Skocz do zawartości
Andreas

Kemping w Bieszczadach

Rekomendowane odpowiedzi

Kajman

Sprawdź Diablą Górę. Masz cały wątek. Wszędzie blisko i na rower teren marzenie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CELTIC

Camping Diabla Góra to idealne miejsce na czynny odpoczynek, Są ścieżki rowarowe i piesze, spływ kajakowy, i różne inne atrakcje, Miła atmosfera i życzliwość i pomoc gospodarza Pana Cezarego dodatkowo sprawia, że warto tam zaglądnąc. Jest wprawdzie kawałek drogi z Diablej Góry do Ustrzyk ale wzamian warunki i standart campingu warty polecenia. Byłem więc wiem co mówię, liczę, że będzie 2 zlot w Boże Ciało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JINX_Sanok

oczywiście, również polecam Diablą Górę  :yay:

a dla porównania poddaję również pod rozwagę inną miejscówkę: http://www.rajskie.pl/

Ośrodek Rajskie, nad Sanem, przed Zalewem Solińskim, właściwie pomiędzy Zalewem a Połoninami

w zasięgu roweru masz zarówno Solinę, Polańczyk, Werlas, jak i Połoninę Wetlińską, Zatwarnicę, Chmiel, Dwernik, oraz moje ulubione Pasmo Otrytu (to raczej pieszo)  :swieca: 

sam Ośrodek jest dość dobrze wyposażony (co widać na zdjęciach), jest też wyśmienitą bazą dla wędkujących

jak się nocuje to nie wiem, bo byłem tylko w ciągu dnia i bez swojej przyczepy  :(

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ink_s

Hej JINX_Sanok :)

Fajne te Rajskie! Ale jest tam możliwość postawienia przyczepy?

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JINX_Sanok

byłem tam jesienią kupić przyczepkę, która stała stacjonarnie (dla znajomego) - kilka innych jeszcze było, więc wjechać można  :]

Ośrodek wygląda całkiem znośnie, na całej szerokości położony na Sanem, który w tym miejscu jest szeroki i płytki, w sam raz dla dzieci

na stronie, w cenniku nie ma opcji postawienia przyczepy, więc trzebaby popytać telefonicznie

w jakiś majowy weekend na pewno podjadę sprawdzić dokładniej

Sylwek, przyjeżdżajcie - jakąś miejscówkę znajdziemy  ;) 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ink_s

Przyjedziemy, przyjedziemy..... pytanie tylko kiedy. :) Ale już się cieszę.

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BOGDANKRAKOW

byłem tam jesienią kupić przyczepkę, która stała stacjonarnie (dla znajomego) - kilka innych jeszcze było, więc wjechać można  :]

Ośrodek wygląda całkiem znośnie, na całej szerokości położony na Sanem, który w tym miejscu jest szeroki i płytki, w sam raz dla dzieci

na stronie, w cenniku nie ma opcji postawienia przyczepy, więc trzebaby popytać telefonicznie

w jakiś majowy weekend na pewno podjadę sprawdzić dokładniej

Sylwek, przyjeżdżajcie - jakąś miejscówkę znajdziemy  ;)

pozdr

Witam i mam pytanie czy sprawdziles moze jak wyglada temat przyczep w tym miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JINX_Sanok

na razie weekendy miałem zajęte przez "Małych Komunistów", w tym tygodniu też nie dam rady, więc zostają jeszcze tylko 2 majowe terminy  :ok:

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BOGDANKRAKOW

Ok wiec poczekam na info pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JINX_Sanok

byłem, zobaczyłem  :yay:

na początek telefon, i okazało się, że ośrodek rajskie(pl) faktycznie nie jest przygotowany do przyjęcia przyczep; są tam domki i przyczepy stacjonarne, a ja mogę się zmieścić na łączce za ośrodkiem  :oslabiony: mała konsternacja, ale nic, i tak jedziemy, na miejscu jakoś się dopasujemy;

na miejscu okazało się że wygląda to nienajlepiej - no wykoszona łąka i nic więcej, ani nawet zwykłej sławojki, ani wody ani prądu  :pad: no to szukamy coś innego w okolicy, a jest tych miejsc kilka

wybraliśmy: Ośrodek PGNiG - Rajskie 17, http://rajskieow.pl/

dość duży, okazały Ośrodek, kompletnie wyposażony, większość powierzchni zajmują drewniane domki, ale jest też łączka nad brzegiem rzeki, przygotowana do przyjęcia kilku-kilkunastu przyczep (max może ok. 30),

dostęp do prądu jest, wc, prysznic, zlew do zmywania naczyń, ciepła woda bez limitów :bravo: , plac zabaw dla dzieci, w lecie brodziki dla maluchów ze zjeżdżalnią, duże boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, wiata grillowa, w ośrodku wypożyczalnia sprzętu wodnego 

płatność: 50PLN, za mój zestaw (2+2 z prądem)

ogólnie jest to miejsce nieco oddalone od turystycznego mainstreamu, więc bardzo cicho, aczkolwiek dla niektórych może zbyt nudno

pozdr

post-5201-0-77842000-1432534930_thumb.jpg

post-5201-0-32279100-1432534936_thumb.jpg

post-5201-0-01348800-1432534941_thumb.jpg

post-5201-0-55941900-1432534945_thumb.jpg

post-5201-0-34100300-1432534950_thumb.jpg

post-5201-0-80022500-1432534954_thumb.jpg

post-5201-0-57794100-1432534960_thumb.jpg

post-5201-0-26797200-1432534971_thumb.jpg

post-5201-0-72216400-1432534976_thumb.jpg

post-5201-0-97314200-1432534982_thumb.jpg

post-5201-0-43699600-1432534988_thumb.jpg

post-5201-0-58692100-1432534994_thumb.jpg

post-5201-0-54306800-1432534999_thumb.jpg

post-5201-0-67962400-1432535004_thumb.jpg

post-5201-0-37524700-1432535012_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szahtior

Będe w Rajskim od 4.06.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Waldek00x

byłem, zobaczyłem  :yay:

na początek telefon, i okazało się, że ośrodek rajskie(pl) faktycznie nie jest przygotowany do przyjęcia przyczep; są tam domki i przyczepy stacjonarne, a ja mogę się zmieścić na łączce za ośrodkiem  :oslabiony: mała konsternacja, ale nic, i tak jedziemy, na miejscu jakoś się dopasujemy;

na miejscu okazało się że wygląda to nienajlepiej - no wykoszona łąka i nic więcej, ani nawet zwykłej sławojki, ani wody ani prądu  :pad: no to szukamy coś innego w okolicy, a jest tych miejsc kilka

wybraliśmy: Ośrodek PGNiG - Rajskie 17, http://rajskieow.pl/

dość duży, okazały Ośrodek, kompletnie wyposażony, większość powierzchni zajmują drewniane domki, ale jest też łączka nad brzegiem rzeki, przygotowana do przyjęcia kilku-kilkunastu przyczep (max może ok. 30),

dostęp do prądu jest, wc, prysznic, zlew do zmywania naczyń, ciepła woda bez limitów :bravo: , plac zabaw dla dzieci, w lecie brodziki dla maluchów ze zjeżdżalnią, duże boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, wiata grillowa, w ośrodku wypożyczalnia sprzętu wodnego 

płatność: 50PLN, za mój zestaw (2+2 z prądem)

ogólnie jest to miejsce nieco oddalone od turystycznego mainstreamu, więc bardzo cicho, aczkolwiek dla niektórych może zbyt nudno

pozdr

Zarobisty kemping mnie się podoba i nie wiem czasem czy nie zawitam do niego 23.08.2015r bo w tym roku moja młodzież chce w Bieszczady.Powiem że siedziałem na internecie dosyć długo i szukałem coś na uboczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BOGDANKRAKOW

Będe w Rajskim od 4.06.

Witam mam pytanie czy byles moze w rajskim i masz wiecej fotek ... i jakie wrazenia pozdrawiam bogdan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytrus

jeśli poszukujesz prawdziwych Bieszczad, http://www.bazanadroztokami.pl/ - taki początek lub koniec świata :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
schabo78

Byłem w Mucznem,tam już jest koniec świata a to jeszcze dalej w las :)

Kto się wybiera tam autem to uwaga bo koła można pogubić..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi