Skocz do zawartości

Kamera cofania


wotar

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinając się pod temat kamerek cofania chciałbum się poradzic co do kamerki na przod samochodu,na szybę (ponoc bardzo przydatne).Chciałbym sobie cos takiego sprawic ale nie wiem jak ugrysc temat ,fajnie było by miec dobry obraz no i jak zawsze za jakąs nieduzą kasę .Poprosiłbym kolegow o jakies sugestie ewentualnie podesłanie jakiegos linka z owym sprzętem Za wszelkie uwagi wielkie dzięki

 

 

 

chyba admini się nie pogniewa o ten temat

Zanim zakupisz coś, pomyśl czy czasem nie możesz do tego celu używać swojego telefonu jak na przykład masz jakiś na androidzie. Można to robić przy ponocy na przykład aplikacji Background recording. Mój filmik nagrany przy pomocy tej aplikacji jest gdzieś na forum w wątku o nie istniejących parkingach na autostradzie S3.

Piszę telefonu, więc trudno mi ten wątek zlokalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 566
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozważ kamerkę zintegrowaną w lusterku wstecznym, świetnie się sprawdza, i nie potrzeba przytwierdzać do szyby, przy tym sama jest mało widoczna.

Czytają Wasze sugestie dojrzewam pomalutku do tej kamerki w lusterku ale muszę poczytac o przydatnosci tego urządzenia bo moze to byc bajer jeszcze nie doskonały-ale dzieki za dobre rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lusterku super sprawa. Mają takie kamerki jeden minus- są droższe w stostunku do ich odpowiedników na szybę. Te tanie na lusterko są słabej jakości (wykonanie i nagrania).. sprawdź Shadow GL8000 to jest najtańsza kamera w lusterku z której można być zadowolony wg. mnie i nie tylko mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zastanawiam sie nad zamontowaniem kamery cofania do mojego s-maxa , widziaіem kilka takich kamera na ebay ale nie wiem czy da sie j± podі±czyж do mojego radia z nawigacj± Blaupunkt NX????

Poczytaj na forum forda, pewnie się da sale tanio nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Monitor w lusterku to pomyłka. Obraz fatalny bo w tle to co w lustrze się odbija. Bezprzewodowa przez chwilę. Jak zobaczyłem zakłócenia to czym prędzej poprowadziłem przewód od kamery do monitora. Tak więc z całości została tylko kamera zamocowana wysoko aby widać było rogi p-pki i stary monitor.

Nie nabierajcie się na te buble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor w lusterku to pomyłka. Obraz fatalny bo w tle to co w lustrze się odbija. Bezprzewodowa przez chwilę. Jak zobaczyłem zakłócenia to czym prędzej poprowadziłem przewód od kamery do monitora. Tak więc z całości została tylko kamera zamocowana wysoko aby widać było rogi p-pki i stary monitor.

Nie nabierajcie się na te buble.

 

odnośnie monitora w lusterku - nie zgadzam się. Korzystam z tego ustrojstwa cały rok. Owszem lekkie odbicia światła czasem są (głównie w słoneczne dni). Przez cały rok mam w tym obraz z kamery cofania a jak inny bieg niż R to działa jak zwykłe lusterko. Jak podpinam przyczepę to mam do wyboru - kamera cofania z przyczepy lub z samochodu (monitorek ma 2 wejścia, nie trzeba przepinać kabli). Jak za ok 170zł to działa rewelacja.

 

również nie lubię kamerek bezprzewodowych, kabel to kabel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kamerę WiFi pod Androida ktoś testował ?

w aucie mam już sporo gadżetów i nie uśmiecha mi się montowanie kolejnego (monitora do kamery) a kamera  w przyczepie czasem by się przydała i pomyślałem że zamiast ciągnąć kable można by zamontować w przyczepie kamerkę z WiFi i zamiast monitora używać do wyświetlania obrazu telefonu bądź nawigacji z Androidem :hmm:

 

przerabiał ktoś temat ?

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie warto bawić sie w żadne wi-fi 

nie ma znaczenia czy za pośrednictwem androida czy moduł wi-fi typowy z all...

jakość będzie średnia i co chwila  zakłócenia

miałem u siebie na module wi-fi

ostatecznie przerobiłem na kable

co do kolejnego monitora w aucie ja mam na co dzień kamerę w samochodzie a w momencie podczepienia przyczepy miałem obraz z tyłu przyczepy wiec monitor jest używany na codzien 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam przeciwne zdanie. Do różnych spraw używam różnych kamerek Wi-fi, obsługujących Androida. Jestem pozytywnie zaskoczony, a przy odległościach kilku metrów musi działać. Tylko warunkiem jest router po drodze. Nie widzę aby to miało sens aby kamerka podłączała się pod wi-fi zrobione z telefonu.

 

nie mniej jednak, kamerka cofania, jak najbardziej kabel... bo kamerka tania i dobry kąt widzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.