na lato - mniejszy tłok.

 

Pozdrawiam Radek P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, chyba w Czaplinku widziałem przyczepę z Twoją nalepką. Pozdrowionka.

Bałtyk też wchodzi w grę. Czemu nie. Tylko chcielibyśmy coś odkryć. A te "poletko" jest nowiutkie, prymitywniutkie i to jeszcze w strasznym zaciszu - taki malutki eufemizm :niewiem: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, chyba w Czaplinku widziałem przyczepę z Twoją nalepką. Pozdrowionka.

Bałtyk też wchodzi w grę. Czemu nie. Tylko chcielibyśmy coś odkryć. A te "poletko" jest nowiutkie, prymitywniutkie i to jeszcze w strasznym zaciszu - taki malutki eufemizm :niewiem: .

 

Tak, tak byłem w Czaplinku. Widziałeś moją PYZĘ ?

Fajnie, że się rzuca w oko!

 

Mam małe dzieciaki, dlatego szukam miejsc z dobrym zapleczem sanitarnym.

A może TRAMP - Świętoujść www.campingtramp.pti.pl

 

Pozdrawiam

 

Radek PYZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę pomysł ............. ale nie deklaruję się bo ostatnio kilka razy nie dojechałem na różne spoty (różne komplikacje zawodowo-dziecięco-zdrowotne). A grafik mam delikatnie mówiąc napięty w tym roku więc nie mogę się wcześniej nie 1-2 dni przed wyjazdem deklarować.

Mnie osobiście najbardziej podoba się pomysł Patryka z wyspą ale nie lobbuję bo znowu może mi coś wyskoczyć i kicha wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.