Skocz do zawartości

Relacje ze zlotu


AKISSJG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kochani

Bardzo , Bardzo chciałem ale już wiem ,że nie będe z Wami Przy najblizszym spotkaniu wyjaśnie dlaczego

Życzę Wam Wszystkim udanej zabawy , Wspaniałej pogody, wielu super wrażeń, szczęśliwych powrotów do domu i wielu niezapomnianych wspomnień.

Wszystkiego najlepszego

pozdrawiam

Wojtek L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie podczas sprawdzania szczelności instalacji gazowych nastąpiła wielka awaria i zlot przestał istnieć, trzeba sprawdzić na zdjęciach satelitarnych co tam się dzieje. Albo jest im tak wspaniale, że pozostałych mają gdzieś. Mimo wszystko przesyłam serdeczne pozdrowienia dla bawiących się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLa informacji niebędących na zlocie informuje w skrócie ,że program jest tak napięty iż trzeba by się dwoić i troić aby wszędzie być :hehe: .Zdięcia jak każdy zrzuci to miesiąc oglądania.

Był pochód 1 Majowy - z flagami,łącznie z klubową.Zwiedzanie parowozowni.

Wczoraj ognisko integracyjne i na nim kulminacyjny prosiak :hehe: ,nie jakiś pastowany kaban- tylko naprawdę kawał bardzo dobrego mięsicha profesionalnie upieczonego i podawanego.Nawet psiaki załapały się na kości :-] .

Dziś -już pojechała wielka zorganizowana grupa rowerzystów wokół jeziora,a dla nie zmotoryzowanych wycieczka stateczkiem po j.Sławskim. :-]

Oj się dzieje .Niech żałują wszyscy ,których z nami nie ma :-]

a wieczorem pożegnalny :-] A w poniedziałek :hop1::-]:hop1::yay::-]:yay::yay::yay::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga jędrków już też w koszarach :hehe:

Dziękuję Organizatorom i Uczestnikom za super atmosferę....

Do zobaczenia wkrótce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.