Skocz do zawartości

Podziękowania dla organizatorów VII Zlotu Karawaning.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki!

 

Niewiele można innego powiedzieć po takim zlocie. Był rewelacyjny. Ilość włożonej pracy była dla obserwatorów nie do pojęcia. A przecież wykonana rewelacyjnie. Jedyne, co w takiej sytuacji można powiedzieć, to dziękujemy!

 

Poza organizatorami byli też wspaniali uczestnicy, z którymi również było wspaniale się spotkać. I Wam również wielkie dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dołączamy się do podziękowań dla Wirka i dla wszystkich którzy maczali palce w organizacji zlotu :hehe: wielkie podziękowania również dla kącika młodzieżowego który spisał się wspaniale :hehe: wielkie dzięki też dla uczestników za wspaniałą frekwencje zabawe i atmosfere :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Wirka za robotę i dla Niny za anielską cierpliwość do Ryśka i jego zaangażowania w zlot. Dziękuje wszystkim za niezapomnianą atmosferę. Śmiało mówię do zobaczenia :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku - było wspaniale. Tego się nie da opisać słowami, tu trzeba było po prostu być :-] Tobie i wszystkim osobom, które Ci pomagały WIELKIE DZIĘKI :-]

Szczególnie naszej wspaniałej Młodzieży :hehe: Jesteście Kochani :hehe:

G.

PS Będzie mi brakowało Wirkowego głosu wydobywającego się ze sławskiego radiowęzła :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pragnę podziękować wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę.

 

Dziękuje Wam za podziękowania które są również kierowane w stronę mojej osoby za skromny udział w przygotowaniu tej imprezy, myślę jednak że nikt tak jak Rysiek nie zasłużył się dla całego grona forumowiczów.

 

RYSIU JESTEŚ BEST OF THE BEST

 

 

Pozdrawiam Artur z rodzinką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirkowi można dziękować za wiele, za pracę, za zaangażowanie.... Ale jedno przejdzie do historii, głos z radiowęzła o świcie dnia następnego: "Dzień dobry, znajdujecie się na kempingu w Sławie....." Ileż w takim powitaniu cennych informacji gdy białe mewy tupią tak głośno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.