Skocz do zawartości

Kemping w Bieszczadach


Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

witam

w zeszłym roku nie udało mi sie pojechac na zlot w Bieszczady :ok: ale w tym roku chciałbym pojechać tam na weekend majowy i w związku z tym chciałbym prosić stałych bywalców Bieszczad o namiary na jakiś fajny Camping tak aby prosto z Campingu można było ruszać na szlak.

z góry dziękuje za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Andreas odwiedz Wetline :ok: prosto z kempingu ruszasz na szlak na połonine Wetlinską a i na inne szlaki jest to dobre miejsce wypadowe :ok: a jak przed budka usiądziesz to przepiękny widok na ww połonine będziesz miał :ok:

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4569

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz jechał pewnie od strony Cisnej, więc musisz przejechac całą Wetlinę, na końcu której jest też camping po lewej (przy Hotelu Górskim) - znacznie gorszy. Jedź dalej, miń znak koniec Wetliny i dojedź do początku Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Zaraz po lewej jest Górna Wetlinka. Ja na tym campingu wypoczywam wspaniale. W barze zamówcie przynajmniej raz knysze.

 

[ Dodano: Czw 08 Kwi, 2010 14:25 ]

a minusy to?

pewnie betonowe podłoże i kibelki z PRL-u?

Ten camping jest połozony na terenie dawnej owczarni, więc część stanowisk jest wyłożona płytami betonowymi, ale większość to trawa, tylko dalej od prądu (przyda się długi przewód). Łazienki przy barze ok, płatne odrębnie, ciepła woda zawsze. Są też dwa oczka WC na terenie campingu, już nie takie ok, ale da się przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale większość to trawa,

a po deszczu tam robi się bagno , choć można znaleźć górkę Andreas, jak chcesz tam być koniecznie zabierz kalosze, bo nie wiesz czy nie bedzie padać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę nie mylić, kempingu w Wetlinie z tym co ja podałem w Ustrzykach Górnych. Na tym w Wetlinie nie byłem wstanie ustawić przyczepy, takie były komary.

Ten w Ustrzykach Górnych ma lepsze zaplecze sanitarne i sklep na terenie.

 

http://hotel-pttk.pl/pl/camping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest urok Bieszczad, jak poleje więcej, robi się błoto. Dlatego w maju raczej bym postawił budkę na płytach. Camping w Ustrzykach Górnych ma lepszą infrastrukturę, ale Górna Wetlinka jest bardziej cicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info.

wiec kalosze i napęd 4x4 i powinno się udać :ok:

szczerze to dla mnie im mniej ludzi i techniki tym lepiej... - no prąd by się przydał ale bez tez jest ok.

w tym roku na urlop chcę wybrać się do dzikiej Finlandii więc zacznę sie przyzwyczajać w naszych Bieszczadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec kalosze i napęd 4x4 i powinno się udać :ok:

 

spoko dasz rade :ok: nie jest aż tak źle żeby były problemy z wyjazdem ale fakt że kalosze się mogą przydać :ok:

 

dla mnie minusy to;

 

-sanitariaty

-podłoże w którym ciężko przymocować przedsionek

 

a plusy;

 

-cisza i spokój

-przepiękne widoki

 

wybór należy do Ciebie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że możemy polecić pole namiotowe "Zatoka" położone nad Soliną, z dostępem do wody, z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Jest to małe pole namiotowe tarasowe, ale można tam spokojnie ustawić się z przyczepą. Jest prąd, toalety może niezbyt nowoczesne (nie ma płytek), ale bardzo czyste. Prysznic tylko jeden, dodatkowo płatny. Mogą pojawić się problemy przy wiekszej ilości gości. My byliśmy tam kilka lat temu, ludzi było bardzo mało i bardzo chwaliliśmy sobie to miejsce. Cisza i spokój. :ok:

http://www.zielonakwatera.pl/?id=10174

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filipinka, widziałem to pole i jest jak piszesz, ale Andreas, chce po górkach połazić , więc zostaje Wetlina Górna , lub Ustrzyki Górne z kempingów idzie prosto na szlaki, a z tego co polecasz musiał bo około 40 km dojeżdżać by np połazić po połoninie Cyrańskiej lub inne szlaki Bieszczadzkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pole namiotowe "Zatoka" położone nad Soliną

 

byłem na tym polu i jest fajne i pięknie położone :ok: łączy świetnie wode i góry ale tak jak Wirek pisze niebyt się nadaje na miejsce wypadowe Dojazd pod połoniny lub Tarnice zajmie ok godz a z Wetliny lub Ustrzyk można ruszać prosto z kempingu :ok: wiec moim zdaniem na wypadówki w góry to Wetlina, Ustrzyki a na leniuchowanie i wypoczynek, pływanie łódeczką, wędkowanie "Zatoka" idealnie się nadaje :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.