Skocz do zawartości

Szczęśliwe powroty


Rekomendowane odpowiedzi

Wyjechaliśmy dziś jako pierwsi a dotarliśmy przed godziną.

Wirku, warto było przejechać te prawie 500 km. Bardzo dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

48 km za Sławą na szybkim prawym łuku najechałem na coś białego, ostrego prawą stroną.

Przedziurawiłem dwie prawe opony. Zapasową miałem tylko jedną. Mój syn już ładował do auta cztery koła ( w Krakowie ) gdy nadjechał Jacek z Iwoną. Dzieki ich pomocy - znależli odpowiednią osobę - dodzwoniłem się do wulkanizatora, potem już poszło gładko. Stracilem tylko 2,5 godz.

Dzieki Jacku i Iwonko :P:D:przytul::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając ze Sławy przez Wschowę przeżyliśmy chwilę zwątpienia. Napotkaliśmy wiadukt, którego wysokość określono na 3,10 m, co przy wysokości naszego kampera 3,15 m w najwyższym miejscu (kominek) dyskwalifikowało przejazd. Wysiadłam i pilotowałam męża. Okazało się, że mamy spory ok. 40 cm zapas. Drogowcy chyba nie spisali się najlepiej w oznakowaniu wysokości wiaduktu, ale nam spadł kamień z serca, bo z zawróceniem w tym miejscu było by trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że mamy spory ok. 40 cm zapas. Drogowcy chyba nie spisali się najlepiej w oznakowaniu wysokości wiaduktu, ale nam spadł kamień z serca, bo z zawróceniem w tym miejscu było by trudno.

 

Nie. Drogowcy spisali się na medal :ok:

Zazwyczaj ograniczenie jest bardziej restrykcyjne niż rzeczywisty prześwit. (Nawet nie wiem, czy w jakimś rozporządzeniu to nie jest ujęte).

Wiedzą o tym często kierowcy TIRów. Na CB często słyszę w moich okolicach, że pod tym wiaduktem z ograniczeniem 3.8 to 4.2 przechodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając ze Sławy przez Wschowę przeżyliśmy chwilę zwątpienia. Napotkaliśmy wiadukt, którego wysokość określono na 3,10 m, co przy wysokości naszego kampera 3,15 m w najwyższym miejscu (kominek) dyskwalifikowało przejazd. Wysiadłam i pilotowałam męża. Okazało się, że mamy spory ok. 40 cm zapas. Drogowcy chyba nie spisali się najlepiej w oznakowaniu wysokości wiaduktu, ale nam spadł kamień z serca, bo z zawróceniem w tym miejscu było by trudno.

 

I bardzo dobrze się stało.. Wysiadłaś i pod nadzorem udało się bezpiecznie przejechać. I o to chyba chodzi. Pozostaje mieć tylko nadzieje że nie zbagatelizujecie następnym razem takiego znaku i postąpisz dokładnie tak samo a nie jak pewien kierowca autobusu wiozący dzieci. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając ze Sławy przez Wschowę przeżyliśmy chwilę zwątpienia. Napotkaliśmy wiadukt, którego wysokość określono na 3,10 m, co przy wysokości naszego kampera 3,15 m w najwyższym miejscu (kominek) dyskwalifikowało przejazd. Wysiadłam i pilotowałam męża. Okazało się, że mamy spory ok. 40 cm zapas. Drogowcy chyba nie spisali się najlepiej w oznakowaniu wysokości wiaduktu, ale nam spadł kamień z serca, bo z zawróceniem w tym miejscu było by trudno.

A my byliśmy tego świadkiem, staliśmy za Wami :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając ze Sławy przez Wschowę przeżyliśmy chwilę zwątpienia. Napotkaliśmy wiadukt, którego wysokość określono na 3,10 m, co przy wysokości naszego kampera 3,15 m w najwyższym miejscu (kominek) dyskwalifikowało przejazd.

Wydaje mi się że widziałem zakaz w jakieś dalszej odległości od wspomnianego wiaduktu. Zakaz przytoczony był chyba na drogowskazie :ok: w takim miejscu że nie było by problemu z zawróceniem. Czy może mi się wydawało :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzą o tym często kierowcy TIRów. Na CB często słyszę w moich okolicach, że pod tym wiaduktem z ograniczeniem 3.8 to 4.2 przechodzi
Potwierdzam też często pytam mobilków :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.