Skocz do zawartości

Kemping w Bieszczadach


Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Wyspa Energetyka (energetyk) - wyspa na jeziorze solińskim... 
solina.pl

Byłem tam teraz w sierpniu (2015)... i odradzam 
w weekendy najazd "dzikich Hunów" co skutkuje permanentnymi kolejkami do toalet, prysznicy...
w weekend 15-16.08. po prostu zabrakło wody, sanitariaty zapchane, "papierzaki" po krzakach, a pańcia kierowniczka ignorująca problem.
Po telefonach do SANEPID'u - kierownictwo ruszyło głową i rozwiązali problem przynajmniej sanitariatów - stawiając  wiadra z wodą...
a na deser - dzięki wizycie SANEPIDu okazało się, że ośrodek reklamuje się jako kemping a jest zarejestrowany jako pole namiotowe - i SANEPID kontrolując sprawdza wymagania dla pola namiotowego, a nie kempingu...
gdyby nie przygody z sanitariatami, prysznicami (jak już woda była, to automat od ciepłej wody zjadał monety, a wody ciepłej nie było) i zawyżoną kategoryzacją mógłbym polecić... a tak - odradzam

PS jak ktoś się tam wybiera mimo wszystko - polecam minimum 50 m przedłużacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Andreas, ja również wybrałabym Górną Wetlinkę. Byłam na obydwóch wcześniej wymienionych campingach. Ustrzyki Górne są fajne, ciepła woda non-stop, jednak camping u Pani Steni ma swój klimat. Siedząc przed czepą patrzysz na Połoninę Wetlińską. To jest bezcenne :ok:

Koniecznie zamów robione przez Panią Stenię knysze - są przesmaczne :ok:

A poza tym to własnie w Górnej Wetlince spędziliśmy niezapomniany tydzień w towarzystwie wspaniałych ludzi. To były niesamowicie fajne chwile. Dlatego zawsze będąc w Bieszczadach wrócę na ten właśnie camping. Ale to już są moje własne odczucia :jump:

Pozdrawiam ciepło, G.

    

 

 

Witam podaj jakieś namiary do pani Steni. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odwiedziłem Cypel w Polańczyku. Może być ale nie wiem jaką ocenę mu dać. W stosunku do ceny za kemping to baza sanitarna jest do dupy (za mało prysznicy i wc, jakość mocno słaba). Położenie i widoki fajne. "Plaża" beznadziejna, kamienie, skały, zero inwestycji.

Ps. Do tego sąsiedztwo jakichś półmózgów starym trupem kamperem z Oławy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem Cypel w Polańczyku. Może być ale nie wiem jaką ocenę mu dać. W stosunku do ceny za kemping to baza sanitarna jest do dupy (za mało prysznicy i wc, jakość mocno słaba). Położenie i widoki fajne. "Plaża" beznadziejna, kamienie, skały, zero inwestycji.

Ps. Do tego sąsiedztwo jakichś półmózgów starym trupem kamperem z Oławy...

czyli nic się nie zmieniło od 2015... szkoda, bo lokalizacja fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A polecicie coś nad Soliną? Planowaliśmy Cypel... ale skoro odradzacie to gdzie?

Szukamy mega fajnego miejsca z dostępem do wody (w sensie kąpieliska) na weekend ‚bożociałowy’!

Lecimy zestawem+dużym kamperem.

PS
Na ten camping w diablej górze na prawdę aż tak warto?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od końca. 

Diabla Góra - Tak, aż tak bardzo warto B), jako baza do zwiedzania Sanoka, Gór Słonnych, i okolic. Kąpiele w rzece, wewnętrznym stawie, lub basenach dla dzieci (nie wiem czy już są rozstawione)

 

Jeżeli chodzi o Zalew Soliński - to polecam Cypel-Polańczyk: więcej masz w innych wątku: http://forum.karawaning.pl/topic/2301-solina-kamping-cypel-w-polańczyku/?page=4

ale czytaj przede wszystkim tegoroczne wpisy ;). Jeśli się zdecydujesz, to raczej warto już dzisiaj zapisać się na rezerwację, bo może być ciasno.

 

Kąpieliska, wg Sanepidu, nad Zalewem są 4 sztuki. https://sk.gis.gov.pl/index.php/strona/content/7

Chociaż, na tej stronie czytamy, że sezon kąpielowy trwa od 01.07, :( pomimo tego, polecam Patelnię (najbliżej Pola Cypel).

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czy w Komańczy lub bliskiej okolicy jest jakiś kemping, pole namiotowe? Google wyrzuca mi tylko pole namiotowe Zacisze, ale informacji jakieś szerszej brak :unsure: 

Był ktoś z Was tam i może coś więcej powiedzieć? A może macie inne propozycje noclegu w tamtym rejonie?

Planuję odwiedzić wreszcie jeziorka Duszatyńskie, a 70 kilometrów z UG nie chce mi się gonić... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszatyn to pole bez niczego. No może te drewniane kibelki tylko.

Duszatyn

Można postawić zestaw i wyjść nad j Duszatynskie i i już nie daleko Chryszczata

Jeziorka Duszatyńskie i Chryszczata

Taka moja mała relacja z tych miejsc. Wim że pewnie niewiele Ci pomogą, ale zawsze to coś 

 

 

 

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mundek28 napisał:

W Cisnej masz kemping.

wiem, ale w dalszym ciągu to 35 kilometrów w jedną stronę ;)

@Zundapp600 dzięki za obie relacje, pomogły mi o tyle, bo kołatało mi się po łbie, że do Duszatyna nie da się dojechać samochodem (zakaz wjazdu), a tak to zmienia postać rzeczy. 1-2 noce, na upartego bez prądu damy może jakoś radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Duszatyna masz wjazd od Komańczy i tylko z tej strony możesz wjechać. Mijasz barek po prawej i ................

Kawałek pod zakaz, ale tu można :-) i przed samym potokiem/rzeką po lewej stronie masz to pole. Nie wiem jak to obecnie wygladą bo nie byłem już kawałek czasu. Kiedyś było to nadleśnictwa a teraz przeobraziło sie w tzw "dzikie pole". Uważam że jak na wyjście na Duszatyńsie to dobra baza na dzień. Ale czasami bywa tam sporo ludzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na tym biwaku w zeszłym roku. Ale się naszukałem tego miejsca. Przejechałem tam 2 razy nieświadomie szukając. Myślałem że łatwo będzie znaleźć bo będą ludziska a tam żywego ducha. Z dużą przyczepą jakby ktoś chciał to problem może mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.