Skocz do zawartości

Moje 60 -te urodziny. 12 czerwiec 2010 Bobięcino


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zgodnie z tym o czym informowałem na zlocie w Sworach - zapraszam Wszystkich chętnych na spotkanie w Bobięcinie gm.Miastko woj.pomorskie z okazji mojej rocznicy urodzin (okrągłe sześćdziesiąt lat).

Przyjazd od 11 czerwca

Spotkanie urodzinowe (jadło, napitek i ognisko) 12 czerwca

Wyjazd wg uznania

Pobyt z soboty na niedzielę bezpłatny (za inne dni niewielka opłata)

Na polu namiotowym jest możliwość podłączenia się do prądu, jest WC i umywalki.

Pole oraz jego otoczenie na zdjęciach. Cisza i spokój.

Chętnie odpowiem na pytania.

 

Proszę o wpisy chętnych na spotkanie.

 

[ Dodano: Sro 05 Maj, 2010 11:48 ]

Dojazd:

Od Koszalina i Szczecina jedziemy na Miastko przez Polanów w miejscowości Kawcze (8km przed Miastkiem) skręcamy na Bobięcino

Od Słupska i Gdańska po dojechaniu do Miastka 100m za "Biedronką" (będzie z prawej) skręcamy na Sępólno Wielkie dalej zaraz za Wołczą Wielką kierujemy się na Kamnicę, Bobięcino

Od Poznania i Bydgoszczy - w Białym Borze kierujemy się na Słupsk a w Wołczy Małej (3km przed Miastkiem kierujemy się na Wołczę Wielka i dalej jw.

Pozdrawiam

 


fragment mapy

post-136353-imported-1dc12344-743f-46cd-bc69-ceb77bb2fccc_thumb.jpg

 

Widok pola od strony jeziora

post-136353-imported-39c01a18-951b-4d0c-bba1-3605a02a1565_thumb.jpg

 

Widok pola od strony jeziora

post-136353-imported-031c55d0-c259-4160-beb3-fddae87ef60b_thumb.jpg

 

pomosty nad jeziorem

post-136353-imported-8fb8088a-41c5-41d4-9de7-6fc4d73baba8_thumb.jpg

 

domek socjalny (WC i umywalki)

post-136353-imported-4af69354-5049-4935-941f-aeab28ff850b_thumb.jpg

 

widok z pola na pomosty

post-136353-imported-12a096a5-ce34-4f54-ad31-bb5bb858dd6a_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam w czerwcu urodziny i na dodatek byłem kilka razy w Bobięcinie gdzie zakładałem w jednym z domków elektrykę. Jeziora czyste, kąpielisko przy pomoście z płytką wodą dla dzieci. Muszę dogadać się z Pinesiem i wspólnie wyprawimy urodziny nad tym pięknym jeziorem.

KIPek - podaj trasę dojazdu od sklepu spożywczo-monopolowego w Bobięcinie do Ciebie abyśmy przypadkiem nie trafili na inną imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio, Lepciak, nic nie stoi na przeszkodzie aby urodziny połączyć - to by dopiero było - urodzinowe spotkanie przyczepkowe. Jak do mnie trafić? - po dojechaniu do sklepu dalej cały czas prosto asfaltem aż nad jezioro - pole jest po prawej stronie drogi. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio, Lepciak, nic nie stoi na przeszkodzie aby urodziny połączyć - to by dopiero było - urodzinowe spotkanie przyczepkowe. Jak do mnie trafić? - po dojechaniu do sklepu dalej cały czas prosto asfaltem aż nad jezioro - pole jest po prawej stronie drogi. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Już od kilku dni jestem w Bobięcinie :hehe: . Czekam na wszystkich chętnych. Pogoda ładna, dzisiaj trochę popadało. Przyjechać można nawet dziś a nie jak pisałem od jedenastego. Pozdrawiawiam. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może nie będę pierwszy ale co tam.

Wszystkiego Najlepszego :hop1::hop1::hop1::hop1::hop1::bzik: z okazji urodzin wspaniałej zabawy w gronie Karawaningowców :hop1: .

Pozdrawiam również całe grono przybyłe na tą uroczystość w Bobęcinie.

Wirtualnie wypijam właśnie z wami :bzik: .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dołączamy się do życzeń. Awaria samochodu nie pozwoli nam się z Wami zobaczyć. mimo nierównej walki pod podwoziem auta niestety skapitulowałem o 1.00 w nocy.

 

Więc Kipu drogi napiszę krótko:

party.gif

 

Twe urodziny, które są raz w roku, niech będą szczęśliwe i pełne uroku.

Więc szczere z Gosią ślemy życzenia - by się spełniły Twoje marzenia.

Żebyś przyjaciół miał pod dostatkiem a troski kłopoty, odeszły ukradkiem.

A! i jeszcze życzę Ci całym serduszkiem, żebyś nie leżał pijany pod łóżkiem.

Bo w karawaningu nie jestem długo, ale wiem :hop1: wyciągną jedną :hop1: , potem drugą

drinknodrugs.gif

My wirtualnie :hop1: się przysiadamy.. życzenia od serca Tobie składamy !

DrunkAgain.gif

 

band.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIPek! Wszystkieko najlepszego z okazji 60-siatki. Gdyby nie to, że dystans do Cebie to około 500km to życzenia te złożył bym osobiście. Gratuluję pomysłu i otwarosci, pozdrawiam, dobrej zabawy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.