Skocz do zawartości

To co może się pochwalę :)


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z okazji, że nie pora teraz na sprzęt karawaningowy zakupiłem se przedsionek do mojego dethleffsika :ok: - a co przyczepce się też coś od życia należy :ok:.

Oto on:

179.jpg

178.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No no ! bardzo dobry Mikołaj :ok: i rozumiem że i ekonomista :ok: ( okazyjnie za dobrą cenę ) Pochwalam i gratuluję :ok: A na zlocie będzie OKAZJA :ok: do dokładnego obejrzenia fajnego zakupu . Pozdrawiam

 

PS. pamiętam że po :slina: jakoś tak dużo rurek producent przewidział do złożenia hm.... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Toi-Toi jest w zestawie z przyczepką??? :ok:

 

Tomii nie gniewaj się. Naprawdę zdrowy namiocik.

Ja nie mam kibelka w swojej Hobbicie. Stąd moje żarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Irku 3 , tak dobrze patrzysz , bo wiesz pracując w komunikacji miejskiej , to 5- miesięcy do przodu tak naprawdę trudno coś powiedzieć :ok: ale chyba się przełamię :ok: i pójdę do PANA ( S ) kierownika i :ok::slina: będę się mocno starał a mam chęć na przyjazd :ok: Pozdrawiam

 

 

 

bo ten widok ( :ok: ) nowego zakupu Tomiiego czeka aby go obejrzeć sic :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; no fajny a za ile?

Cena normalna jak za coś takiego - 650 zł :ok:

 

Czy ten Toi-Toi jest w zestawie z przyczepką???

A z tym pytaniem to nie do mnie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Tomii, bardzo elegancki przedsionek. Cena wydaje mi się okazyjna. Rewelacja.

Pozdrawiam

 

No przedsionek ma kilka małych niedociągnięć które trzeba będzie poprawić - wiadomo jak każda używana rzecz :ok:.

Czekam teraz na cieplejsze dni i będę chciał go jakoś ręcznie przeprać :ok:.

 

Nie mówiąc że nie mogę się już doczekać założenia go do przyczepy - pewnikiem będzie to miało miejsce w Zdworzu, no chyba że będę już tak się nudził, że na podwórku go rozstawie przy przyczepce :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Tomii ja nie mogąc doczekać się wakacji, trenowałem na podwórku. Dwukrotnie przeprowadziłem ćwiczenia z dziećmi, żeby na żywo nie dać plamy :ok:

Uważam, że przedsionek to świetna rzecz i na pewno będziesz zadowolony. Trzymałem tan różne

"bambetle", stolik, krzesła. Na pewno potwierdzą to Koledzy, którz są od Nas dwóch dłużej starzem, jeśli idzie o karawaning.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; cena dobra,mi za wszycie zamka do przedsionka dł.5.m.szewc policzył 500zł.(słownie pięćset złotych)5 zł/cmb zamka? on poprostu och....!! Zamek z przesyłką kosztował mnie coś ok.50 zł.Gdzieś to na tym forum napisałem.Naprawiłem go własnoręcznie przed zeszłorocznym urlopem i działa.Nowy czeka w zapasie.Swoje rurki od przedsionka poznaczyłem kolorową taśmą,każdą stronę innym kolorem.Obecnie stawianie przedsionka zajmuje nam znacznie mniej czasu jak poprzednio.Trzeba jeszcze na kartce opisać który kolor odpowiada stronie przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przedsionek ma kilka malych niedociagniec ktore trzeba bedzie poprawic
Tomii, jezeli gdzies jest rozerwany to polecam zaklad, w ktorym produkuja plandeki. Zdarzylo mi sie dwa razy juz korzystac z ich uslug, kazde minimalne rozerwanie pieknie zgrzewaja. A myje sie pieknie i nie wazy tone kiedy namoknie a trzeba sie skladac. :ok:

Jedyna wada ciezka do przejscia sa pekajace z czasem plastikowe uszy, za ktore zlapane sa gumki sledzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w jednym miejscu daszek jest lekko naderwany - to nawet przeszkadzać nie będzie bo to na samym brzegu, ale boje się że pójdzie mi to dalej :ok:.

Trzeba będzie poszukać w okolicy jakiegoś zakładu z plandekami :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem dla Pani, ktora mi to zgrzewala bylo ustalenie temperatury zgrzewania bo to tworzywo bylo jej nie znane. Dala sobie rade robiac test na kawalku w niewidocznym miejscu przy samej ziemi :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.