Skocz do zawartości

Chemia do toalet krajowej produkcji


Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze raz dokonaj spustu tego płynu z wodą i następnie dolewaj do większej ilości wody. Możesz obliczyć w jakim stężeniu powinno być w górnym zbiorniku.

 

dokładnie można się tak pobawić :hehe:

 

NICKT, teraz masz 20x większe stężenie :hehe:

zlej wszystko, zostanie jak pisałeś litr (900ml wody i 100ml tornado)

dolej wody do pełna i będziesz miał już prawie dobrze

 

potem wystarczy już 500ml tego roztworu co masz

wg etykiety 50ml/10L wody

 

choć piszą, że do spłuczki daje się mniejsze stężenie :ok:

 

ja w sumie też nie wiem czy wlewać do kasety, czy do spłuczki :ok:

do tej pory miałem płyn do spłuczki i dzięki temu ładnie pachniało :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

mozna kupowac

chodzi o to żeby płyn był bardziej gęsty

 

[ Dodano: Nie 18 Lip, 2010 23:30 ]

witam koleżanki i kolegów

mam zapytanie i proszę o wasza opinię

co sądzicie o tym żeby płyny były pakowane w saszetki typu refill - doypack

pojemnosc 2 litry

coś jak saszetka na zdjęciu - usunąłem nadruk zeby nikt mi nie powiedział że ukradłem zdjęcie

zalety dopasuje sie do miejsca , wykonana z bezpiecznej kiulkuwarstwoej folii, mniej plastiku niz butelka

wada brak poręcznośći przy nalewaniu

 

prosze o opinie

post-144198-imported-63941908-2289-4424-8920-db5a9bdd4d15_thumb.jpg

post-144198-imported-132409c3-a3a9-4b43-843e-4e4bb9fbcd33_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

używałem tego środka ....

w ogóle po raz pierwszy na tych wakacjach używałem, przyczepowej toalety i... jestem zaskoczony skutecznością środków, które używa się w toalecie

przyznaję, że dość sceptycznie, podchodziliśmy z żoną do tych specyfików - jakoś mała nasza wiara była w to, że uchronimy się od przykrych zapachów

a tu..... zaskoczenie

działa i to działa bardzo dobrze

 

jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o tym żeby płyny były pakowane w saszetki typu refill - doypack

 

jeśli to miało by oznaczać niższą cenę w stosunku do płynu w butelce to myślę, że warto o tym pomyśleć.

Mając kilka butelek po 2 litrowych płynach byłbym zdecydowany kupić w takim opakowaniu typu refill za parę złotych mniej

 

[ Dodano: Pią 13 Sie, 2010 13:04 ]

f68, musicie zainwestować parę złotych w grafika :ok: pamiętajcie że dużo ludzi towar kupuje "oczami". warto popracować nad szatą graficzną płynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do użytkowników i propozycję do producenta

 

jak dozujecie płyny ? w butelkach nie ma podziałki, czyli trzeba mieć "miarkę" :ok:

ja w końcu dorwałem kubeczek 100ml i mogłem jakoś dozować, ale to trochę utrudnione

 

więc dobrze by było zrobić przeźroczysty pasek, z podziałką np co 50ml czy 100ml ?

tak ma na pewno campingaz, czy oleje samochodowe, wtedy nie trza się babrać z miarką

 

co do saszetek, mnie w sumie obojętne, butelka 2L nie zajmuje aż tak dużo miejsca

ale jeśli to tańsze opakowanie to może ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podobnie jak jaruś - korzystałem z własnego przyczepkowego wc po raz pierwszy (wcześniej mieliśmy małą Niewiadówkę). Używałem Tornado Blue. Nie mam skali porównawczej z innymi preparatami, więc nie mogę go określić jako "lepszy" czy "gorszy", ale działanie tego preparatu oceniam jako spełniające nasze oczekiwania. Dolewałem go do spłuczki i do zbiornika dolnego.

Dobrze neutralizował przykre zapasy i powodował "to co trzeba" w dolnym zbiorniku ;(

 

f68 ;(

saszetka pewnie będzie tańsza od plastikowej butelki, ale butelkę można stabilnie postawić - mniejsze niebezpieczeństwo rozlania .... więc różnica w cenie musiała by być wyraźnie zauważalna :ok:

 

konrad_b - pierwszą porcję odmierzałem w plastikowym kubeczku, następne - "na oko"

 

Pozdrawiam serdecznie - Pan Kleks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.