Skocz do zawartości

Dyskusja na temat tragedii w Smoleńsku


Th0rn

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ludzi nie przecze...ale momentami to co widze w tv zakrawa na histerie i Pani w wiadomosciach ktora wykrzykuje...I kto teraz bedzie bronil Polski??!!!!! Hmmm myslalem ze to nalezy zalowac ludzi a nie tego z jakiej byli partii czy cos...90% osob pokazywanych w tv to elektorat PIS niestety, bo brakuje jakos ludzi mowiacych z sensem tylko politykowanie przemawia przez nich. Tak czy siak [*][*][*][*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda ludzi nie przecze...ale momentami to co widze w tv zakrawa na histerie i Pani w wiadomosciach ktora wykrzykuje...I kto teraz bedzie bronil Polski??!!!!! Hmmm myslalem ze to nalezy zalowac ludzi a nie tego z jakiej byli partii czy cos...90% osob pokazywanych w tv to elektorat PIS niestety, bo brakuje jakos ludzi mowiacych z sensem tylko politykowanie przemawia przez nich. Tak czy siak [*][*][*][*][*]

 

popieram każde słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy choć dziś miejcie trochę taktu i powagi. Ludzie są faktycznie w szoku i nie należy komentować w taki sposób ich wypowiedzi.

 

Ale ja jestem powazny. Zwrocilem tylko uwage na niepowazne podejscie ludzi do tematu z tego co obserwuje z telewizji. Jeszcze raz jakbys nie zauwazyl pisze: [*][*][*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbędna dyskusja Panowie. Proszę moda o posprzątanie. W założeniu miał to być wątek wyrażający ubolewanie. Jeśli kolega thorn ma ochotę wyrazić swoją dezaprobatę dla działań prezenterów TV, śmiało może zrobić to w osobnym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekwwa, gfizyk, Effendi, przeczytajcie dokładnie post ThOrna. Napisał to pod czym i ja się podpisuję obiema rękami. Żałujemy ludzi, którzy zginęli w wypadku a nie polityków konkretnych partii. Więcej spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocur - przeczytaj uważnie co napisał Jacekwwa. Nie jest to miejsce na takie komentarze. Pod czymś takim można się podpisać, ale nie tutaj.

Liczę, że mod zrobi porządek i pozostawi miejsce kondolencji na kondolencje, a komentarze do kondolencji w oddzielnym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekwwa, gfizyk, Effendi, przeczytajcie dokładnie post ThOrna. Napisał to pod czym i ja się podpisuję obiema rękami. Żałujemy ludzi, którzy zginęli w wypadku a nie polityków konkretnych partii. Więcej spokoju.

 

dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się narażę ,ale muszę napisać , już mnie to wkurza wciąż trąbią w TV o Kaczyńskim ,jego żonie ,posłach(oni tam jechali na wycieczkę za naszą kasę) , ale ani słowa o ludziach którzy byli w tym samolocie w pracy piloci,borowiki,stewardesy !!!! to tacy sami ludzi !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się narażę ,ale muszę napisać , już mnie to wkurza wciąż trąbią w TV o Kaczyńskim ,jego żonie ,

Mówią o wszystkich ,widocznie żle słuchasz -,cały świat mówi.

Chyba jednak się narazisz ,ale nie bierz tego do siebie :ok: każdy ma prawo napisać co myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timtim, nie wiem jaką TV oglądasz , proponuje TVN24 są pokazane też i inne osoby, które były w tym samolocie i np są sylwetki trzech młodych ( od 23 do 29 lat) dziewczyn - stewardes .

Jedna z nich lubiła skoki spadochronowe, inna zajmowała się ochroną zwierząt .

Są prezentowane tez i inne osoby, które zginęły w tym samolocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.