Skocz do zawartości

Relacje ze zlotu


AKISSJG

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem relacje na CT z Warki , relacje z Gacek , każdemy z campingów obrobiono 4 litery , teraz Sława , padła propozycja ze strony CT na organizacje wspólnego zlotu i pytanie : który camping pomieści 300 załóg ? Jak tak dalej bedzie to trzeba zmienić to pytanie : który camping się wogóle zgodzi na takie ryzyko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Karlik, cóż każdy szuka idealnego kempingu, nawet jakby się taki znalazł i tak by znaleźli się tacy co by go obmalowali.

Gdy jedzie się na wypoczynek do upatrzonego kempingu jakoś głośno o wadach się nie krzyczy, bo sami go wybraliśmy, ale gdy wyznaczy się kemping na zlot, krytykować można bo to wybór kogoś innego.

 

KIT sądzisz, że największy skandal, bo zamiast napisać 3 miesięczne dziecko, dziewczyna napisała 6 miesięczne , cóż powinna zajrzeć do metryki .

Dla Ciebie załatwię by poprawiła na te 3 miesiące.

Popełniła poważniejsze błędy, nie obeznana w temacie i błąd z jej strony, że nie konsultowała tego z nikim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIT sądzisz, że największy skandal, bo zamiast napisać 3 miesięczne dziecko, dziewczyna napisała 6 miesięczne , cóż powinna zajrzeć do metryki .

 

Rysiu napisałem to w formie żartu :niewiem: zresztą widać po mojej wypowiedzi

a to że mój syn - najmłodszy uczestnik ma 6m-cy a nie 3 to już przegięcie :niewiem:

 

Dla Ciebie załatwię by poprawiła na te 3 miesiące.

 

nawet sobie tym głowy nie zawracaj bo nie ma to dla mnie znaczenia a Ty już dość zdrowia i nerwów starciłeś przez ten zlot :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.