Skocz do zawartości

Dyskusja na temat tragedii w Smoleńsku


Th0rn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

proponuje TVN24 są pokazane też i inne osoby, które były w tym samolocie i np są sylwetki trzech młodych ( od 23 do 29 lat) dziewczyn - stewardes .

Jedna z nich lubiła skoki spadochronowe, inna zajmowała się ochroną zwierząt .

Są prezentowane tez i inne osoby, które zginęły w tym samolocie.

 

Wirek, zgoda że co nieco ta akurat telewizja mówi. Publiczna trąbi tylko o Kaczyńskich i o pisowskich posłach. Ale nie to mnie boli - boli mnie, że prezydent Kaczorowski, starszy już i bardzo zasłużony człowiek jest totalnie pomijany. A to jest były polski prezydent. Należą mu się większe honory niż Kaczyńskiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było - myślę że każdy może wypowiedzieć swoje zdanie na temat tragedii w Smoleńsku.

Posty wydzieliłem na prośbę innych - tamten temat zostaje tylko na "palenie świeczek"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja wrzucę parę słów na temat wydarzeń które mają miejsce PO wielkiej tragedii.

Mianowicie nie zgadzam się z tym aby Kaczyńscy zostali pochowani na Wawelu w Krakowie.

dodam że nie byłem jego politycznym zwolennikiem jak i całej prawej frakcji. uważam że większe zasługi dla kraju miał i ma L. Wałęsa i ciekawe czy dla niego znajdzie się miejsce na Wawelu. W Krakowie chowani byli Królowie i ludzie zasłużeni dla kraju którzy zostawili dziedzictwo po sobie. Kaczyński zaliczał się do grupy ludzi którzy zasłużyli się dla kraju i hołd należy się im wszystkim a nie jednostkom. Kaczyński zginą w strasznej, niewyobrażalnej tragedii ale nie jestem pewien czy to jest powód do takich decyzji i czy właśnie to nie jest decyzja polityczna.

 

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boli mnie, że prezydent Kaczorowski, starszy już i bardzo zasłużony człowiek jest totalnie pomijany. A to jest były polski prezydent. Należą mu się większe honory niż Kaczyńskiemu.

Trumna z ciałem prezydenta Kaczorowskiego będzie w Belwederze.

 

kocur, masz racje to są dramaty ludzkie dla rodzin każdej z osób, która była w tym samolocie.

Miałem okazję osobistego kontaktu z trzema osobami w tym samolocie w tym też z prezydentem Kaczyńskim nim jeszcze był prezydentem Warszawy, a później Polski, z Jerzym Szmajdziński, a Aleksandra Natalli-Świat była moim wykładowcą .

 

Nie byłem zwolennikiem prezydentury Kaczyńskiego, w wręcz przeciwnikiem , prawdą jest co media teraz mówią i piszą, że z każdym rozmawiał, osobiście się o tym przekonałem.

Rozmawialiśmy we dwoje, bo wiozłem go swoim autem do studia radiowego na wywiad i w studiu czekaliśmy na ten wywiad kontynuując rozmowę - rozgadany jak rzuciło mu się temat , podtrawił długo o tym gadać, można było z nim pożartować.

Szmajdziński bardzie stonowany i małomówny.

 

A Aleksandrą Natalli-Świat to już osobna historia, jak zasnąłem i zacząłem chrapać na jej wykładzie. ale okazała się bardzo wesoła kobietą wszystko to obróciła w żart :ok:

 

 

Myślę, że każdy ma jakiś osobisty stosunek do każdej z tych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pochówku na Wawelu dzieli społeczeństwo , niepotrzebne to w takiej chwili .

Niczym nie jest uzasadniona ta decyzja o Wawelu poza emocjami, które pojawiły się w związku z tym wypadkiem.

Wielka tragedia , wielki smutek z powodu okrutnej śmierci tylu osób, tylu znanych Polaków , ale wydaje mi się , że uhonorowanie pary Prezydenckiej grobem na Wawelu jest decyzją chybiona. Rodzi to niemiłe myśli , niemiłe skojarzenia i budzi protest .

Ale obywateli nikt nie pyta o zdanie.Naszym zadaniem jest milczeć, słuchać i karnie płacić podatki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Prezydent Kaczyński ma być pochowany na Wawelu to pozostali byli Prezydenci RP (Jaruzelski, Wałęsa i Kwaśniewski) też w przyszłości bedą mogli być tam pochowani ? :ok: Po prostu pytam...

A Prezydent Kaczorowski to dlaczego nie ? Nic nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Prezydent Kaczyński ma być pochowany na Wawelu to pozostali byli Prezydenci RP (Jaruzelski, Wałęsa i Kwaśniewski) też w przyszłości bedą mogli być tam pochowani ? :ok: Po prostu pytam...

A Prezydent Kaczorowski to dlaczego nie ? Nic nie rozumiem...

wiesz jezeli zostanie tam pochowana Para Prezydencka to i moze na grob na Wawelu zalapie sie rowniesz i Brat Blizniak ze o Mamusi nie wspomne . co kraj to obyczaj , wole nie pisac na ogolnym co o tym wszystkim sadze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jeszcze trzeci bliźniak. a czym on jest gorszy od dwóch pozostałych. a może w ogóle na Wawelu niech zrobią siedzibę PISioków. to jest porostu paranoja, kolejny powód by poróżnić polaków a mogło być normalnie, była taka szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.