Skocz do zawartości

szukam chetnych osrodek nysa 01,05 do 09,05


Rekomendowane odpowiedzi

luki730i, nie wiem czy tam kiedyś byłeś, ja mam do Nysy około 60 km i pasowało by to pole kempingowe, gdyby nie ta młodzież, która niestety opanował ten kemping i jej zachowanie budzi wiele zastrzeżeń.

Dyskoteki obok pola namiotowego i balangi do rana, strach odejść od kempingu, bo nie wiadomo co się zastanie gdy się wróci.

Parę km dalej na Otmuchowie, można znaleźć mniejsze pola i spokojniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w otmuchowie raz jak bylem maly,nie znam tam nic.pamietam pomost kolo domkow kempingowych i zieloną wode z duzymi glonami.

na majowce bylem w tamtym roku w nysie i bylo ok. :przyczepa: balangi tylko do 11 :hop1:

w sezonie sie z toba zgadzam jest ciezko. ale zawsze ustawiam sie kolo starszych ludzi i jest ok.

w tamtym roku bylismy pierwsi poniewaz zaczelismy majowke tydzien wszczesniej. wyszlo niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sezonie: bylem w tamtym roku w ostatni tydzien sierpnia zaraz po moich wakacjach na morzem.

1. tlok na polu(rozmiescilem sie na spadzie ze tylne lampy na trawie a przod 1m do gory

2. biba noc i dzien

3. w ubikacjach 3cm wody na podlodze

4. stolce na deskach sedesowych

5. kolejka do prysznicy na 30 osob

 

cholota polska a nie ludzie(swinie i brudasy) w sezonie pod namiot bym tam nie pojechal, a jak mam przyczepe to mam to gleboko,czystosc zalezy tylko odemnie.

 

a w maju kilku ludzi normalnych czysto milo i fajnie(spokoj cisza, cwierki ptakow widoki bezpiecznie) jak na malym polu pod lasem

prysznice bez ludzi wszedzie czysto

w tamtym roku wyremontowali w zimie ubikacje i prysznice ktore sa za free(nad morzem prysznice u mnie na osrodku platne.

panie sprzataja wc i prysznice tyle samo godzin co w sezonie.

 

ja tego osrodka sie nie boje tylko ze w tym roku jade z siostrzenica i z corka.

jednego stróża znam.

tam jest poprostu ladnie i pod drzewami i ladna plaza.

a kogo tam sie bac, we wrocku to mozna ale mafi w nysie niema a ludzi z wrocka sie pewnie troche boja bo nie wiedza z kim zadzierają.

 

nawet mi tam nigdy igla nie zginelaa rozne rzeczy zostawialem, a wogole to chyba wezme mojego duzego psa.to sie na metr nie zbliżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tlok na polu(rozmiescilem sie na spadzie ze tylne lampy na trawie a przod 1m do gory

2. biba noc i dzien

3. w ubikacjach 3cm wody na podlodze

4. stolce na deskach sedesowych

5. kolejka do prysznicy na 30 osob

 

 

Dlatego nie polecam tego kempingu w sezonie, po za sezonem jak piszesz może być nawet przyjemnie, bo miejsce jest dość atrakcyjnie i dla sportów wodnych, jak i dla wędkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki730i,

 

Nie kumam o co chodzi, polecasz czy nie polecasz ten camping. :hop1::ok:

 

polecam ale nie lipiec i sierpien bo tlok i glosno (chyba ze na weekend)

 

[ Dodano: Pon 05 Kwi, 2010 20:36 ]

luki730i, Niewiem czy wiesz ale b.b tulipan, iWirek, oraz Ja to mafia tak więc wiesz z nami mozesz jechać i sie nie bać :ok:

 

 

:ok: mafia przyczepowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki730i, http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=6037 zastanów się moze masz jeszcze czas :ok:http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5663&postdays=0&postorder=asc&start=0 Niewiem czy śledzisz ale tu tez będzie elegancko :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w innym terminie Sława napewno ale jak pogoda bedzie pewniejsza, ale narazie wole blisko. Do nysy mam godzinke przez miasto(piatek wieczor) i godzinke jazdy w tym 50% autostrada

 

[ Dodano: Pon 26 Kwi, 2010 18:04 ]

jednak wszyscy na slawę? :hop1: nawet malą przyczepką do nysy nie chcą jechac:)

 

[ Dodano: Pon 10 Maj, 2010 19:30 ]

bylo fajowo, pogoda jak na maj nawet sie udala, zadnych problemow poza nie wylaczajacym sie kranem w zlewie.

cicho spokoj, tak jak mialo byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.