Skocz do zawartości

Okazja okazją ale...


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie przeglądam ogłoszenia i widzę:

http://www.allegro.pl/item977817325_fendt_saphir_510_r_2009.html

 

Super buda, na fotkach wygląda pięknie ale skąd ta cena.

Wchodzę na mobile.de i ceny 510-tek z 2009 roku kształtują się od 56000 do 73000 tysięcy złotych. Rozumiem że ktoś może mieć dobre dojście, dobre rabaty, i inne układy. Ale jeśli on ją wystawia za 39500, znaczy że dał za nią maksymalnie 35000. Sorry ale jakoś nie daję wiary że w pełni sprawna przyczepę można kupić od 35% do ponad 50 % taniej niż jej wartość rynkowa.

Co sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hmmm :-] może trzeba zrobić sobie małą wycieczkę i ją obejrzeć z bliska wtedy wszelkie wątpliwości się wyjaśnią :przyczepa: a tak już na serio swoją przyczepkę kupowałem u guldenów osobiście i pierwotnie miała kosztować koło 1600 euronów a skończyło na cenie dużo niższej - zresztą jest to typowy handlarz i na pewno jakieś "dojścia" lub co gorsza, ale do sprawdzenia - przyczepka jest " po przejściach" :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wieżę w super okazje, byłbym ostrożny. Dlaczego ktoś nie chce ceny rynkowej, która jest dużo wyższa. Ja osobiście, jak widzę na fotkach dodatkowe elementy wystroju np. Wino, kieliszki itp. To mi się zapale czerwone światło i zadaję sobie pytani : po co on to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% ogłoszeń zaczynających się od OKAZJA!!! OKAZJA!!! czy to przyczepa, czy samochód jest prawdziwe w treści. Jest to bowiem okazja, ale... dla SPRZEDAJĄCEGO... no bo co miał napisać?

...szukam niedowidzącego frajera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% ogłoszeń zaczynających się od OKAZJA!!! OKAZJA!!! czy to przyczepa, czy samochód jest prawdziwe w treści. Jest to bowiem okazja, ale... dla SPRZEDAJĄCEGO... no bo co miał napisać?

...szukam niedowidzącego frajera?

 

W ogłoszeniu, o którym tu piszemy sprzedający nie użył sformułowania OKAZJA, więc w przyszłości zanim coś napiszesz to chociaż zapoznaj się z tematem :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty przeczytaj jak brzmi tytuł tego posta...i naucz sie czytać ze zrozumieniem, bo moja odpowiedź nie dotyczyła tego konkretnego ogłoszenia, ale miała jakby szersze przesłanie...

Wesołych Świąt życzę a przede wszystkim spokojnych :przyczepa: ...

 

a w przyszłości zastanowię się 100 razy zanim cokolwiek napiszę , bo widzę po raz kolejny, że niektórzy tylko czekają żeby zacząć kłotnie na tym forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłem odczytać kiedy były robione na podstawie danych Exif. W tym wypadku jest to wszystko usunięte.

 

W exifie widać jednak datę i jest z przed kilku dni.

Obrazek

 

Faktycznie, teraz mogę odczytać, aparat Panasonic DMC-TZ6. Wcześniej nie mogłem odczytać, nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.