Skocz do zawartości

VIII Zbiegowisko Południowców - Za tydzień wakacje!!!


Rekomendowane odpowiedzi

W ostatni weekend na VII Zbiegowisku Południowców zrodził się pomysł, by przed wakacjami spotkać się jeszcze raz.

Jak do tej pory za każdym razem Zbiegowisko odbywało się w innym miejscu i tak tez będzie tym razem.

 

Jestem po rozmowach z właścicielem Ośrodka Wypoczynkowego "BARBARA” w Gródku nad Dunajcem, wstępne ustalenia zostały dokonane. Informuje ośrodek jest po remoncie i zdjęcia są nie aktualne. Jestem umówiony z właścicielem na spotkanie to wtedy zdam aktualna relacje fotograficzną.

 

VIII Zbiegowisko Południowców – „Za tydzień wakacje”

odbędzie się w dniach 18-20 czerwca 2010 r. nad jeziorem Rożnowskim w Gródku nad Dunajcem. http://www.barbara.prospect.pl/kontakt.htm

 

Serdecznie zapraszamy chętnych do zapisywania się:

 

Lista chętnych karawaning.pl:

1. track222 - 3 osoby

2. mesert - 2 osoby

3. lwiątko_74 - 2 osoby

4. Trafko - 3 osoby

5. Tadek1 - 2 osoby

6. tomo ns - 2 osoby

7. bizon - 5 osób

8. Janusz s - 1 osoba

9. adi1958 - 2 osoby

10. darek126N - 3 osoby

11. Rafal_K - 2 osoby

12. Witek (nowy) - 2 osoby

13. Dani - 4 osoby

14. Jasiek - 2 osoby

15. leszek - 3 osoby

16. konrad_b - 4 osoby

17.

18.

 

Aktualnie jest zapisanych (karawaning.pl) - 16 załóg:

- 32 osób dorosłych

- 10 młodzieży (starszej i młodszej)

 

Lista chętnych camperteam.pl:

1. tolo61 - 2 osoby

2. maluch - 2 osoby

3. Gregor77 - 2 osoby

4.

 

Aktualnie jest zapisanych (camperteam.pl) - 3 załogi:

- 6 osób dorosłych

- 0 młodzieży (starszej i młodszej)

 

 

 

Plan VIII Zbiegowiska Południowców:

• piątek 18 czerwca 2010 r. przyjazd załóg, wieczorem wspólny posiłek (duszonki a’la Trafko), nocne polaków rozmowy, biesiadowanie przy ognisku

• sobota 19 czerwca 2010 r. przed południem rozruch, śniadanie we własnym zakresie, zwiedzanie okolicy, następnie wspólne gotowanie żurku z wkładką - konsumpcja, wieczorem nocne polaków rozmowy, biesiadowanie przy ognisku,

• niedziela 20 czerwca 2010 r. przed południem wspólne śniadanie (mega jajecznica), wyjazd do domu.

 

 

 

U w a g a:

Wszystko na kempingu jest załatwione. Nie płacimy sami za pobyt na kempingu.

 

Rozliczenie imprezy nastąpi jak zawsze w niedziele po śniadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trafko-Anielico Ty moja-dlaczego nie ma Cię jeszcze na liście razem z Bizonem?

Czy wyście powariowali.

Ja dopiero wstałem , zjadłem obiad i ledwo co włączyłem kompa :ok:

Oczywiście ,że jadę .

Z takimi ludźmi jak wy warto konie kraść.

No tylko nie wiem czy wy wytrzymujecie ze mną przy ognisku. :ok:

Zawsze marzyłem aby tam wrócić.

Byłem tak dawno temu w domkach.

Miałem widok na pole i ich użytkowników.

Wtedy zrodziło się u mnie posiadanie własnej przyczepy.

Człowiek nie pomyślał ,że za kilka lat tam będzie własną przyczepą i wspaniałymi ludźmi.

 

[ Dodano: Sro 14 Kwi, 2010 15:59 ]

Zapomniałem o najważniejszym.

Proszę o dopisanie do listy.

Trafko 3 os.

Dyscyplina musi być. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździliśmy do Gródka i Bartkowej pod namiot w latach 80-tych.Na polu w Gródku po lewej stronie pola stały zawsze przyczepy czyli ,,arystokracja,,.Już wtedy chodziły mi myśli po głowie żeby kiedyś zakupić.Sentyment do j.Rożnowskiego pozostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem zaproponować Boże Ciało w www.jazy.pl myślałem że było by więcej wolnego czasu? Może tu zorganizujemy? Pozdrawiam

Daniel bardzo chętnie tylko tydzień wcześniej tj. 28-30 czerwca nasze załogi jada na zlot do Borek. Wyjazd tydzień po tygodniu nie bardzo jest możliwy, dlatego został wybrany taki termin.

 

Mam taka propozycje następne Zbiegowisko zrobić tam gdzie Ty proponujesz, a my z przyjemnością przyjedziemy nawet w miesiącach wakacyjnych. Pozdrawiam Rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy prosze nas też oczywiście dopisać Bizony 3 osoby a może jeszcze 2 tak jak ostatnio.Pożyjemy zobaczymy :):ok:

 

[ Dodano: Czw 15 Kwi, 2010 11:58 ]

My także zrobimy kociołek duszonek;)) :ok::niewiem:

 

[ Dodano: Czw 15 Kwi, 2010 12:02 ]

Musze przyznać że miejsce świetne i zabawa napewno bedzie świetna z naszymi załogami :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.