Skocz do zawartości
Andreas

Kemping w Bieszczadach

Rekomendowane odpowiedzi

staciek

Wyspa Energetyka (energetyk) - wyspa na jeziorze solińskim... 
solina.pl

Byłem tam teraz w sierpniu (2015)... i odradzam 
w weekendy najazd "dzikich Hunów" co skutkuje permanentnymi kolejkami do toalet, prysznicy...
w weekend 15-16.08. po prostu zabrakło wody, sanitariaty zapchane, "papierzaki" po krzakach, a pańcia kierowniczka ignorująca problem.
Po telefonach do SANEPID'u - kierownictwo ruszyło głową i rozwiązali problem przynajmniej sanitariatów - stawiając  wiadra z wodą...
a na deser - dzięki wizycie SANEPIDu okazało się, że ośrodek reklamuje się jako kemping a jest zarejestrowany jako pole namiotowe - i SANEPID kontrolując sprawdza wymagania dla pola namiotowego, a nie kempingu...
gdyby nie przygody z sanitariatami, prysznicami (jak już woda była, to automat od ciepłej wody zjadał monety, a wody ciepłej nie było) i zawyżoną kategoryzacją mógłbym polecić... a tak - odradzam

PS jak ktoś się tam wybiera mimo wszystko - polecam minimum 50 m przedłużacza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arkadii

Andreas, ja również wybrałabym Górną Wetlinkę. Byłam na obydwóch wcześniej wymienionych campingach. Ustrzyki Górne są fajne, ciepła woda non-stop, jednak camping u Pani Steni ma swój klimat. Siedząc przed czepą patrzysz na Połoninę Wetlińską. To jest bezcenne :ok:

Koniecznie zamów robione przez Panią Stenię knysze - są przesmaczne :ok:

A poza tym to własnie w Górnej Wetlince spędziliśmy niezapomniany tydzień w towarzystwie wspaniałych ludzi. To były niesamowicie fajne chwile. Dlatego zawsze będąc w Bieszczadach wrócę na ten właśnie camping. Ale to już są moje własne odczucia :jump:

Pozdrawiam ciepło, G.

Witam podaj jakieś namiary do pani Steni. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Michał2016

Odwiedziłem Cypel w Polańczyku. Może być ale nie wiem jaką ocenę mu dać. W stosunku do ceny za kemping to baza sanitarna jest do dupy (za mało prysznicy i wc, jakość mocno słaba). Położenie i widoki fajne. "Plaża" beznadziejna, kamienie, skały, zero inwestycji.

Ps. Do tego sąsiedztwo jakichś półmózgów starym trupem kamperem z Oławy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
staciek

Odwiedziłem Cypel w Polańczyku. Może być ale nie wiem jaką ocenę mu dać. W stosunku do ceny za kemping to baza sanitarna jest do dupy (za mało prysznicy i wc, jakość mocno słaba). Położenie i widoki fajne. "Plaża" beznadziejna, kamienie, skały, zero inwestycji.

Ps. Do tego sąsiedztwo jakichś półmózgów starym trupem kamperem z Oławy...

czyli nic się nie zmieniło od 2015... szkoda, bo lokalizacja fajna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TIGERLUNAR

Mam w planach odwiedzić Diablą góre i kemping u Pana Cezarego.Czy ktoś może odwiedzil w ostatnim czasie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
powolniak
W dniu 14.04.2018 o 08:24, TIGERLUNAR napisał:

Mam w planach odwiedzić Diablą góre i kemping u Pana Cezarego.Czy ktoś może odwiedzil w ostatnim czasie?

My są na tym polu, kontynuując objazdówkę po Podkarpaciu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi