Skocz do zawartości

Kamping w Krapaczu lub okolicach


wratchild

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecałam tak zrobiłam ;) Rano z AKISSSJG wybraliśmy się na to pole kempingowe. Co nas zaskoczyło - brama zamknięta, żadnego dzwonka, domofonu - nic. Nieugięci na tablicy informacyjnej znaleźliśmy numer kierowniczki i zapowiedzieliśmy swój przyjazd. Lepiej więc umówić się konkretnie na swój przyjazd. Wjechaliśmy na camping. Wrażenia bardzo dobre. Przywitała nas miła pani (mieszka na terenie campingu), oprowadziła poopowiadało to i owo. Przejdźmy do konkretów.

Camping położony jest w na ładnej dużej polanie. Pani przygotowana jest na przyjęcie 3-4 przyczep jednak preferuje takich, którzy zatrzymują się u niej na dłużej niż jeden dzień. Dla każdej przyczepki jest skrzynka z przyłączem. Szarej wody można się pozbyć wylewając ją bezpośrednio do kanału, natomiast dużym minusem na tym campingu może być brak zlewni na chemię z toalet itp. ;)

Są natomiast bardzo ładne i czyste sanitariaty. Jedno pomieszczenie z prysznicem i jedna łazienka z toaletą. Jest stanowisko kuchenne. W zlewie stale ciepła woda. Na terenie Campingu jest wiata, którą Pani bardzo zachwalała :ok: można w jej pobliżu robić ognisko :ok: .

Zdjęć nie robiłam ponieważ te, które są na stronie idealnie oddają to co dziś spotkałam na campingu.

Ceny są identyczne jak te podane na stronie. Camping leży koło cichego i spokojnego lasu do drogi głównej jest kawałek drogi - ok. 1 km. Do samej Jeleniej można dojechać stąd autobusem miejskim gdyby ktoś miał ochotę :ok:

Do najbliższego sklepu jest troszkę daleko bo też koło 1-2 kilometra. Ale coś za coś - dokoła przyroda, przyroda i jeszcze raz piękne widoki.

Ogólnie sam Camping zrobił na mnie dobre wrażenie. Minimalne zastrzeżenia można mieć do właścicielki, która nie bardzo lubi śmiecących gości i troszkę w nich przebiera (tak jak pisałam przyjmuje raczej tych na dłuższy okres czasu nie na 1 dzień). Spokojnie mogę ten camping polecić na wypoczynek z rodzinką jako baze wypadową do zwiedzania naszych terenów.

 

PS dodam jeszcze że Tata (Akissjg) rozmawiał z panią na temat upustu na hasło "karawaning.pl" i pani powiedziała że się zastanowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:ok: dziękuję bardzo, jest to konkretna wiadomość i wszystko jasne, zapewne dlatego, że zimny maj mamy i dlatego był zamknięty. My chcemy na około tydzień zatrzymać się w okolicy Karpacza, więc wszystko pasuje. Resztę ugadam jak zadzwonię, jeszcze raz wielkie podziękowania ;);)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również szukałem campingu w okolicach Szklarskiej Poręby. W informacji turystycznej podano mi tel na camping Pod Klonem. Wykonałem telefon i rozmawiałem z dzierżawcą, który powiedział że camping jest w likwidacji, pole zostało sprzedane i na jego miejscu powstanie "bardzo piękny hotel".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
ja również szukałem campingu w okolicach Szklarskiej Poręby. W informacji turystycznej podano mi tel na camping Pod Klonem. Wykonałem telefon i rozmawiałem z dzierżawcą, który powiedział że camping jest w likwidacji, pole zostało sprzedane i na jego miejscu powstanie "bardzo piękny hotel".

 

Witam,

polecam kamping "WIŚNIOWA POLANA". Byliśmy tam w ostatni weekend tj. 18-21.08.2010

Warunki bardzo dobre, sanitariaty "na błysk" basen, bar itp itd. Miło i sympatycznie. Kamping nad strumieniem , więc fajnie szumi i wygląda. Bardzo blisko do Karpacza, 3 km na piechotę do miasteczka Western City gdzie można się poczuć jak na dzikim zachodzie. Polecam wszystkim. Widoki przepiękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam wszystkich.

Ja również przyłączam się do "POLECANIA" tego kempingu.

Byliśmy tam teraz na weekendzie majowym i było naprawdę super.Pogoda dopisała co prawda w 2 pierwsze dni,a potem ... 3-go maja w moje urodziny sypał gęsty jak na maj śnieg :-D !!!!!!

Ale ogólnie Bardzo polecamy tn kemping jesli ktos chce się zatrzymać naprawdę blisko Karpacza ...

 

Ps.Dziękuję kolegom z ( jeśli dobrze pamiętam Choszczna-fioletowy Citroen Xara i zielonej/niebieskiej Renault Traffic-miał flagę karawaning.pl!!!) za pomoc przy wyjeżdzie we wtorek rano :dzieki: .

 

Pozdrawiam Serdecznie

wszystkich tam przebywających !!!

 

kb2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj !

Nie wiem czy interesuje Cię Karpacz czy też okolice . Tu pomijam Szklarską P. ponieważ nie mam żadnych namiarów .

Jeżeli chodzi o okolice Karpacza to niecałe 5 km pozostanie do pokonania z miejscowości Miłków . Jest tam kemping - Wiśniowa Polana . Byłem tam w roku 2009 .

Tu masz namiary - http://noclegi.onet....kow,milkow.html

Poniżej zamieszczam kilka fotek z zeszłego roku .

 

PS - Sanitariaty były OK .

 


W oddali po lewej plac na przyczepy i kampery .

post-133526-imported-853f821d-4c64-4b3c-b856-d00ef721317d_thumb.jpg

 

Plac z bliska .

post-133526-imported-dd725f3f-5d97-4871-9a33-568a9e5fb8ef_thumb.jpg

 

Jeszcze inne ujęcie .

post-133526-imported-f7c3cf63-116e-4a76-8611-fe45daaf05c4_thumb.jpg

 

Po wyjściu za bramę kempingu roztacza się widok na m.in. Śnieżkę .

post-133526-imported-a0f52032-c167-4a26-a8d1-3e8cbdf1085c_thumb.jpg

 

Byłem w zeszłym roku na "Wiśniowej Polanie" i jak najbardziej polecam. Fajne położenie nad rzeką,, blisko (ale bez przesady) do miasta, czyste sanitariaty i prysznice, basen ( w cenie), plac zabaw dla dzieci, bar, mini sklepik, do sklepu 10 min na piechotę. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Polecam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Ati pisała o zlocie we wrześniu zeszłego roku, ale skoro się piszesz to możemy się spotkać a jak ktoś ma ochotę jeszcze przyjechać to spontan gotowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam kemping w Polanica-Zdrój ul.Sportowa 7 tel. 748681211 .W zeszłym roku wybieraliśmy się do Szklarskiej Poręby lecz w ostatniej chwili znajomi dali nam namiar na Polanica i muszę powiedzieć że nie żałujemy absolutnie . Kupujesz mapkę i w okolicach masz wiele świetnych miejsc wartych zwiedzenia tydzień będzie mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polanica faktycznie jest atrakcyjna ale to już nie jest okolica Karpacza. Atrakcji w okolicach faktycznie co nie miara ale sam kemping nie polecam w okresie intensywnych opadów lub zaraz po nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.