Skocz do zawartości

Chemia do toalet krajowej produkcji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

więc tak

rozmawiałem z producentem o podziałce i innej nakrętce -bezpiecznej a plombą indukcyjną

jest to do zrobienia ale niestety koszty po mojej stronie

ponieważ wiele innych firm korzysta z butelki w wersji z nakrętką bazpieczną będzie dla mnie

ale zrobienie podziałki wyłoże kase za innych

co do paska zalezy od maszyny pech chce że zwsze jak zamawiam to forma jest na maszynie która paska nie robi

 

co do saszetki nie opłaca się wyjdzie drożej niż butelka a to dlatego że saszetka ma być bezpieczna kilkuwarstwowa a nie foliowa

tak więc ten plan upadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w opisie na butelce, dodasz informację o tym jak pojemna jest nakrętka

nawet lakoniczny zapis - 4 nakrętki = 50ml - to sprawę dozowania, masz załatwioną

... i tak po kilku napełnieniach, robi się to tak, jak określił Pan Kleks .... na oko

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f68, Witam po przerwie,kupiłem u was PŁYN EKOLOGICZNY DO TOALET TURYSTYCZNYCH 5L, pierwsze co mnie zastanowiło to konsystencja taki rzadki trochę czy tak ma być,inne płyny są o wiele gęściejsze,drugie to kolor bardzo jasny.Płynu jeszcze nie użyłem ciekawe jaki będzie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest łatwo zagęścić płyn o takim składzie i takim ph

rózni się składem od płynu gestego firmy t....

oczywiście po długiej walce mamy juz gęstszy i nastepne partie będa takie

kolor jasny była partia że dodaliśmy barwnika od innego producenta

ale juz go nie będziemy dodawać

 

skład zapachu i pozostałych środków taki sam pozostał

 

to prawda ludzie myslą że jak gęsty to lepszy

i jak ciemniejszy to bardziej skoncentrowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f68, Ale akcja ,,suweniry''powinna być nadal,np przy zakupach z allegro pojemniczki z innymi płynami po 10 ml żeby można było sobie sprawdzić i porównać(płyn do wody szarej itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z innej beczki... plyn do spluczki kasety...hmm ja do spluczki wlewam "rozowy" wg miarki na opakowaniu... a do kasety poprostu jak jest pusta wlewam "kieliszek"tego samego plynu... i nic wiec nie robie - zapachow brzydkich nie ma...

 

co do gestosci plynow - thetford ma rozowy "plyn" i zielony "krem"... i z tego co mi powiedziano w sklepie "żeglarskim" ow rozowy jest do spluczki a zielony do kasety - czy to prawda?

 

pozatym zastanawia mnie jedno czy pojemnosc spluczki i kasety macie taką samą? u mnie jak sprawdzilem do spluczki wchodzi prawie 20l a do kasety niecale 15l :mlot:

 

czy jest tam jakies zabezpieczenie aby nie przepelnic kasety??

 

p.s.: plyny thetford'a w sklepach zeglarskich sa tansze niz w marketach :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kasety poprostu jak jest pusta wlewam "kieliszek"tego samego plynu... i nic wiec nie robie - zapachow brzydkich nie ma...

 

do kasety powinieneś lać niebieski lub zielony. Ułatwiają rozkładanie się fekalii. Tak jak w Toy-Toyach, albo w oczyszczalniach,

 

czy to prawda?

 

prawda!

czy pojemnosc spluczki i kasety macie taką samą?

 

tego nie jestem pewien. Prawdopodobnie nie. Jak opróżniam kasetę uzupełniam również spłuczkę. Wiem jakie są proporcje, widzę ile wody w spłuczce jest i leję, najpierw 5L + właściwą ilość różowego, potem 2 L + róż, i tak aż naleję do pełna.

czy jest tam jakies zabezpieczenie aby nie przepelnic kasety??

Może się okazać, że po kuponie i spuszczeniu wody, zwierciadło fekaliów będzie powyżej zamknięcia :mlot:

Dodatkowo - podczas niesienia do opróżnienia, może Ci wyciekać nadmiar.

 

Lepiej opróżnić wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.