Skocz do zawartości

Mała wymiana Browarków


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś już ktoś z kolegów zaproponował taką inicjatywę, ale pościk przepadł bez echa. Wobec tego zaproponuję małą wymianę doświadczeń smakowych. Przywiozę szczecińskiego regionalnego Bosmana na wymianę na inne regionalne piwko. Acha, nie obraźcie się ale Lech i Tyskie w grę nie wchodzi. Nie NIE żeby nie smakowało, tylko regionalną nutką już nie trąci.

 

Moja przyczepka oznaczona będzie flagą z avataru.

post-133313-imported-9a6f53aa-71d4-4544-aec6-66470732a8db_thumb.jpg

post-133313-imported-17e39d4e-4a29-4b4e-be48-9997245ac4b9_thumb.jpg

post-133313-imported-723f9e6a-65a7-4973-81b9-2d6c7ad8bd28_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo, to Bosman dotarł do stolicy? :ok: No nie wiedziałem.

 

[ Dodano: Sob 17 Kwi, 2010 17:13 ]

A tak naprawdę to browar Bosman ma beznadziejną politykę marketingową i praktycznie każdą imprezę masową przegrywa jak nie z Lechem to z Tyskim, stąd i owa moja szutka.

A tak dla pośmiania, to w Słupsku w Tesco znalazłem Bosmana na półce z piwem regionalnym.

Niemniej jednak powymieniać się możemy :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, nie obraźcie się ale Lech
Lech Premium regionalny nie jest, ale Lech Pils jest dostępny tylko w Wielkopolsce ! A że według smakoszy jest uznawany za jedno z najlepszych polskich piw (tych z wielkich browarów) to jako towar na wymianę nadaje się bardzo. Ileż ja paletek ludziom w Polsce tego piwka nazwoziłem :ok:

Tak więc jest bardziej regionalny od Bosmana którego w Poznaniu mogę sobie w sklepie kupić.

 

Ponadto z Wielkopolski możemy przywieźć Fortunę w mnogości smaków, oraz słynne piwo Czarnkowskie z niepasteryzowanym na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież jest ogólnie przyjęte że na każdy zlot zabiera kratkę swojego regionalnego piwa... przynajmniej na tych zlotach na których ja byłem ..

p.s. czy królewskie jest dostępne w okolicach Poznania ?

post-133833-imported-072fe224-d499-41b3-873d-a0f5725b6fe5_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do kurii i mamy następną rozrywkę ! :-]

 

a potrzeba? jak tak to już szukam telefonu :hehe: przecież nie tylko zlot trzeba poświęcić , ale sporo załóg przyjedzie z nowymi nabytkami i to nie poświęconymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.