Skocz do zawartości

Relacje ze zlotu


AKISSJG

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem rozmachu tego zjazdu!!! :ok::bzik: Ile ludzi! Ile imprez! Jaka organizacja! Jaka dbałość o szczegóły! Jaka pomysłowość!

Brawo, brawo, brawo! :jump::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja z miłą chęcią oglądam te fotki i filmiki , zabrałem ze sobą aparat i nie miałem czasu zrobić ani jednego zdjęcie i miło popatrzeć na wycieczki do Wolsztyna i tą rowerową przez tydzień nie ruszyłem się po za kemping, a teraz z ciekawością oglądam na Waszych relacjach . Proszę o więcej .

 

Przy okazji miałbym prośbę jakby ktoś na płycie CD wysłał mi fotki ze zlotu podam adres na PW, nie wszystkie się zmieszczą na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to dobrym pomysłem jest wstawianie fotek ze zlotu bo Ja tak jak Wirek też wziąłem aparat i nie zrobiłem żadnej fotki a dzięki waszym zdjęciom już kilka mam na których jestem. Bardzo dziękuję i proszę o jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wrzuce pare fotek ... :ok::-]:ok:

 

[ Dodano: Pon 10 Maj, 2010 21:27 ]

Myślę że to dobrym pomysłem jest wstawianie fotek ze zlotu bo Ja tak jak Wirek też wziąłem aparat i nie zrobiłem żadnej fotki a dzięki waszym zdjęciom już kilka mam na których jestem. Bardzo dziękuję i proszę o jeszcze.

 

Rafał szkoda ,że się tylko spotkaliśmy przy Waszym rozpinaniu przedsionka... :jump: ,ale mam nadziję ,że na kolejnych zlotach będzie okazja ... :ok::hop1::]

 


post-137358-imported-42c55378-16d4-4f3f-81a9-87702d8e1992_thumb.jpg

 

 

post-137358-imported-f90897d4-c857-4bef-aa37-1aad586e1e94_thumb.jpg

 

 

post-137358-imported-73171352-7ae6-47a6-b638-f097859061a6_thumb.jpg

 

Gołabki na ogniu ... teściowej robota.

post-137358-imported-c73d979e-8ee6-4f41-b596-b925384f2be7_thumb.jpg

 

Nagroda od "naszej" wspaniałej młodzieży ... bardzo dziękuje ...

post-137358-imported-c57592cb-554b-4ee5-b628-2821bb9b2fc0_thumb.jpg

 

Szeryf ...

post-137358-imported-b16a03e1-c049-4b83-b295-de41dd20a7d2_thumb.jpg

 

Rejs statkiem ...

post-137358-imported-c14119f9-469f-438c-b844-039240f6b20f_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wrzuce pare fotek ... :ok::-]:ok:

 

[ Dodano: Pon 10 Maj, 2010 21:27 ]

Myślę że to dobrym pomysłem jest wstawianie fotek ze zlotu bo Ja tak jak Wirek też wziąłem aparat i nie zrobiłem żadnej fotki a dzięki waszym zdjęciom już kilka mam na których jestem. Bardzo dziękuję i proszę o jeszcze.

 

Rafał szkoda ,że się tylko spotkaliśmy przy Waszym rozpinaniu przedsionka... :jump: ,ale mam nadziję ,że na kolejnych zlotach będzie okazja ... :ok::hop1::]

 

mam nadzieje że już niedługo, myślę że będzie to w Gródku nad Rożnowem w czerwcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może w końcu i ja "cóś" zapodam - akcja miała miejsce wieczorem 3maja z udziałem ostatnich "maruderów" Zlotowych :jump:

 


Pożegnalne ognisko "niedobitków Zlotowych" ("cóś" krótki kijek se wziąłem - paliło w łapy jak jasny gwint

post-137490-imported-25f228a6-c163-4d0b-9dcc-ad070720e4ef_thumb.jpg

 

Jak widać do pieczenia przy ognichu nie było kolejki bo ostatnią kiełbachę zlotową miałem JA ..........hihi

post-137490-imported-9043ae0a-877b-42b6-a2b7-b70e4e255648_thumb.jpg

 

Biesiada - co nieco przyoszczędziliśmy na koniec Zlotu (stoły były pełne)

post-137490-imported-09e79823-6fe2-4b91-bde5-aa0623606c3c_thumb.jpg

 

Tu nie wiem o co chodzi !!! Czyżbym do Karolka mówił "ODDAWAJ KRZESEŁKO MAŁY" ???

post-137490-imported-56a7c741-6e3d-4c43-b35d-1cd62dc88735_thumb.jpg

 

Poprzednio darowane buty zdarły się Edowi no i trza było zacząć zbierać na nowe .........hihi

post-137490-imported-ae053ec5-608d-4405-856b-165350458a3f_thumb.jpg

 

Chyba Ed zaczął słabnąć bo mu rękę podtrzymuję ........ albo mieliśmy zagrać na cztery ręce - zabijta - nie pamiętam !!!

post-137490-imported-261225ca-0d37-42eb-a918-d3152bccdfd4_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda jak by sobie przypisali wszystkie zorganizowane atrakcje,parę nie ścisłości delikatnie mówiąc,może to cena za pomoc lub pozwolenie na zorganizowanie zlotu u nich :niewiem::niewiem::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Przeczytałem i wychodzi na to, że był to zlot PFCC, że organizowane imprezy były przez Miasto...itd. Niestety każde "uwikłanie" się w imprezy razem z władzami tak się skończy. Z tego m.in. powodu jestem za przywróceniem Zlotom Karawaning.pl typowej w latach poprzednich spontaniczności.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekk, a co tu miasto miało do zlotu? jest to kemping pod władzami miasta, Burmistrz przywitał nas jako gospodarz, poczęstował mięsiwem i zabezpieczył wycieczkę rowerową ( bo jednak sporo jechało w tej grupie) i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

tomekk, a co tu miasto miało do zlotu? jest to kemping pod władzami miasta, Burmistrz przywitał nas jako gospodarz, poczęstował mięsiwem i zabezpieczył wycieczkę rowerową ( bo jednak sporo jechało w tej grupie) i to wszystko.

 

Rysiek, ja odniosłem się do artykułu do którego link jest powyżej. Przykro się czyta, że przede wszystkim Twoje zaangażowanie nie zostało w sposób jednoznaczny przedstawione.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt pozostanie faktem - Miasto pomogło w zorganizowaniu zlotu ( wielkie dzięki) i tego nie możemy negować . Jest klika drobnych nieścisłości ale na końcu jest odnośnik do naszego forum i relacji ze zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gośćmi byli członkowie PFCC

dopiero ten informator przekazał że zmieniłem Karawaning.pl na PFCC tak samo jak i Wy nawet nie wiedząc o tym . Dobre :niewiem::niewiem::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.