Skocz do zawartości

Mazury - Pole Kempingowe "Cypel" Probark k.Mrągowa


retnom

Rekomendowane odpowiedzi

już gdzieś tu było coś pisane o tym Kempingu...

 

ja byłem i nie polecam... jedyny plus to tylko cena. zero palcu zabaw dla dzieci, nawet boiska normalnego, warunki do wędkowania- tylko jak ma sie własny sprzęt pływający- z brzegu odpada (no chyba że sie człowiek dopcha do namiastki jednego z trzech pomostów... w razie niepogody -totalna nudaaaaa tam panuje...

ale to tylko moje zdanie.. poszukaj na forum- innych wypowiedzi :hehe:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam! Nie byłem wprawdzie w Probarku ale jestem teraz na kampingu Wagabunda w Mikołajkach. Pogoda do d.... ale kamping super!!!! Może ktoś z forumowiczów tu zawita ? Siedzę pewnie do niedzieli.

Pozdrawiam kubryk1

Znalazłem taki kemping http://mazury.info.pl/cypel/ na zdjęciach wygląda bardzo obiecująco, a jak wygląda w rzeczywistości? Był tam ktoś? Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byliśmy na Cyplu w sierpniu 2012, ładne miejsce ale bez możliwości wędkowania z brzegu. Dojścia do wody też znikome jak na tak duże pole. Dla nas minusem było również to, że po włączeniu czajnika elektrycznego wywalało korki i trzeba było iść do właściciela żeby otworzył skrzynkę i włączył prąd. Chcę nadmienić, że pradu używaliśmy tylko do lodówki i do czajnika. Po kilku "wycieczkach" do właściciela zrezygnowaliśmy z czajnika elektrycznego. Sąsiedzi-stali bywalcy pola poinformowali nas, że te korki są mniejsze niż powinny być i dlatego wywalają ale jak się płaci za prąd to ten czajnik to nie jest dużym luksusem. Duży plus za pieczywo na polu w sklepiku aczkolwiek trzeba było się zapisac na nie.:oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Właśnie wrócilismy z tego kempingu i szczerze mogę go polecić. Na stanowiskach dla przyczep cicho i spokojnie, na namiotach już gwarniej ale bez przesady. Bardzo czysta woda do dyspozycji trzy małe plaże i bardzo długo jest płytko więc dzieciaki mają frajdę. Na miejscu mały sklepik z art. pierwszej potrzeby, nawet piwko z nalewaka posiadają. Toalety  czyste  z mydłem w płynie przez cały czas! Całość prowadzona  przez małżeństwo państwa Pupek. Pieczywko na zamówienie codziennie rano czeka w sklepiku i pyszny smalec produkcji właścicielki także można nabyć! I Na konice brdzo przyzwoite ceny 4 dorosłych +piesek 53zł(p-pa, auto, prąd) doba więc za takie watunki uwarzam że cena jest jak najbardziej do przyjęcia.

Pozdrawiam-MagZyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 bardzo niemila, niesympatyczna wlascicielka, to zdanie kilku osób z ktorymi rozmawialismy, nasze równiez

sam kemping nierówny, cena prysznica 5 pln od osoby w recepcji, tam gdzie wrzucasz monete i leci na czas zamkniete, fajne kapielisko bo dlugo jest plytko, po zaparakowaniu i juz jakims 2 godzinnym pobycie poszlismy zaplacic i pani poinforowala nas ze zapomniala o tym wczesniej wspomniec ( ale jest zapisane na stronie www mozemy sobie przeczytac ) ze jak krócej niz na 2 dni to doplata 50 %  , jej malzonek pomagal znalezc miejsce i tez nie wspomnial :(

co prawda i tak bysmy sie nie przeniesli bo wpadlismy do znajomych, 

sam kemping wrazenia pozytywnego na mnie nie zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.